fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Charlton – Exeter Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Dzisiaj przyjrzymy się starciu między drużynami Charlton i Exeter w ramach rozgrywek League One. Obie drużyny zyskały sobie reputację w trakcie trwającego sezonu, a to czyni ten mecz szczególnie interesującym dla fanów piłki nożnej i bukmacherów. W analizie drużyn przyjrzymy się dokładnie obecnemu położeniu na tabeli, statystykom oraz formie zespołów. Następnie, w typach bukmacherskich, przedstawimy kilka ciekawych scenariuszy i strategii zakładowych, które warto wziąć pod uwagę. Na koniec podsumujemy nasze przewidywania przy użyciu aktualnych kursów bukmacherskich udostępnionych przez firmę ETOTO.

Analiza drużyn

Charlton

Drużyna Charlton ma za sobą 9 rozegranych meczów w obecnym sezonie. Zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli, z trzema zwycięstwami, dwiema porażkami i czterema remisami. Mimo że ich liczba zwycięstw nie jest imponująca, drużyna prezentuje stabilną formę. Ich głównym strzelcem jest May Alfie, który zdobył 4 gole w 8 meczach. Co ciekawe, May Alfie jest również liderem drużyny pod względem asyst. Co więcej, Charlton ma na swoją korzyść statystyki dotyczące goli strzelonych i goli straconych. Do tej pory zdobyli 11 bramek, ale wpuścili tylko 11.

Exeter

Drużyna Exeter ma za sobą 10 rozegranych meczów w obecnym sezonie i zajmuje 8. miejsce w tabeli. Z pięcioma zwycięstwami, jedną porażką i czterema remisami, zaprezentowali się jako drużyna, z którą należy się liczyć. Ich najlepszym strzelcem jest Will Aimson, który zdobył 2 gole w 10 meczach. Jeśli chodzi o asysty, liderem Exeter jest Cole Reece ze 3 asystami na koncie. Podobnie jak Charlton, Exeter ma również pozytywne statystyki jeśli chodzi o gole strzelone i stracone. Do tej pory zdobyli 10 bramek i stracili tylko 9.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, napotykamy kilka interesujących danych. Charlton posiada lepsze statystyki pod względem strzałów celnych, zanotowując średnio 3.2 celnych strzałów na mecz. Exeter ma trochę lepszą skuteczność strzałów, trafiając średnio 3.6 razy do celu. Jeśli chodzi o rzuty rzutne i posiadanie piłki, obie drużyny są wyrównane. Ich liczby są jednak na niezłym poziomie, co sugeruje dobrą organizację i umiejętność kontrolowania gry. Warto również zauważyć, że Charlton otrzymał więcej żółtych kartek w porównaniu do Exeter.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę obecne miejsce w tabeli i formę obu drużyn, spodziewamy się wyrównanej walki na boisku. Zarówno Charlton, jak i Exeter prezentują stabilną grę, więc prawdopodobnie nie będzie to łatwe spotkanie dla żadnej z drużyn.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie dostępnych danych, przewidujemy, że mecz zakończy się remisem lub minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn. Przy tak wyrównanej walce, porównując aktualne kursy bukmacherskie, zachowanie zabezpieczenia przy podwójnej szansie (1X, 12, X2) może być dobrym pomysłem. Kursy na ten mecz według ETOTO są następujące: Charlton – 2.00, Remis – 3.50, Exeter – 3.35.

Prognozy i Strategie Zakładów

W przypadku zakładów na strzelców, warto zwrócić uwagę na May Alfiego z Charlton, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Jeśli uważasz, że będzie on swoim strzałem decydować o wyniku meczu, obstawienie jego gola może być interesującą opcją. Możesz również rozważyć zakłady z handicapem azjatyckim, zwłaszcza jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie mocniejsza od drugiej. Przykładowe kursy według ETOTO to: Charlton -1.5: 3.55, Exeter +1.5: 1.26.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowicjuszem w świecie zakładów bukmacherskich, zdecydowanie zalecamy korzystanie z podwójnej szansy, szczególnie w przypadku tego meczu. Daje to większe bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli nie jesteś jeszcze pewnym faworyta. Innym fascynującym zakładem może być liczba goli. Przykładowo, zakłady na liczbę goli w drugiej połowie lub wolleya gola mogą dodać dodatkowego smaku podczas oglądania meczu.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Charlton a Exeter zapowiada się jako emocjonujące starcie. Obie drużyny prezentują dobre wyniki w obecnym sezonie i z pewnością będą chciały podtrzymać swoją dobrą passę. Na podstawie analizy statystyk i formy zespołów, jak również aktualnych kursów bukmacherskich na stronie ETOTO, widzimy, że nie ma jednoznacznego faworyta. Dlatego, podwójna szansa i zakłady na strzelców mogą być dobrymi opcjami. Przede wszystkim jednak, cieszmy się dobrze zestawionym meczem i śledźmy rozwój wydarzeń na boisku.