fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chile – Paragwaj Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Oto analiza zaplanowanego na 17 listopada 2023 roku spotkania między Chile a Paragwajem w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w strefie CONMEBOL. Obie drużyny będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na stadionie Monumental David Arellano w Santiago, Chile. Przed meczem warto przyjrzeć się bliżej formie obu zespołów, ich statystykom oraz typom bukmacherskim, które oferuje popularny bukmacher ETOTO. Czy Chile utrzyma swoją słabą formę, czy może Paragwaj wykorzysta swoją stabilną sytuację? Dowiedzmy się więcej!

Analiza drużyn

Reprezentacja Chile

Reprezentacja Chile ma za sobą ostatni mecz przeciwko Wenezueli, który zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Chile. Jest to jedno zwycięstwo na tle jednego remisu i jednej porażki w rozgrywkach kwalifikacyjnych. Najlepszym strzelcem drużyny jest Arturo Vidal, który zdobył jednego gola w dwóch spotkaniach. Jeśli chodzi o asysty, to liderem jest Erick Pulgar, który zanotował dwie asysty w zaledwie dwóch meczach. Warto zauważyć, że Chile ma problemy w defensywie, ponieważ pozwoliło na sześć straconych goli. Ich skuteczność strzałów celnych wynosi 3.8, natomiast niecelnych 4.0. Zespół ma również pewną przewagę w posiadaniu piłki, które wynosi 56.8%.

Reprezentacja Paragwaju

Paragwaj również odniosło zwycięstwo w swoim ostatnim meczu z Boliwią, wynikiem 1:0. Obecnie zajmuje ono czwarte miejsce w tabeli, z jednym zwycięstwem, jedną porażką i dwoma remisami. Antonio Sanabria jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu, z jednym golem w dwóch spotkaniach. Natomiast Adam Bareiro popisał się dwoma asystami w tych samych meczach. Paragwaj dopuszczał się mniejszej liczby błędów w obronie niż Chile, tracąc tylko dwa gole. Ich skuteczność strzałów celnych to 5.5, a niecelnych 5.5. Paragwaj ma również nieco mniejszą przewagę w posiadaniu piłki, wynoszącą 47.0%.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk można zauważyć, że Chile ma determinację w ataku, zdobywając trzy gole, podczas gdy Paragwaj strzelił jednego gola. Niestety, obie drużyny miały problemy w defensywie, z Chile tracąc sześć goli, a Paragwaj dwa gole. Wartości strzałów celnych wskazują, że Paragwaj ma większą precyzję w strzałach na bramkę, osiągając 5.5, podczas gdy Chile ma wynik 3.8. Statystyki dotyczące posiadania piłki wskazują na bardzo niewielką przewagę Chile, które kontroluje grę w 56.8% przypadków, podczas gdy Paragwaj ma wynik 47.0%. Żółte kartki również różnią się tylko minimalnie, z Chile mającymi 2.5 kartki, a Paragwaj 2.0.

Chile – Paragwaj: typy bukmacherskie

W oparciu o czynniki takie jak formę drużyn, statystyki i wyniki poprzednich meczów, można stworzyć kilka typów bukmacherskich. Szanowany bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy dla tego spotkania. Oto kilka potencjalnych typów, które warto wziąć pod uwagę:

Prognozowany przebieg meczu

Według analizy formy i statystyk obu drużyn, można oczekiwać meczu o wyrównanej rywalizacji. Obie drużyny powinny stworzyć wiele okazji do strzelenia bramki, co może prowadzić do rezultatu remisowego.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjny kurs 1.89 na takie zdarzenie.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Club Brugge. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.87.

Prognozy i Strategie Zakładów

  • Jeśli nie jesteś pewien rezultatu, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.22 na 1X, 1.32 na 12 i 1.87 na X2.
  • Znasz formę poszczególnych graczy? Warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Sprawdź statystyki najlepszych strzelców i dokonaj odpowiedniego wyboru.
  • Handicap azjatycki to kolejna opcja godna uwagi, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.83 na Chile -0.5 i 1.87 na Paragwaj +0.5.

Podsumowanie

Mecz między Chile a Paragwajem zapowiada się interesująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale również problemy, zwłaszcza w defensywie. Analizując statystyki i typy bukmacherskie, można zauważyć, że maksymalnie wyrównana walka jest oczekiwana. Czy starcie to zakończy się remisem, czy może jedna z drużyn wyjdzie zwycięsko? Odpowiedź poznamy dopiero po rozegraniu tego meczu. Dobrze jest mieć na uwadze, że przed dokonaniem zakładu warto skorzystać z kursów oferowanych przez bukmachera ETOTO, aby optymalnie wykorzystać swoje szanse na wygraną. Powodzenia!