fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Crewe – Gillingham Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Wielkimi krokami zbliża się kolejne emocjonujące spotkanie w ramach rozgrywek League Two. Tym razem na boisku zmierzą się drużyny Crewe i Gillingham. Oba zespoły mają za sobą falę słabszych wyników, ale każde z nich ma swoje mocne strony. Przedstawiamy analizę obu ekip, najświeższe statystyki oraz nasze typy bukmacherskie na ten mecz. Sprawdźcie, jakie są szanse na zwycięstwo poszczególnych drużyn i jakie są najbardziej prawdopodobne wyniki tego starcia.

Analiza drużyn

Crewe

Drużyna Crewe nie prezentuje ostatnio swojej najlepszej formy. Zespół ten zajmuje siódmą pozycję w tabeli naszych rozgrywek. Z dziesięciu rozegranych meczów, zanotowali cztery zwycięstwa, pięć porażek i jeden remis. W ostatnim spotkaniu, które odbyło się 30 września, Crewe zremisowało z Wrexham wynikiem 3:3. Warto zwrócić uwagę na zawodnika Chrisa Longa, który jest najlepszym strzelcem drużyny z sześcioma golami na koncie.

Gillingham

Podobnie jak drużyna Crewe, Gillingham również ostatnio nie prezentuje swojej najlepszej formy. Zajmują czwartą pozycję w tabeli, dzięki sześciu zwycięstwom, jednemu remisowi i jednej porażce w dziesięciu rozegranych meczach. W ostatnim spotkaniu, które odbyło się 30 września, Gillingham zremisowało z Mansfield 1:1. W ekipie tej warto zwrócić uwagę na Ashleya Nadesana, który ma na swoim koncie dwa gole.

Statystyki

W tabeli „Stats” znajdują się różne istotne informacje dotyczące drużyn Crewe i Gillingham. Liczba meczów, pozycje w tabeli, zwycięstwa, porażki, remisy – te statystyki wszystko mówią o formie zespołów. Crewe zanotowało 24 gole strzelone i 17 gole stracone, podczas gdy Gillingham zdobyło 9 goli i straciło 9. Jeżeli chodzi o celność strzałów, ekipa Crewe ma lepsze wyniki.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Zdając sobie sprawę z obecnej kondycji obu drużyn, można przewidzieć zacięte starcie. Mamy tutaj dwie słabsze formą ekipy, które z pewnością będą starały się zdobyć jak najwięcej goli. Nie jest jednak łatwo przewidzieć, któremu zespołowi uda się wygrać ten mecz.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę bilanse obu drużyn w ostatnich spotkaniach, można przypuszczać, że najbardziej prawdopodobne wyniki to remis 1:1 lub zwycięstwo jednej z drużyn z minimalną różnicą bramek.

Prognozy i Strategie Zakładów

Na podstawie „betting odds” dostępnych na ETOTO, warto zwrócić uwagę na kilka możliwości zakładów. Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeżeli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowy w grze zakładów bukmacherskich, warto zaznajomić się z podstawowymi zasadami i typami zakładów. Bukmacher ETOTO oferuje wiele opcji zakładów, takich jak 1X2, podwójna szansa, remis = zwrot, czy też różne wyniki w pierwszej połowie lub w drugiej. Przyjrzyj się swoim możliwościom i wykorzystaj je w celu zwiększenia swojej szansy na wygraną.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Crewe i Gillingham zapowiada się emocjonująco. Obie ekipy mają do zatracenia wiele, dlatego będzie to starcie pełne walki i zaangażowania. Ostateczne wyniki mogą być trudne do przewidzenia, ale remis 1:1 lub zwycięstwo jednej z drużyn z minimalną różnicą bramek wydają się najbardziej prawdopodobne. Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę z całej sytuacji, możesz wykorzystać informacje na temat kursów bukmacherskich od ETOTO i zdecydować, jak obstawić ten mecz. Przyjrzyj się różnym typom zakładów i strategiom, które zostały przedstawione powyżej, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Udanego obstawiania!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.