fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dortmund – Newcastle Typy, Kursy, Zakłady 07.11.2023

Dziś mam przyjemność przedstawić Wam analizę nadchodzącego meczu między Borussią Dortmund a Newcastle. Oba zespoły będą rywalizować w ramach rozgrywek UEFA Ligi Mistrzów, Grupa F. Zapowiada się emocjonujące spotkanie na Signal Iduna Park w Dortmundzie, a my przygotowaliśmy dla Was również najciekawsze typy bukmacherskie, uwzględniające szanse bukmachera ETOTO, abyście mogli spróbować swojego szczęścia i podjąć śmiałe zakłady.

Dortmund – Newcastle: analiza drużyn

Dortmund

Borussia Dortmund prezentuje stabilną formę. Klub rozegrał już 3 mecze w tych rozgrywkach, zajmuje trzecie miejsce w tabeli swojej grupy. Do tej pory Dortmund odniósł jedno zwycięstwo, doznał jednej porażki i zremisował raz. Kluczowym zawodnikiem tej drużyny jest Nmecha Felix, który strzelił jednego gola i jest najlepszym strzelcem zespołu. Warto zwrócić uwagę również na Schlotterbeck Nico, który miał jedną asystę.

Newcastle

Newcastle również prezentuje dobrą formę. Zespół zakończył swoje trzy dotychczasowe mecze z jednym zwycięstwem, jedną porażką i jednym remisem. Kluczem do sukcesu dla tego klubu jest Burn Dan, który również strzelił jednego gola, będąc najlepszym strzelcem drużyny. Jeśli chodzi o asysty, to Murphy Jacob ma na swoim koncie jedną.

Statystyki

Zanim przejdziemy do typów bukmacherskich, przyjrzyjmy się niektórym wartościowym statystykom obu drużyn. Dortmund strzelił dotychczas tylko 1 gola, podczas gdy Newcastle już aż 4. Niemiecki zespół puścił przeciwnikom 2 gole, podczas gdy angielska drużyna także 2. Jeśli chodzi o skuteczność strzałów, obie drużyny mają średni wynik 3.3 celnych strzałów. Dortmund zablokował 4 strzały, a Newcastle 2. Warto zwrócić uwagę również na rzuty rożne, Dortmund ma ich średnio 7.3, podczas gdy Newcastle 4.0. Procent posiadania piłki to odpowiednio 43.7 dla Dortmundu i 46.3 dla Newcastle. Jeśli chodzi o kartki, Dortmund otrzymał łącznie 2 żółte kartki, a Newcastle 1.7.

Dortmund – Newcastle: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn oraz statystyki, możemy spodziewać się emocjonującego spotkania. Obie drużyny mają dobrą średnią strzałów na bramkę, co sugeruje, że mecz może przynieść wiele goli. Jednak warto zauważyć, że obrona Dortmundu była bardziej narażona na straty goli w porównaniu do Newcastle. Przewaga Newcastle w tabeli może stanowić dodatkowy czynnik, który wpłynie na wynik meczu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy możemy przedstawić najbardziej prawdopodobne typy bukmacherskie dla tego starcia:
– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Możliwe, że Dortmund wygra ten mecz, ale remis jest również realnym scenariuszem.
– Klub 2 +0.50 (AH): Patrząc na formę Club Brugge, która jest lepsza niż Dortmundu, istnieje możliwość, że Newcastle zostanie przynajmniej niepokonane.
– Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że mamy do czynienia z zespołami, które są w stanie zdobywać wiele bramek. Przewidujemy mecz z kilkoma trafieniami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o prognozy i strategie zakładów, ETOTO oferuje wiele opcji dla graczy. Możesz skorzystać z podwójnej szansy (1X, 12, X2), jeśli nie jesteś pewien wyniku meczu. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Z kolei dla tych, którzy uważają, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Dortmund – Newcastle?

Zakłady bukmacherskie mogą być emocjonujące, ale wymagają strategii i umiejętności. Oto kilka podpowiedzi, jak grać w zakłady bukmacherskie:
– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.