fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czym są zdarzenia wirtualne i jak obstawiać je w ETOTO

Wirus COVID-19 sparaliżował świat sportu. Najlepsze ligi zostały zawieszone, a największe imprezy odkładane są w czasie. Miłośnicy zakładów bukmacherskich główkują się co dodawać do kuponów, to podpowiadamy w artykule „Zakłady bukmacherskie w czasach wirusa”, ale teraz przejdźmy to rzeczy. Krótko wytłumaczymy Ci, czym są ligi wirtualne w zakładach bukmacherskich.

Na czym polegają zdarzenia wirtualne?

Większość lig piłkarskich została zawieszona przez pandemię koronawirusa, jednak w ETOTO dalej rozgrywa się gra w najsilniejszych europejskich ligach. Zdarzenia wirtualne to coś zupełnie innego niż sporty wirtualne. W sportach wirtualnych są wymyślone drużyny, mecz trwa zaledwie kilka minut, a o wyniku decyduje losowość.

Zdarzenia wirtualne to coś idealnie dopasowanego dla wszystkich fanów sportu. Co prawda w grze nie biorą udziału prawdziwe zespoły, ale zadbaliśmy o wszelkie szczegóły. Możesz obstawić najsilniejsze ligi, czyli: Premier League, LaLigę, Bundesligę, Serie A, Ligue 1, ligę rosyjską, grecką oraz turecką. O wyniku nie decyduje już algorytm komputera tylko prawdziwe, historyczne dane ze spotkań, które udało się zagrać przed wybuchem pandemii. Pod uwagę bierzemy tysiące danych z tysięcy spotkań drużyn, jak i samych zawodników. Spotkania rozgrywane są w pełnym wymiarze czasu, czyli gramy dwie połowy po 45 minut. Dodatkowo możesz je śledzić i obstawiać na żywo, bo dodaliśmy też pełną wizualizację tych meczów.

Emocje są porównywalne do tych, jakie odczuwamy przy prawdziwych spotkaniach. Ciężko odczuć różnicę, że to tylko wirtualne spotkania. Mamy nadzieję, że wszystko szybko wróci do „normalności”. Jednak w tym ciężkim czasie jeszcze trudniej znaleźć coś lepszego niż zdarzenia wirtualne, jeśli dalej chcemy obstawiać najlepsze drużyny świata.

Gdzie znajdę wirtualne ligi?

Nie powinieneś mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem tych spotkań. Dodajemy je do sekcji „Popularne”, która znajduje się z lewej strony ekranu. Ponadto znajdują się w tym samym miejscu, co rzeczywiste ligi. Wszystkie ligi posiadają frazę „Zdarzenia wirtualne”, a przy zespołach znajdziesz dopisek „VR”. Przygotowaliśmy pełną ofertę do każdego spotkania, zarówno prematch jak i Live. Możesz postawić ponad 100 zdarzeń, nie ma tylko zakładów na zawodników, bo oni nie grają.

Chcesz dalej obstawiać najlepsze zespoły ale nie masz jeszcze konta w ETOTO? Zarejestruj się a my potroimy Twój pierwszy depozyt!

POLECANE

Banner