fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Clermont – Lorient Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Clermont – Lorient: Analiza drużyn i typy bukmacherskie

Wielka rywalizacja będzie miała miejsce w nadchodzących rozgrywkach Ligue 1, kiedy Clermont podejmie na własnym stadionie Lorient. Oba zespoły będą dążyć do zdobycia cennych punktów, aby poprawić swoją pozycję w tabeli. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki oraz nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Clermont

Ten nowo awansowany zespół pokazuje swoją konkurencyjność w Ligue 1, chociaż występuje w wyższej lidze po raz pierwszy w swojej historii. Dotychczasowy bilans Clermont jest mniej imponujący, z jednym zwycięstwem, trzema porażkami i sześcioma remisami. Drużyna zajmuje aktualnie 17. miejsce w tabeli.

Lorient

Ten doświadczony zespół ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa, pięć porażek i cztery remisy. Pomimo nieco lepszego wyniku niż ich rywale, Lorient zajmuje 15. miejsce w tabeli. Mecz z Clermont będzie dla nich ważnym momentem, aby poprawić swoją pozycję.

Statystyki przedmeczowe Clermont – Lorient

 • W całym sezonie Clermont zdobył 7 goli, podczas gdy Lorient zdołał wprowadzić piłkę do siatki rywali już 15 razy. To wskazuje na większą skuteczność ataku Lorient.
 • Jeśli chodzi o mecz Clermont-Lorient, warto zwrócić uwagę na „Goals allowed”. Clermont puścił 14 bramek, podczas gdy Lorient tylko 20. Oznacza to, że Lorient ma nieco lepszą defensywę niż ich przeciwnicy.
 • Statystyki strzałów celnych i niecelnych również wskazują na przewagę Lorient. Mają dużo wyższą skuteczność zarówno przy celnych strzałach (3.2) jak i przy niecelnych (2.1), podczas gdy Clermont ma odpowiednio 4.1 i 4.9.
 • W posiadaniu piłki Lorient osiąga wynik wynoszący 43.0%, podczas gdy Clermont ma nieco lepsze 53.6%. Ciekawie jest obserwować starcie tych dwóch zespołów pod względem kontrolowania gry.

Clermont – Lorient: typy bukmacherskie

Na podstawie powyższych informacji przedstawiamy nasze typy bukmacherskie na mecz Clermont – Lorient:

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę nierówną formę obu drużyn.
 • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Lorient i słabszą postawę Clermont w tej chwili.
 • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Promocje na ETOTO

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Prognozy i strategie zakładów

 • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. W tej sytuacji, można obstawiać na wygraną Clermont lub remis (1X).
 • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Saracevic Muhammed-Cham z Clermont i Faivre Romain z Lorient są wartościowymi graczami w tej kategorii.
 • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem dla zakładów.

Jak typować mecz Clermont – Lorient?

 • Na stronie bukmachera ETOTO, aby postawić zakład na ten mecz wystarczy zarejestrować się na stronie, zasilać konto, wybrać interesujący mecz i wybrać rodzaj zakładu oraz stawkę. Proste i wygodne!
 • Oprócz podstawowych zakładów, bukmacher ETOTO oferuje również szereg innych opcji zakładów na ten mecz, w tym zakłady live, zakłady na strzelców i wiele więcej. Możesz również obstawiać na liczne aspekty gry, takie jak liczba rzutów rożnych czy żółte kartki.

Podsumowanie

Mecz Clermont – Lorient zapowiada się interesująco, ponieważ oba zespoły będą walczyć o cenne punkty. Analizując statystyki i formę zespołów, nasze typy bukmacherskie obejmują zakład na zwycięstwo Lorient (X: 3.74) oraz opcję powyżej 2.5 gola (kurs dostępny na ETOTO). Warto również zwrócić uwagę na promocje bukmacherskie oferowane przez ETOTO, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Zachęcamy do obstawiania zakładów i życzymy powodzenia!