fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chelsea – Arsenal Bonus Mega Kurs 200.00

Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki w czołowych ligach europejskich. Jednym z najbardziej oczekiwanych spotkań jest derbowe starcie w Londynie, gdzie Chelsea zmierzy się z Arsenalem. W tę sobotę Arsenal, będący wiceliderem angielskiej Premier League, stanie naprzeciwko swojego wiecznego rywala z Londynu, The Blues. Spotkanie to będzie okazją do zobaczenia, jak drużyna prowadzona przez Mikela Artetę wypadnie w starciu z zespołem Mauricio Pochettino.

Przegląd spotkania

 • Dwa z najlepszych defensywnych zespołów Premier League spotkają się, gdy Arsenal FC (pierwszy, sześć straconych goli) odwiedzi Chelsea FC (trzeci, siedem straconych goli).
 • Mecz rozpocznie się o 12:30 PM ET na Stamford Bridge w sobotę, 21 października.
 • Arsenal odniósł zwycięstwo 8 października przeciwko Manchesterowi City, kończąc mecz wynikiem 1-0. Zwycięski Arsenal oddał o cztery strzały więcej w meczu, osiem do czterech. Jedyną bramkę dla Arsenalu zdobył Gabriel Martinelli w tym meczu przeciwko Manchesterowi City.
 • Chelsea pokonała Burnley FC 4-1 na wyjeździe w swoim ostatnim meczu 7 października, oddając więcej strzałów niż Burnley FC, 10 do ośmiu. Raheem Sterling, Nicolas Jackson i Cole Palmer zdobyli po jednej bramce dla Chelsea.

Jak skorzystać z kursu 200 na mecz Chelsea – Arsenal?

  1. W dniach 18.10-21.10.2023, do godziny 18:30, zarejestruj konto w Etoto z kodem TYPYETOTO.
  2. Dokonaj wpłaty na kwotę co najmniej 100 PLN. Twoja wpłata zostanie podwojona, a maksymalna kwota bonusu wynosi 400 PLN.
  3. Postaw zakład SOLO za dokładnie 1 PLN, zakładając, że w meczu Chelsea – Arsenal obie drużyny zdobędą bramki.
  4. Jeśli zakład okaże się wygrany, kurs wzrośnie do 200.00, co oznacza, że gracz otrzyma 200 PLN.
  5. Aby wypłacić bonus, należy obrócić go dwukrotnie w ciągu 7 dni. Do wymogów obrotu zaliczają się zakłady AKO składające się z co najmniej 3 zdarzeń. Łączny kurs musi wynosić co najmniej 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.
  6. Jest również bonus powitalny, w ramach którego można otrzymać dodatkowe bonusy: 600 PLN za drugą wpłatę, 1000 PLN za trzecią wpłatę oraz freebet o wartości 222 PLN.