fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Derby – Northampton Typy, Kursy, Zakłady 31.10.2023

W tym artykule przyjrzymy się nadchodzącemu starciu pomiędzy drużynami Derby i Northampton. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w ramach rozgrywek League One, w siódmej kolejce. Przedstawimy analizę obu drużyn, podamy najważniejsze statystyki oraz podpowiemy, jakie typy bukmacherskie warto rozważyć w przypadku tego meczu. Skorzystamy z kursów zakładów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, które można znaleźć podczas obstawiania tego meczu.

Analiza drużyn

Derby

Derby zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję w tabeli rozgrywek League One. W dotychczasowych czternastu meczach drużyna zdobyła sześć zwycięstw, zremisowała pięć razy i poniosła trzy porażki. Ich najlepszym strzelcem jest Martyn Waghorn, który w dwunastu meczach zdobył sześć bramek. W ostatnim spotkaniu Derby przegrało z drużyną Stevenage 1:3. Mimo to, forma drużyny jest stabilna, co może wpłynąć na jej występ w nadchodzącym meczu.

Northampton

Northampton ma obecnie zaledwie dwadzieścia miejsce w tabeli League One. W czternastu dotychczasowych spotkaniach drużyna odniosła cztery zwycięstwa, zremisowała osiem razy i przegrała dwukrotnie. Sam Hoskins jest czołowym strzelcem zespołu, mając na swoim koncie już osiem bramek. Ostatni mecz Northampton zakończył się porażką 1:2 przeciwko Bristol Rovers. Forma tej drużyny jest słaba, co może okazać się przeszkodą w osiągnięciu pozytywnego rezultatu w kolejnym spotkaniu.

Statystyki

Patrząc na dotychczasowe występy obu drużyn, Derby zdobyło 21 goli, podczas gdy Northampton strzelił 15 bramek. Obrona Derby była skuteczniejsza, ponieważ drużyna ta wpuściła 15 bramek, podczas gdy Northampton wpuścił 17. Warto również zwrócić uwagę na precyzję strzałów na bramkę. Derby miało średnio 3,5 celnych strzałów i 4,2 niecelnych strzałów na mecz. Northampton z kolei miało średnio 4,1 celnych strzałów i 3,7 niecelnych strzałów na mecz. Derby wykorzystuje rzuty rożne z wynikiem 6,4 na mecz, podczas gdy Northampton ma średni wynik 4,9. W posiadaniu piłki Northampton jest nieco lepsze, posiadając 52,6% w porównaniu do 48,7% Derby. Warto również zauważyć, że Derby otrzymało 2 żółte kartki, podczas gdy Northampton otrzymał 1,6 żółtej kartki na mecz.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę i statystyki obu drużyn, wydaje się, że Derby ma pewną przewagę nad Northampton. Biorąc pod uwagę fakt, że Derby jest wysoko w tabeli, ma lepszą liczbę goli zdobytych i mniejszą liczbę goli straconych, można przypuszczać, że ta drużyna jest faworytem w tym meczu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Najbardziej prawdopodobny wynik meczu pomiędzy Derby i Northampton może być zwycięstwo Derby. Na ETOTO kurs na zwycięstwo Derby wynosi 1.55. Jeśli jednak szukasz większej wartości kursu, można również rozważyć zakład na remis, którego kurs wynosi 3.90.

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa to jedna z opcji, która może zapewnić większe bezpieczeństwo w zakładach. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, można rozważyć postawienie zakładu na podwójną szansę dla jednej z drużyn. Na ETOTO kurs na zakład 1X wynosi 1.14, 12 ma kurs 1.23, a X2 kurs 2.32.

Zakłady na Strzelców mogą być również interesującą opcją zakładów. Patrząc na najlepszych strzelców obu drużyn, można rozważyć postawienie zakładu na samopas Martyna Waghorna z Derby lub Sama Hoskinsa z Northampton. Kursy na te zakłady mogą być dostępne na ETOTO.

Handicap Azjatycki to kolejna strategia, którą można przyjąć przy obstawianiu tego meczu. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć zakład ze wskazaniem na Handicap Azjatycki. Kursy na Handicap Azjatycki będą dostępne na ETOTO.

Jak Grać?

Jeśli chodzi o ETOTO, zarejestrowanie się na ich stronie daje Ci dostęp do różnych promocji i bonusów powitalnych. Przy rejestrowaniu się, warto sprawdzić, jakie konkretnie promocje są dostępne w danym czasie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Derby i Northampton obiecuje napięcie i emocje. Derby, mimo porażki w ostatnim meczu, prezentuje się dobrze i ma lepszą pozycję w tabeli. Z drugiej strony, Northampton ma słabą formę i będzie musiał podjąć dodatkowe wysiłki, aby osiągnąć dobry wynik. Przeglądając statystyki i analizując obie drużyny, można wnioskować, że Derby jest faworytem w tym meczu. Jednakże, przez zmienne warunki meczowe i niespodziewane momenty, wynik może wciąż być nieprzewidywalny. Pamiętaj, że przed zakładaniem jakichkolwiek zakładów, zawsze warto dokładnie przeanalizować statystyki, informacje o drużynach oraz dostępne kursy na ETOTO.