fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

EA Sports FC 24 Kiedy Premiera? Nowa Era Piłki Nożnej Zaczyna się 29 Września

W świecie gier wideo o tematyce sportowej, EA Sports jest nazwą, którą trudno przeoczyć. Po zakończeniu długotrwałej współpracy z FIFA, firma zapowiada nową erę wirtualnej piłki nożnej z nadchodzącą grą EA Sports FC 24. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym ekscytującym wydaniu, które ma premierę 29 września 2023 roku.

Data Premiery i Dostępność

EA Sports FC 24 zadebiutuje na rynku 29 września, ale dla tych, którzy nie mogą się doczekać, gra będzie dostępna w wersji „early access” już od 22 września. Gra będzie dostępna na wielu platformach, w tym PS5/PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Co Nowego?

Oprócz nowej nazwy, EA Sports FC 24 zachowuje sprawdzoną formułę swoich poprzedników. Gra będzie zawierać licencje na ponad 19 000 zawodników, ponad 700 drużyn, ponad 100 stadionów i ponad 30 lig na różnych trybach gry, w tym Ultimate Team i trybie kariery.

Technologia i Grafika

Gra jest zbudowana na „ulepszonej” wersji silnika Frostbite od EA, który zawiera technologię o nazwie Hypermotion V. Dzięki temu możliwe jest tworzenie nowych animacji w ciągu kilku dni. Jest również nowa technologia o nazwie „playstyles”, która wykorzystuje rzeczywiste dane zawodników do tworzenia bardziej realistycznych rekreacji rzeczywistych graczy.

Wsparcie dla Piłki Nożnej Kobiet

EA Sports FC 24 będzie również zawierać dwie nowe ligi kobiece, obejmujące profesjonalne kluby w Niemczech i Hiszpanii, a także dodanie piłki nożnej kobiet do popularnego trybu „ultimate team”.

Edycje i Cena

Gra będzie dostępna w dwóch edycjach: standardowej i ultimate. Każda edycja ma swoje bonusy za przedpremierowe zamówienie, a dla użytkowników Nintendo Switch dostępna będzie tylko edycja standardowa.

Podsumowanie

EA Sports FC 24 wydaje się być obiecującym krokiem naprzód w świecie wirtualnej piłki nożnej. Z nowymi technologiami, wsparciem dla piłki nożnej kobiet i szeroką dostępnością na różnych platformach, gra ma wszystko, aby stać się hitem wśród fanów piłki nożnej na całym świecie.

POLECANE

Banner