fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chorwacja – Armenia Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Chorwacja – Armenia: Analiza Drużyn

Chorwacja

Chorwacja, jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Europie, będzie podejmować Armenię w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa D. Reprezentacja Chorwacji jest obecnie na drugim miejscu w tabeli, z dwoma zwycięstwami, dwoma porażkami i trzema remisami. Ich najmocniejszą bronią jest fenomenalny napastnik Andrej Kramarić, który zdobył już cztery gole w pięciu meczach turnieju. Chorwacja jest również zespołem o wysokim wskaźniku posiadania piłki, co przyczynia się do kreowania licznych sytuacji strzeleckich.

Armenia

Armenia, mimo że ma niższą pozycję w tabeli, z pewnością nie jest rywalem, który można lekceważyć. Ich atmosfera w drużynie może być nieco gorsza niż u Chorwatów, jednak mają świetnych graczy, takich jak Lucas Zelarayán – najlepszy strzelec drużyny z trzema golami w siedmiu meczach. Armenia ma również duże doświadczenie w defensywie i będą próbowali zatrzymać potencjalną siłę ognia Chorwacji.

Statystyki przedmeczowe

Po analizie statystyk obu drużyn, widać, że Chorwacja ma przewagę w różnych aspektach gry. „The Blazers” są drużyną, która zdobyła więcej goli – 12, w porównaniu do 9 strzelonych przez Armenię. Chorwacja ma także lepszy wskaźnik goli straconych, aż 4, w porównaniu do 10 straconych przez Armenię.

Jeśli chodzi o efektywność strzałów, Chorwacja posiada lepszy wskaźnik strzałów celnych (średnio 6.3) oraz mniejszą ilość strzałów niecelnych (średnio 5.3). Natomiast Armenia ma nieco niższą skuteczność strzałów celnych (średnio 3.3) oraz wyższą ilość strzałów niecelnych (średnio 4.9).

W czasie gry, Chorwacja utrzymuje się przy piłce znacznie dłużej niż Armenia, co może przyczynić się do więcej sytuacji strzeleckich. Na dodatek, Chorwacja ma więcej rzutów rożnych (średnio 5.1), w porównaniu do Armenii (średnio 4.3).

Chorwacja – Armenia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i formy obu drużyn, przewiduję że Chorwacja będzie dominującą drużyną w tym meczu. Mając na uwadze ich dotychczasową skuteczność strzelecką oraz większą ilość stworzonych sytuacji bramkowych, możemy się spodziewać, że to oni będą dyktować tempo gry i posiadać większą kontrolę nad meczem.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według zakładów bukmacherskich ETOTO, najbardziej prawdopodobny wynik tego spotkania to zwycięstwo Chorwacji (remis zwracany). Kurs na to zdarzenie wynosi 1.16. Innym ciekawym typem może być postawienie na wygraną Armenii z handicapem +0.50 (kurs 16.00). To oznacza, że jeśli Armenia wygra lub zremisuje, zakład będzie wygrany.

Prognozy i strategie zakładów

W przypadku tego meczu, jedną z przydatnych strategii może być postawienie na powyżej 2,5 gola. Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami, a kurs na to zdarzenie wynosi 1.81.

Jak typować mecz Chorwacja – Armenia?

  • Nie jesteś pewien wyniku? Warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2). Daje to większe szanse na wygraną, ponieważ zakład jest wygrywany, jeśli jedna z dwóch wybranych drużyn remisuje lub wygrywa.
  • Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, zawsze warto zastanowić się nad zakładami na strzelca bramki. Na przykład, Andrej Kramarić z Chorwacji jest jednym z czołowych strzelców turnieju i warto zwrócić uwagę na jego możliwość zdobycia gola w tym meczu.
  • Inną strategią jest postawienie na handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki sprawia, że zakład jest bardziej wyrównany poprzez dodanie lub odjęcie goli od wyniku końcowego.

Podsumowanie

Spotkanie Chorwacja – Armenia zapowiada się interesująco, z Chorwacją jako faworytem. Ich lepsza forma, skuteczność strzelecka i kontrola nad grą czynią ich niebezpiecznym przeciwnikiem dla Armenii. Jednak w piłce nożnej wszystko jest możliwe, a Armenia, mimo że jest teoretycznym underdogiem, może zaskoczyć. Z tego powodu warto rozważyć różne scenariusze przy obstawianiu tego meczu.

Zawsze pamiętaj, że zakłady bukmacherskie niosą ze sobą ryzyko, dlatego ważne jest, aby obstawiać odpowiedzialnie i z głową. Nie inwestuj więcej niż możesz sobie pozwolić stracić, i pamiętaj, że zakłady powinny być formą rozrywki, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.