fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dania – Słowenia Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W najbliższą środę 17 listopada odbędzie się spotkanie między reprezentacjami Danii i Słowenii. Mecz ten będzie częścią kwalifikacji do Mistrzostw Europy, a odbędzie się na stadionie Parken w Kopenhadze. Obie drużyny prezentują dobrą formę i zamierzają zdobyć trzy punkty, aby umocnić swoje pozycje w tabeli. Dania jest faworytem tego meczu, ale Słowenia na pewno nie zamierza łatwo się poddać. Przejrzymy teraz bliżej obie drużyny, zobaczymy co mówią statystyki oraz przedstawimy typy bukmacherskie dla tego spotkania.

Analiza drużyn

Reprezentacja Danii

Reprezentacja Danii znajduje się w bardzo dobrej formie w tych kwalifikacjach. Zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli z 8 punktami po 6 meczach. Drużyna wygrała 6 z tych spotkań, zanotowała 1 remis i 1 porażkę. Ich najlepszym strzelcem jest Rasmus Hojlund, który zdobył już 7 goli. Warto zwrócić uwagę na Christiana Norgaarda, który ma 2 asysty na swoim koncie i jest liderem w tej kategorii dla drużyny. Dania ma również imponujące statystyki bramkowe, zdobywając łącznie 17 goli i tracąc tylko 7. Mają również wysoki wskaźnik posiadania piłki (63,5%), co świadczy o ich zdolności do kontrolowania gry.

Reprezentacja Słowenii

Reprezentacja Słowenii również prezentuje się bardzo dobrze w tych eliminacjach. Obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli, ale mają tyle samo punktów co Dania. Dotychczas zanotowali 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Benjamin Sesko jest najlepszym strzelcem drużyny z 4 golami. Petar Stojanovic jest liderem w asystach z 2 na koncie. Słowenia ma dobre statystyki defensywne, tracąc tylko 6 goli w tych eliminacjach. Ich średnia posiadania piłki wynosi 54,9%, co świadczy o równowadze sił i równym podziale gry.

Statystyki przedmeczowe

Podsumowując dotychczasowe występy obu drużyn w tych eliminacjach, warto zerknąć na kilka ważnych statystyk. Oba zespoły mają identyczną liczbę goli zdobytych – 17. Jeżeli chodzi o gole stracone, Dania ma ich na swoim koncie 7, podczas gdy Słowenia 6. Oba zespoły mają również podobne statystyki w zakresie celnych strzałów, strzałów niecelnych, strzałów zablokowanych, rzutów rożnych oraz kartek. Dania ma minimalną przewagę w posiadaniu piłki (63,5% w porównaniu do 54,9% Słowenii). Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że obie drużyny są dość wyrównane pod względem statystyk.

Dania – Słowenia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przewiduje się, że mecz pomiędzy Daniią a Słowenią będzie wyrównany i pełen emocji. Obie drużyny są dobrze zorganizowane i mają swoje mocne strony. Dania ma przewagę ze względu na swoją formę i domową przypadłość, ale Słowenia na pewno nie będzie się łatwo poddawać. Możemy spodziewać się dynamicznego spotkania z wieloma okazjami bramkowymi.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Przyglądając się kursom bukmacherskim dostępnym na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo Danii (Remis Zwracany) z kursem 1.56. Kolejnym popularnym typem jest handicap azjatycki dla Słowenii (+0.50 AH) z kursem 6.17. Warto również zwrócić uwagę na opcję powyżej 2.5 gola, ponieważ statystyki obu drużyn sugerują gole w tym spotkaniu.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji. Opcja podwójnej szansy (1X) może być atrakcyjna dla tych, którzy nie są pewni wyniku. Zakłady na strzelców bramki mogą być również interesujące, biorąc pod uwagę formę najlepszych strzelców obu drużyn. Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, warto rozważyć handicap azjatycki dla tej drużyny.

Jak typować mecz Dania – Słowenia?

Jeżeli jesteś nowym graczem na ETOTO, zdecydowanie warto skorzystać z bonusów powitalnych oraz promocji sezonowych, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jeżeli jednak jesteś doświadczonym graczem, możesz rozważyć opcje takie jak podwójna szansa (1X, 12, X2) lub zakłady na strzelców bramki. Również handicap azjatycki może być dobrym wyborem, jeśli jesteś przekonany o przewadze jednej z drużyn.

Podsumowanie

Mecz między Danią i Słowenią zapowiada się jako wyrównane starcie. Oba zespoły prezentują dobrą formę i mają swoje mocne strony. Dane statystyczne wskazują na grywalność i dużą liczbę goli. Przyglądając się kursom bukmacherskim na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo Danii (Remis Zwracany), ale Słowenia na pewno nie zamierza się poddać łatwo. Dania ma przewagę w tabeli, ale Słowenia jest w stanie sprawić niespodziankę. Niezależnie od wyniku, można się spodziewać emocjonującego spotkania piłki nożnej.