fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cheltenham – Fleetwood Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Doświadczenia rozgrywkowe, statystyki i analiza meczu pomiędzy Cheltenham a Fleetwood przedstawiają nam emocjonujące spotkanie w ramach League One. Obie drużyny prezentują różne formy, a ich wyniki w poprzednich meczach wpływają na zakłady bukmacherskie. Dzięki kursom dostępnym na ETOTO, mamy szansę zarobić na tym starciu. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom, ich statystykom oraz typom bukmacherskim.

**Wstęp**
Spotkanie pomiędzy Cheltenham a Fleetwood obiecuje nam zaciętą rywalizację. Drużyny są blisko siebie w tabeli, co czyni to starcie jeszcze bardziej interesującym. Przyjrzyjmy się teraz bliżej obu zespołom.

**Analiza drużyn**
*Cheltenham*
Cheltenham prezentuje stabilną formę w ostatnich meczach. W tabeli zajmują 24. miejsce, co oznacza, że muszą się jeszcze bardziej postarać, aby awansować w rankingu. W poprzednim spotkaniu przegrali z Lincoln City 2:0, ale nie można tego traktować jako dowodu na ich słabość. Cheltenham jest drużyną, która często remisuje, co może wskazywać na ich zdolność do utrzymywania się na boisku i dobrą organizację defensywy.

*Fleetwood*
Fleetwood zanotował słabsze rezultaty w ostatnich meczach. Zajmują aktualnie 23. miejsce w tabeli, ale mają na swoim koncie jedno zwycięstwo. Ich najnowszy mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 nad Leyton, co mogło poprawić morale zespołu. Jednakże, ich liczba remisów świadczy o tym, że nie zawsze potrafią udanie wykorzystać swoje szanse strzeleckie.

**Statystyki**
Przechodząc do statystyk, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych wskaźników, które mogą wpłynąć na wynik tego meczu. Przyjrzyjmy się najważniejszym danym.

– **Gole zdobyte**:
– Cheltenham: –
– Fleetwood: 5

– **Gole stracone**:
– Cheltenham: 17
– Fleetwood: 14

– **Strzały celne**:
– Cheltenham: 2.1
– Fleetwood: 2.6

– **Strzały niecelne**:
– Cheltenham: 3.2
– Fleetwood: 3.2

– **Rzuty rożne**:
– Cheltenham: 3.7
– Fleetwood: 6.4

– **Posiadanie piłki**:
– Cheltenham: 43.4%
– Fleetwood: 52.4%

Z tych statystyk możemy wywnioskować, że Cheltenham ma pewne problemy z efektywnością strzelecką i budowaniem ataku. Natomiast Fleetwood jest bardziej skuteczny pod bramką przeciwnika, ale nadal muszą popracować nad defensywą.

**Typy Bukmacherskie**
Przechodząc teraz do typów bukmacherskich, warto zajrzeć do zakładów oferowanych przez ETOTO i przyjrzeć się ich kursom.

*Prognozowany przebieg meczu*
Analizując obecną formę obu drużyn, można oczekiwać zaciętego spotkania. Warto rozważyć zakłady, które uwzględniają remis, gdyż liczba remisów w obu drużynach jest dość wysoka.

*Najbardziej Prawdopodobne Wyniki*
1. Cheltenham – Fleetwood 1:1 – kurs 6.50
2. Cheltenham – Fleetwood 0:0 – kurs 7.00
3. Cheltenham – Fleetwood 1:0 – kurs 9.50

*Prognozy i Strategie Zakładów*
– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć zakład podwójnej szansy. Na ETOTO kurs na Cheltenham lub remis (1X) wynosi 1.60.
– Zakłady na Strzelców: Zwróć uwagę na Jaydena Stockleya z drużyny Fleetwood, który ma na swoim koncie jednego gola w pięciu meczach. Postawienie na niego jako strzelca bramki może przynieść korzystne kursy na ETOTO.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że Fleetwood jest silniejszy od Cheltenham, handicap azjatycki może być ciekawym wyborem.

**Jak Grać?**
Jeżeli jesteś nowym graczem na ETOTO, warto zapoznać się z różnymi rodzajami zakładów oferowanych przez tę platformę. Nawet jeśli nie jesteś pewien wyniku, ETOTO daje ci możliwość obstawienia podwójnej szansy (1X, 12, X2), co może zwiększyć twoje szanse na wygraną.

**Podsumowanie**
Spotkanie pomiędzy Cheltenham a Fleetwood zapowiada się emocjonująco, a kursy oferowane przez ETOTO mogą być kuszące dla miłośników zakładów bukmacherskich. Cheltenham prezentuje stabilną formę, podczas gdy Fleetwood musi udowodnić swoją wartość. Na podstawie analizy statystyk i rozpatrzenia różnych typów zakładów, każdy znajdzie coś, co odpowiada jego preferencjom. Czy zaryzykujesz i postawisz na zremisowany wynik, czy też obstawisz zwycięstwo jednej z drużyn? Decyzja należy do Ciebie, a ETOTO oferuje Ci różnorodność zakładów i atrakcyjne kursy.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.