fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ekstraklasa gdzie oglądać? Transmisje Polskiej Ekstraklasy

Polska Ekstraklasa, nazywana również PKO Bank Polski Ekstraklasą, to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Dla wielu kibiców ważne jest, gdzie mogą oglądać transmisje meczów swoich ulubionych drużyn. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, jak można oglądać Polską Ekstraklasę online.

Transmisje PKO Ekstraklasy w Unii Europejskiej

Jednym ze sposobów na oglądanie transmisji PKO Ekstraklasy jest ekstraklasa.tv [1]. Na stronie internetowej ekstraklasa.tv, transmisje są dostępne dla osób przebywających na terenie Unii Europejskiej, z wyłączeniem Polski. Ceny za wykupienie dostępu do pojedynczego meczu wynoszą 2,99 EUR.

PKO Ekstraklasa Transmisje

Innym sposobem na oglądanie transmisji Polskiej Ekstraklasy jest za pośrednictwem kanałów telewizyjnych. W Polsce transmisje meczów PKO Ekstraklasy są transmitowane na żywo przez Canal+ Sport [2]. Oprócz tego, niektóre mecze są również pokazywane na kanałach Polsatu Sport oraz TVP Sport. Dostępność transmisji może jednak różnić się w zależności od umowy operatora.

Jeśli chodzi o transmisje poza granicami Polski, mecze PKO Ekstraklasy są dostępne dla zagranicznych kibiców w wielu krajach. Na stronie internetowej Ekstraklasy znajduje się ściągawka dla wszystkich kibiców przebywających za granicą, która umożliwia znalezienie informacji na temat dostępnych transmisji oraz kanałów telewizyjnych [2].

Oprócz telewizyjnych transmisji, można również oglądać mecze PKO Ekstraklasy za pośrednictwem platform internetowych, takich jak Canal+ Online czy Player.pl [2]. Obydwie platformy oferują wykupienie odpowiedniego abonamentu, który umożliwia dostęp do stacji sportowych, w tym również do transmisji PKO Ekstraklasy.

Podsumowanie – Gdzie oglądać PKO Ekstraklasa?

W przypadku, gdy kibic nie ma dostępu do telewizyjnych transmisji, ani nie chce korzystać z platform internetowych, może zdecydować się na wysłuchanie relacji radiowych. Polskie radio oferuje relacje radiowe ze wszystkich meczów PKO Ekstraklasy na antenie Radia Sport oraz na swojej stronie internetowej

POLECANE

Banner