fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Depozyt u bukmachera – co to jest?

Depozyt u bukmachera to jedno z podstawowych pojęć, które musisz znać, zanim zaczniesz swoją przygodę z zakładami sportowymi. Czym jest saldo depozytowe? Jakie są rodzaje depozytów? Jak go złożyć? Odpowiadamy na te pytania poniżej.

Czym jest depozyt u bukmachera?

Depozyt u bukmachera to suma pieniędzy, którą wpłacasz na swoje konto gracza, aby móc stawiać zakłady. Określona kwota trafia na Twoje konto online i zostaje doliczona do salda depozytowego, z którego korzystasz podczas wysyłania kuponów. Inaczej depozyt zwany jest też bankrollem.

Środki bonusowe, a depozyt u bukmachera

Pamiętaj o tym, że środki na zakłady bukmacherskie mogą znajdować się na dwóch rodzajach kont – saldzie depozytowym oraz saldzie bonusowym.

Na saldo bonusowe trafiają wszystkie środki promocyjne, których dotyczą warunki obrotu bonusem. Najlepszym przykładem jest bonus od depozytu, czyli promocja przeznaczona dla nowych graczy. Dopóki nie wykonasz określonego w regulaminie obrotu środkami bonusowymi, kwota ta będzie oddzielona od salda depozytowego. To oznacza, że przed postawieniem zakładu bukmacherskiego wybierzesz, z których pieniędzy chcesz skorzystać – tych wpłaconych z rachunku bankowego, czy otrzymanych w ramach jednej z promocji.

Jak złożyć depozyt na konto u bukmachera?

Depozyty bukmacherskie wpłacisz na wiele różnych sposobów. Najczęściej gracze korzystają z szybkich przelewów online, spośród których coraz większą popularność dobywają płatności poprzez kody BLIK i Przelewy24. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Wpłata pieniędzy do bukmachera może odbywać się także poprzez zwykły przelew online, ale tutaj księgowanie trwa już dłużej.

Jak złożyć depozyt w ETOTO?

Aby dokonać wpłaty na konto gracza w ETOTO, wystarczy zalogować się na stronie lub w aplikacji mobilnej, a następnie kliknąć przycisk „Wpłata”. Tutaj do wyboru masz między innymi kody BLIK, Przelewy24 czy bezpieczne płatności kartami Visa oraz MasterCard. 

Wymagane minimalne depozyty

Większość bukmacherów online wymaga minimalnej kwoty depozytu, która często różni się w zależności od wybranej metody płatności. W ETOTO jednak stawiamy sprawę jasno – minimalna kwota wpłaty jest równa dostępnym kwotom wypłat i to niezależnie od wybranego sposobu. W obu przypadkach jest to tylko 1 PLN, dzięki czemu każdy gracz może zacząć swoją przygodę z zakładami sportowymi już od przysłowiowej złotówki.

Ile trwa księgowanie depozytu u bukmachera?

W przypadku zakładów bukmacherskich, a zwłaszcza obstawiania meczów na żywo, kluczowy jest czas księgowania wpłacanych do bukmachera środków. Ile to trwa? Jeśli korzystasz z szybkich przelewów internetowych i kodów BLIK to Twoje pieniądze są księgowane na koncie gracza przez całą dobę. To znaczy, że nie musisz czekać do kolejnego dnia roboczego, aby móc postawić mecz, gdyż pieniądze pojawią się na Twoim saldzie depozytowym po niecałej minucie.

Kiedy otrzymam bonus za depozyt?

Bonusy od depozytu to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich dla nowych graczy. To właśnie w ramach bonusu od pierwszej wpłaty gracze mogą zgarnąć najwięcej środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. Niestety większość ofert obejmuje tylko jedną wpłatę, co oznacza konieczność dokonania dużego przelewu już na samym początku przygody z bukmacherką.

ETOTO – bonus powitalny po założeniu konta

Zupełnie inaczej jest u legalnego bukmachera ETOTO. Tutaj po rejestracji z kodem „ETOTO400” otrzymasz bonusy od depozytu nie tylko raz, ale aż trzykrotnie! Jak to działa? Na każdego nowego gracza czeka najlepszy bonus powitalny w Polsce, dzięki któremu otrzymasz:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty – do 400 PLN
  • Bonus 50% od drugiej wpłaty – do 600 PLN
  • Bonus 50% od trzeciego depozytu – do 1000 PLN

W ten sposób możesz zgarnąć bonus od depozytu o wartości 2000 PLN, a do tego czekają na Ciebie darmowe zakłady, których nie znajdziesz w standardowej ofercie! 

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Co to jest depozyt u bukmachera online?

Depozyt u bukmachera internetowego to suma pieniędzy wpłacana na konto gracza w celu obstawiania zakładów sportowych. Ta kwota jest dostępna na Twoim koncie bukmacherskim i jest wykorzystywana do zawierania zakładów. Co ważne, możesz ją w każdej chwili wypłacić.

Czy są jakieś opłaty wpłatę depozytu na konto gracza?

Opłaty za dokonywanie depozytu mogą się różnić w zależności od bukmachera oraz wybranej metody płatności. Pamiętaj jednak o tym, że ETOTO nie pobiera opłat i prowizji za transakcje na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Czy depozyty są bezpieczne u bukmachera?

Legalni bukmacherzy stosują środki bezpieczeństwa chroniące depozyty swoich klientów. To właśnie dlatego kluczowy w bezpiecznym obstawianiu meczów jest wybór legalnych bukmacherów, którzy posiada licencje Ministerstwa Finansów. Takie zezwolenie potwierdza, że legalny bukmacher przeszedł szereg testów i gwarantuje pełne bezpieczeństwo wpłacanych pieniędzy.

Jak najszybciej wpłacić depozyt do bukmachera?

Najlepszym sposobem na ekspresową wpłatę depozytu do bukmachera jest skorzystanie z szybkich przelewów internetowych – na przykład Przelewy24. Dzięki temu pieniądze trafiają na saldo depozytowe już w niecałą minutę.

Czy mogę wypłacić depozyt na konto bankowe?

Oczywiście, możesz wypłacić swój depozyt w każdej chwili. Co więcej, możesz wypłacić całą kwotę depozytu, albo tylko małą jej część. Pamiętaj jednak o tym, że konto bonusowe rządzi się swoimi prawami. Bonus u bukmacherów internetowych najczęściej wymagają wykonania obrotu bonusem, czyli postawienia otrzymanego bonusu na zakłady bukmacherskie. Dopiero spełnienie warunków obrotowych umożliwia wypłatę bonusu na rachunek bankowy.

Jakie bonusy od pierwszego depozytu oferują legalni bukmacherzy?

Bonusy od depozytu są popularnymi promocjami oferowanymi przez bukmacherów. Oferowany bonus może obejmować promocje powitalne dla nowych graczy, które są przyznawane na podstawie pierwszego przelewu lub serii wpłat. W ETOTO jest to 100% od pierwszego depozytu i po 50% bonusu od dwóch kolejnych przelewów.

POLECANE

Banner