fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cracovia – Śląsk Wrocław Typy, Kursy, Zakłady 10.11.2023

W kolejce 15 rozgrywek Ekstraklasy już w najbliższy weekend Cracovia podejmie drużynę Śląska Wrocław. To zapowiada się na niezwykle emocjonujące starcie między tymi dwoma zespołami. Obie drużyny mają duże ambicje i stawkę tego meczu można uznać za wysoką. Przeanalizujmy teraz oba zespoły oraz przedstawimy typy bukmacherskie przygotowane przez bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Cracovia

Cracovia w obecnym sezonie prezentuje się słabo. Drużyna zajmuje 15. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 6 porażek oraz 4 remisy. Mocną stroną drużyny jest Ghita Virgil Eugen, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Jednak ogólnie rzecz biorąc, Cracovia ma trudności w zdobywaniu bramek, co potwierdza liczba 13 goli strzelonych przez ten zespół. W ostatnim meczu Cracovia przegrała 0:1 z Górnik Zabrze, co tylko potwierdza jej złą formę.

Śląsk Wrocław

Drużyna Śląska Wrocław spisuje się znacznie lepiej od swojego przeciwnika. Zajmuje ona obecnie 1. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 9 zwycięstw, 3 porażki oraz 2 remisy. Śląsk Wrocław ma również w swoich szeregach jednego z najlepszych strzelców ligi – Exposito Erik, który już 12 razy pokonał bramkarzy przeciwników. Łącznie zespół ten zdobył imponującą liczbę 26 goli, co świadczy o ich skuteczności. Mimo że w ostatnim meczu drużyna Śląska Wrocław przegrała 1:2 z ŁKS, to ogólnie rzecz biorąc, prezentuje ona znacznie lepszą formę niż Cracovia.

Statystyki Przedmeczowe Cracovia – Śląsk Wrocław

Podstawowe statystyki obu drużyn przedstawiają się następująco. Cracovia rozegrała 13 mecze, zdobywając 3 zwycięstwa, 6 porażek i 4 remisy. Natomiast Śląsk Wrocław rozegrał 14 meczów, wygrywając 9 razy, tracąc tylko 3 razy i remisując 2 razy. Możemy zauważyć, że Śląsk Wrocław ma znacznie lepszy bilans punktowy i potrafi skutecznie zdobywać bramki, szczególnie dzięki dobrze spisującemu się Erikowi Exposito.

Cracovia – Śląsk Wrocław: Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do typów bukmacherskich na ten mecz. Bukmacher ETOTO oferuje różne bonusy i promocje dla swoich graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz promocje sezonowe, które mogą zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Kursy bukmacherskie na mecz Cracovia – Śląsk Wrocław:

  • Wygra Cracovia: 2.39
  • Remis: 3.33
  • Wygra Śląsk Wrocław: 3.12

Prognozowany przebieg meczu

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest zwycięstwo Śląska Wrocław. Drużyna ta prezentuje się znacznie lepiej niż Cracovia i ma na swoim koncie większą liczbę zwycięstw. Jednakże, w przypadku remisu bukmacher ETOTO zwraca nasz zakład.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Kolejnym możliwym typem bukmacherskim jest obstawienie wyniku +0.50 na korzyść Śląska Wrocław. Biorąc pod uwagę formę drużyny Śląska Wrocław, której przewagę potwierdza pozycja lidera w tabeli, obstawienie tego wyniku może być opłacalne.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2). Dzięki temu zakładowi możemy zabezpieczyć się na wypadek remisu lub zwycięstwa jednej z drużyn. Inną strategią może być obstawienie strzelca bramki. Jeśli znamy formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakład na strzelca bramki. Dla osób, które uważają, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak Typować Mecz Cracovia – Śląsk Wrocław?

Teraz kilka wskazówek dotyczących obstawiania meczu. Zakład podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla nas idealnym rozwiązaniem, jeśli nie jesteśmy pewni wyniku. Jeśli znamy formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawieniem wyniku z udziałem strzelcy bramki. Jeśli jedna z drużyn wydaje się być znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć zakład na korzyść tego zespołu przy użyciu handicapu azjatyckiego.

Podsumowanie

W meczu Cracovia – Śląsk Wrocław faworytem jest drużyna Śląska Wrocław, która prezentuje się znacznie lepiej niż jej przeciwnik. Zespół ten ma dobrych strzelców i zdolność do skutecznego zdobywania bramek. Jednakże, w przypadku remisu bukmacher ETOTO zwraca nasz zakład, co może być pewnym zabezpieczeniem. Pamiętaj, że ETOTO oferuje różne bonusy i promocje, które znacznie zwiększają nasze szanse na wygraną. Nie zapomnij korzystać z danych, takich jak betting odds, aby dokonać mądrych i przemyślanych typów bukmacherskich.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.