fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy KSW jest za darmo?

Dostępność Transmisji KSW

Jeśli chodzi o oglądanie gal KSW, niestety muszę Cię zmartwić. Transmisje na żywo z wydarzeń KSW nie są dostępne za darmo. Główną platformą, na której można oglądać te wydarzenia, jest Viaplay. Koszt subskrypcji na tej platformie wynosi około 55 PLN miesięcznie. Istnieje również opcja „Total”, która kosztuje 44 zł miesięcznie, ale wymaga zobowiązania na rok. Viaplay umożliwia oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co może być korzystne dla osób, które chcą dzielić się kosztami z kimś innym.

Alternatywne Opcje Oglądania

Inną opcją jest KSW TV, gdzie cena za dostęp do pojedynczej gali wynosi około 40 zł. Jest to opcja nie-subskrypcyjna, więc płacisz tylko za to, co chcesz zobaczyć. Niektóre platformy zakładów sportowych również oferują transmisje na żywo z KSW, ale zazwyczaj wymagają one założenia konta i wpłaty depozytu.

Bonusy i Promocje

Niektóre serwisy zakładów sportowych, takie jak ETOTO, oferują różnego rodzaju bonusy i promocje związane z KSW. Na przykład, ETOTO oferuje bonus w wysokości 2222 PLN za rejestrację, freebet 30 PLN oraz dodatkowe promocje czasowe jak np. MEGA KURS 200.

Czas i Miejsce Wydarzeń

Gale KSW zazwyczaj zaczynają się o godzinie 19:00 i odbywają się w różnych lokalizacjach. Dostęp do transmisji jest również możliwy na różnych urządzeniach, w tym Smart TV, co umożliwia oglądanie w wysokiej rozdzielczości.

Podsumowanie

Podsumowując, oglądanie KSW na żywo nie jest dostępne za darmo. Główne platformy to Viaplay i KSW TV, a koszty zaczynają się od około 40-55 zł. Istnieją jednak różne promocje i bonusy, które mogą nieco zniwelować te koszty. Jeśli jesteś prawdziwym fanem MMA, warto zainwestować w dostęp do tych ekskluzywnych wydarzeń.

POLECANE

Banner