fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Charlotte Hornets – Washington Wizards Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Zbliża się kolejne spotkanie na szczytach ligi NBA. Tym razem na parkiecie Spectrum Center w Charlotte, USA, naprzeciw siebie staną drużyny Charlotte Hornets i Washington Wizards. Zawodnicy obu zespołów z całą pewnością nie złożą broni i pokażą nam niezapomniane widowisko. Bukmacherzy z ETOTO już przygotowali szereg interesujących zakładów na to wydarzenie.

Analiza Drużyn

Charlotte Hornets

Charlotte Hornets w bieżącym sezonie odnotowali już dwie wygrane i cztery przegrane. Terry Rozier, lider drużyny pod względem punktów, zdobywa średnio 22 punkty na mecz. Z kolei LaMelo Ball, z niezłym bilansem 9.3 asyst na mecz, jest silnym punktem zespołu pod względem kreowania gry. Na tablicach do zadań specjalnych wymienia się Mark Williamsa, który notuje średnio 8 zbiórek na mecz, a Nick Richards, lider bloków, gracz skutecznie patrolujący własne pole trzysekundowe. Wskaźniki tej drużyny to 48.3% skuteczności rzutów z gry oraz 78.5% skuteczności rzutów wolnych.

Washington Wizards

Z kolei Washington Wizards do tej pory zanotowali tylko jedną wygraną przy pięciu porażkach. Kyle Kuzma z prędkością 23.7 punktu na mecz jest siłą napędową ofensywy Wizards. Tyus Jones nie tylko dystrybuuje piłkę na parkiecie, ale również zdobywa średnio 5.7 asyst na mecz. Daniel Gafford ze średnią 7 zbiórek na mecz oraz 2.8 bloków prezentuje solidną formę pod koszem. Zespołowi nie brakuje determinacji na tablicach, co potwierdzają skuteczność rzutów z gry na poziomie (48.6%) oraz rzutów wolnych (71.9%).

Statystyki

Mimo, iż oba zespoły prezentują podobną skuteczność rzutów, to jednak na tym etapie sezonu jest widoczna przewaga drużyny z Charlotte. Hornets mają lepszą formę, widać większą skuteczność ruchu bez piłki oraz lepsze zrozumienie schematów ofensywnych.

Charlotte Hornets – Washington Wizards: Typy Bukmacherskie

Prognozowany Przebieg Meczu

Przed nami interesujące starcie dwóch zespołów, które w obecnym sezonie mają coś do udowodnienia. Zakłady przewidują nieznaczna przewaga Charlotte Hornets, jednak z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie dla żadnej z drużyn.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę takie zmienne jak forma ostatnich meczów, skuteczność rzutów czy asysty graczy, bukmacherzy z ETOTO uważają, że nieznaczną przewagę może mieć drużyna Charlotte Hornets.

Prognozy i Strategie Zakładów

Otwarte są już zakłady na zwycięzcę meczu, gdzie kurs dla Hornets wynosi 1.56, a dla Wizards – 2.45. Typy bukmacherskie NBA są dostępne także w formule 1X2, gdzie kurs na zwycięstwo Hornets wynosi 1.62, na remis – 13.00, a na zwycięstwo Wizards – 2.55.

Jak Typować Mecz Charlotte Hornets – Washington Wizards?

Wyboru jest wiele. Jeśli jesteś zwolennikiem długoterminowych zakładów, możesz obstawić zwycięzcę sezonu. Jeżeli twoją strategią jest obstawianie zwycięzcy konkretnego meczu, możesz to zrobić typując wynik wraz z ewentualną dogrywką.

Bukmacherzy proponują także zakłady na statystyki graczy. Czy Kyle Kuzma przekroczy swoją średnią w punktach? Czy Terry Rozier będzie najskuteczniejszym strzelcem meczu?

Podsumowanie

Pamiętaj, że wszystko jest możliwe. Trzymaj się jednak statystyk i swojego instynktu. Niezależnie od twojego typu, pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest przemyślana strategia. Powodzenia!