fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cray Valley Paper Mills FC – Charlton Typy, Kursy, Zakłady 15.11.2023

Już dziś będziemy mogli zobaczyć ciekawe starcie w rozgrywkach Pucharu FA! Cray Valley Paper Mills FC zmierzy się z Charlton w rundzie pierwszej. Obie drużyny mają ambicje na wyjście z tej fazy turnieju, więc możemy spodziewać się emocjonującego widowiska na stadionie. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom i sprawdźmy, jakie typy bukmacherskie warto rozważyć na to spotkanie.

Analiza drużyn

Cray Valley Paper Mills FC

Cray Valley Paper Mills FC wchodzi do tego meczu w dobrej formie. Choć jeszcze nie rozegrali żadnego spotkania z Charlton, ostatni wynik, remis 1:1, przeciwko nim sugeruje, że nie będą łatwym przeciwnikiem. Drużyna jest nastawiona na rozpoczęcie swojej przygody w Pucharze FA od zwycięstwa. W dotychczasowych rozgrywkach zespół zaliczył 1 strzelony gol i 1 straconą bramkę. Co ciekawe, wykonali 3 rzuty rożne, a także oddali 1 celny strzał na bramkę. Z pewnością są gotowi zaatakować.

Charlton

Charlton zmaga się ze słabszą formą przed tym spotkaniem. W ostatnim meczu zremisowali ze swoimi przeciwnikami 2:2. Z pewnością będzie to dla nich zmotywować do poprawy wyniku w Pucharze FA. Zespół ma za sobą 1 straconą bramkę i 1 strzelonego gola. Podczas ostatniego meczu oddali 7 celnych strzałów na bramkę, a także zdołali wywalczyć 8 rzutów rożnych. Choć nie zawsze mieli pełną kontrolę nad meczem, z pewnością będą chcieli odwrócić sytuację na swoją korzyść.

Statystyki przedmeczowe

Przedstawione statystyki dotyczą rozgrywek w Pucharze FA. Warto zauważyć, że niektóre z drużyn mogą brać udział w innych rozgrywkach, które nie zostały uwzględnione w tych konkretnych danych.

Cray Valley Paper Mills – Charlton: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn i ich statystyki, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Oba zespoły mają na swoim koncie 1 gol strzelony i 1 gol stracony. Cray Valley Paper Mills FC może zaskoczyć Charlton, biorąc pod uwagę ich solidną grę w obronie. Jednak Charlton jest bardziej doświadczonym zespołem i ani razu nie przegrali z Cray Valley Paper Mills FC.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Warto rozważyć tę opcję, mając na uwadze solidność Cray Valley Paper Mills FC w obronie.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Kolejny typ, który zdobywa popularność, biorąc pod uwagę cracker formę Charlton.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Nadchodzące spotkanie między Cray Valley Paper Mills FC a Charlton w ramach Pucharu FA zapowiada się na emocjonujące widowisko. Obie drużyny mają swoje atuty i będą chciały zdobyć zwycięstwo. Ostateczny wynik jest trudny do przewidzenia, ale możemy spodziewać się wyrównanej rywalizacji. Nie zapomnij sprawdzić najnowszych zakładów dostępnych na ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Powodzenia!

Paper Mills – Charlton: kursy bukmacherskie

 • 1X2: Cray Valley Paper Mills FC: 10.22, X: 6.35, Charlton: 1.24
 • Podwójna szansa: 1X: 3.80, 12: 1.11, X2: 1.06
 • Remis = zwrot: Cray Valley Paper Mills FC: 7.20, Charlton: 1.07
 • 2. połowa – Charlton suma 2.5 goli: Poniżej 2.5 goli: 1.18, Powyżej 2.5 goli: 4.30
 • Podwójna szansa i suma 2.5 goli: 1 lub X i poniżej 2.5 goli: 6.20, 1 lub 2 i poniżej 2.5 goli: 3.55, X lub 2 i poniżej 2.5 goli: 2.85, 1 lub X i powyżej 2.5 goli: 9.00, 1 lub 2 i powyżej 2.5 goli: 1.48, X lub 2 i powyżej 2.5 goli: 1.50
 • Charlton suma 2.5 goli: Poniżej 2.5 goli: 1.83, Powyżej 2.5 goli: 1.80
Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.