fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cracovia – Jagiellonia Białystok Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

W kolejce jedenastego spotkania Ekstraklasy, drużyna Cracovii zmierzy się z Jagiellonią Białystok w meczu pełnym napięcia i emocji. Oba zespoły mają wiele do udowodnienia, a ich forma w ostatnich meczach pozostawia wiele do życzenia. Przyjrzyjmy się bliżej tym drużynom i ich statystykom, aby dowiedzieć się, jakie prognozy bukmacherskie można na nich postawić.

Analiza drużyn

Cracovia

Cracovia znajduje się obecnie na 8. miejscu w tabeli Ekstraklasy, z trzema zwycięstwami, czterema porażkami i dwoma remisami w 9 rozegranych meczach. Ich najlepszy strzelec, Benjamin Kallman, ma na swoim koncie 2 gole. W ostatnich spotkaniach Cracovia prezentowała słabą formę, co potwierdziła porażką 0:2 z ŁKS-em w ostatnim meczu. Drużyna będzie miała trudne zadanie w starciu z Jagiellonią, ale ich obrońcy muszą poprawić swoją grę, ponieważ do tej pory stracili już 11 goli.

Jagiellonia Białystok

Jagiellonia zajmuje 5. miejsce w tabeli, z sześcioma zwycięstwami, jedną porażką i dwoma remisami w 9 spotkaniach. Ich najlepszy strzelec, Afimico Pululu, ma na swoim koncie aż 5 goli, co czyni go jednym z najbardziej skutecznych zawodników ligi. Mimo słabej formy w ostatnich meczach, Jagiellonia odniosła ważne zwycięstwo 2:0 nad Legią. Ich atak jest niezwykle efektywny, zdobywając do tej pory aż 19 goli.

Statystyki

Obie drużyny mają różne statystyki, które mogą wpłynąć na rezultat tego meczu. Liczba goli, jakie strzelają i tracą, oraz statystyki dotyczące celnych i niecelnych strzałów, rzutów rożnych czy posiadania piłki, wszystko to ma wpływ na wyniki i taktykę obu drużyn.

Cracovia do tej pory zdobyła 9 goli, a Jagiellonia aż 19. Liczba goli straconych to odpowiednio 11 i 12. Cracovia oddaje średnio 4.4 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Jagiellonia 4.1. Natomiast Cracovia oddaje średnio 4.6 strzałów niecelnych, a Jagiellonia 3.3. Również liczba rzutów rożnych w tych drużynach jest porównywalna, Cracovia ma 5.8, a Jagiellonia 5.1. Ponadto Jagiellonia ma większą przewagę w posiadaniu piłki, z wynikiem 53.8%, podczas gdy Cracovia ma 48.8%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Mecz między Cracovią a Jagiellonią zapowiada się niesamowicie emocjonująco. Obie drużyny mają dobre ataki i są zdolne do zdobycia goli. Zważywszy na formę Jagiellonii, która ma przewagę w tabeli Ekstraklasy, można oczekiwać, że zespołowi z Białegostoku łatwiej będzie osiągnąć pozytywny wynik. Jednak Cracovia gra na własnym stadionie, co może przynieść im dodatkową motywację. W ostatecznym rozrachunku, trudno przewidzieć, która drużyna wyjdzie zwycięsko, a remis jest równie prawdopodobny.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk i obecnej formy drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki dla tego meczu to:

– Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok
– Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok
– Cracovia 1-2 Jagiellonia Białystok

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie na spotkanie, warto rozważyć postawienie zakładu na zwycięstwo Jagiellonii Białystok, które jest w czołówce tabeli i ma silny atak. Kurs na zwycięstwo Jagiellonii wynosi 3.18, co oznacza, że za postawienie 10 złotych można wygrać 31.80 złotych. Inną interesującą opcją może być postawienie na podwójną szansę, czyli remis lub zwycięstwo dla Jagiellonii, gdzie kurs wynosi 1.62. Istnieje także możliwość zagrania na mniej niż 2.5 gola w meczu, w przypadku gdy uważasz, że drużyny będą grały ostrożnie. Ten zakład ma kurs 3.57.

Jak Grać?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, warto rozważyć zakład na podwójną szansę. Dzięki temu, nawet w przypadku remisu, możesz odnieść sukces. Inną ciekawą opcją jest postawienie zakładu na strzelca bramki. Afimico Pululu z Jagiellonii ma na swoim koncie aż 5 goli i jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi. Handicap azjatycki może być również interesującym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz między Cracovią a Jagiellonią Białystok obiecuje wiele emocji i zaciętej walki. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale również pewne słabości. Na podstawie analizy statystyk, prognozowanych wyników i kursów bukmacherskich można stwierdzić, że Jagiellonia ma większe szanse na wygraną. Jednakże każdy mecz jest nieprzewidywalny, a Cracovia gra na własnym stadionie, co daje im pewną przewagę. Przedstawione typy bukmacherskie mają na celu dostarczenie wskazówek i inspiracji, jednak ostateczny wybór należy do Ciebie. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinny być zawsze dokonywane z rozwagą i odpowiedzialnością. Powodzenia!