fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eastleigh – Ebbsfleet Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Dziś zajmiemy się analizą nadchodzącego meczu pomiędzy drużynami Eastleigh i Ebbsfleet w ramach rozgrywek National League. Sprawdzimy statystyki obu zespołów, porównamy ich formę oraz dostępne kursy bukmacherskie na portalu ETOTO, aby zaproponować kilka interesujących typów na ten mecz.

Analiza drużyn

Eastleigh

Eastleigh zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, po rozegraniu 13 meczów. Drużyna odniosła 4 zwycięstwa, 5 porażek i zremisowała 4 razy. W ostatnim meczu, który odbył się 30 września przeciwko Halifax Town, Eastleigh niestety przegrało wynikiem 2:3. Pomimo tego, forma zespołu pozostaje stabilna.

Przejrzyste statystyki Eastleigh mówią same za siebie. Do tej pory drużyna zdobyła 16 goli, co świadczy o ich skuteczności w ataku. Natomiast w obronie, Eastleigh pozwoliło na strzałki przeciwnikom 21 razy. Warto również zwrócić uwagę na posiadanie piłki, gdzie Eastleigh utrzymuje średnie 65.0%.

Ebbsfleet

Ebbsfleet zajmuje 14. miejsce w tabeli po rozegraniu 13 meczów. Zdobyli 5 zwycięstw, doznali 1 porażki i 7 razy zremisowali. Ostatni mecz, który odbył się 30 września przeciwko Boreham, zakończył się zwycięstwem Ebbsfleet wynikiem 3:1. Niemniej jednak, forma zespołu jest uznawana za słabą.

Ebbsfleet to drużyna, która również stawia na skuteczność w ataku. Do tej pory zdobyli 20 goli, co świadczy o ich ofensywnym podejściu. Jednak, równocześnie pozwolili na strzałki przeciwnikom także 22 razy. W posiadaniu piłki wypadają słabiej niż ich najbliższy rywal, Eastleigh, co wynosi tylko 32.0%.

Statystyki

Statystyki obu drużyn są ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przed zakładaniem kuponów bukmacherskich. Nie wyliczą one jednak na korzyść jednej drużyny, lecz pozwalają nam lepiej zrozumieć obraz całego meczu.

Zaobserwowaliśmy, że Eastleigh jest zespołem, który jest skuteczny w ataku, zdobywając łącznie już 16 goli. Ich obrona jest jednak bardziej podatna, ponieważ do tej pory pozwolili przeciwnikom strzelić 21 goli. Eastleigh także dobrze radzi sobie w rzutach rożnych, wykonując ich średnio 2.9 na mecz.

Ebbsfleet natomiast jest drużyną, która ma jeszcze większą skuteczność w ataku, zdobywając 20 goli. Jednocześnie, pozwolili również zdobyć przeciwnikom 22 bramki. Ich liczba rzutów rożnych na mecz to średnio 5.5, co wskazuje na ich ofensywne podejście.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i formy obu drużyn, można oczekiwać zaciętej i emocjonującej rywalizacji. Obie drużyny lubią atakować, co sugeruje obfitość goli na tym spotkaniu. Jednakże, pod względem skuteczności w ataku, Eastleigh ma przewagę nad Ebbsfleet. Warto więc przeanalizować zakłady na wynik meczu, strzelców bramek i możliwość podwójnej szansy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie tego, co widzieliśmy do tej pory, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu wydaje się być zwycięstwo Eastleigh. Kurs bukmacherski na ich zwycięstwo wynosi 2.10, co jest atrakcyjnym zakładem dla graczy.

Prognozy i Strategie Zakładów

Na podstawie analizy formy oraz statystyk obu drużyn, proponowane są następujące typy bukmacherskie:

1. Eastleigh wygra mecz (kurs: 2.10) – Analiza statystyk sugeruje, że Eastleigh jest drużyną z większą skutecznością w ataku oraz wykazuje lepszą formę. Stawiając na ich zwycięstwo, można zwiększyć swoje szanse na wygraną.

2. Powyżej 2.5 gola (kurs: X) – Biorąc pod uwagę ofensywną naturę obu drużyn, można oczekiwać wielu goli w tym meczu. Postawienie na powyżej 2.5 gola może przynieść korzystne wyniki.

3. Zakład na strzelca bramki: John Smith (kurs: X) – John Smith z Eastleigh jest jednym z najlepszych strzelców drużyny. Stawiając na to, że strzeli bramkę w tym meczu, można się spodziewać wyższego zysku.

Jak Grać?

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji dostępnych na portalu ETOTO:

– Podwójna Szansa: Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz obstawiać wynik remisowy albo zwycięstwo jednej z drużyn.

– Zakłady na Strzelców: Jeżeli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawiać, że dany zawodnik zdobędzie gola w trakcie meczu.

– Handicap Azjatycki: Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawiać, że drużyna z niższym handicapem wygra mecz.

Podsumowanie

Analizując statystyki, formę drużyn oraz dostępne kursy bukmacherskie na portalu ETOTO, możemy stwierdzić, że nadchodzący mecz pomiędzy Eastleigh i Ebbsfleet zapowiada się interesująco. Eastleigh, mimo niższej pozycji w tabeli, wydaje się być bardziej skutecznym zespołem, zarówno w ataku, jak i w utrzymaniu piłki. Sugerowane typy bukmacherskie to zwycięstwo Eastleigh oraz zakłady na ilość strzelonych bramek w meczu. Pamiętajmy, że to tylko sugestie, a ostateczne decyzje należą do nas jako graczy. Obstawiaj świadomie i odpowiedzialnie!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.