fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cypr – Hiszpania Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

Hiszpania Typy

Każdy fan piłki nożnej z niecierpliwością oczekuje nadchodzącego starcia w ramach Mistrzostw Europy pomiędzy Cypr a Hiszpanią, które odbędzie się 16 listopada 2023 roku. Mecz ten wydaje się być wyjątkowo skomplikowanym zadaniem dla Cypru, który zmierzy się z wyjątkowo silnym zespołem Hiszpanii. W ramach tego artykułu przyjrzymy się bliżej obu drużynom, ich statystykom i formie. Ale nie tylko, zostanie również zaproponowana strategia gry dla fanów bukmacherki, korzystających z serwisu ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Cypru

Cypr nie ma ostatnio najlepszego okresu. Jeżeli spojrzeć na ich formę, niestety słabo to wygląda. Ich ostatni mecz zakończył się porażką z Gruzją 4:0, co zdecydowanie nie wróży dobrze na najbliższy mecz. Stałym elementem drużyny jest Kastanos Grigoris, który jest nie tylko najlepszym strzelcem, ale również zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie. Mimo to, zdobyte przez niego 2 bramki w 7 meczach nie przekłada się na wyniki drużyny, która na tą chwilę zalicza 7 remisów i 7 porażek.

Reprezentacja Hiszpanii

Hiszpania idzie jak burza. Ich forma jest na bardzo wysokim poziomie, co pokazał ostatni mecz z Norwegią, który zakończył się zwycięstwem 1:0. Głównym strzelcem zespołu jest Morata Alvaro z 4 bramkami na koncie, a Dani Carvajal z 2 asystami prowadzi w tej kategorii. Hiszpania jest zdecydowanie drużyną, której trudno się oprzeć.

Statystyki przedmeczowe

Jeśli spojrzeć na statystyki obu drużyn, warto zwrócić uwagę na różnice w ilości strzałów celnych na mecz. Hiszpania osiąga średnią 6.5 w porównaniu do 2.9 Cypru. Co ciekawe, obie drużyny mają tę samą ilość asyst na koncie – po 2 na zawodnika. Hiszpania ma aż 67,3% posiadania piłki, a Cypr tylko 37,9%. Jednak w piłce nożnej nie tylko posiadanie piłki się liczy, ale także bramki. Hiszpania zdobyła łącznie 19 goli, podczas gdy Cypr zaledwie 2.

Cypr – Hiszpania: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, wydaje się, że Hiszpania ma znacznie większe szanse na zwycięstwo. Cypr będzie musiał zagrać mecz życia aby odnieść zwycięstwo, czy nawet zremisować. Dlatego typując wynik meczu na ETOTO warto wziąć to pod uwagę.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na ETOTO kurs na zwycięstwo Hiszpanii wynosi 1.04, co pokazuje, że bukmacherzy są pewni ich zwycięstwa. W międzyczasie kurs na remis wynosi 13.37, a na zwycięstwo Cypru aż 44.93. Co ciekawe, „Dokładny wynik” meczu 4:0 dla Hiszpanii ma kurs 5.25.

Prognozy i strategie zakładów

Na ETOTO dostępnych jest dużo więcej typów zakładów, warto więc skorzystać z tego potencjału. Szczególnie interesujący może być typ „poniżej/ponad 2.5 gola”. Ze względu na formę obu drużyn oraz ostatnie wyniki ich meczów, wydaje się, że opcja „ponad 2.5 gola” z kursem 1.23 może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Kursy bukmacherskie na mecz Cypr – Hiszpania:

  • Wygra reprezentacja Cypru: 44.33
  • Remis: 13.71
  • Wygra reprezentacja Hiszpanii: 1.04

Jak typować mecz Cypr – Hiszpania?

Handicap Azjatycki lub zakłady na strzelców mogą okazać się dobrym pomysłem. Jeżeli są Państwo pewni wygranej Hiszpanii, jest to doskonały sposób na zwiększenie potencjalnej wygranej.

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę informacje zawarte w tym artykule, przewiduję zwycięstwo Hiszpanii. Jest to zespół, który jest w wyjątkowo dobrej formie. Co więcej, liczne opcje dostępne na ETOTO dają wiele możliwości dla graczy, niezależnie od ich strategii czy doświadczenia. Pamiętajcie jednak, że zakłady bukmacherskie to przede wszystkim zabawa, więc grajcie odpowiedzialnie.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.