fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Elche – Tenerife Typy, Kursy, Zakłady 28.10.2023

Dziś przyjrzymy się spotkaniu pomiędzy drużynami Elche i Tenerife, które odbędzie się 28 października na Estadio Martínez Valero w Elche, Hiszpania. To jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w ramach LaLiga 2. Obie drużyny przedstawiają to samo miejsce w tabeli, ale ich wyniki dotychczasowej rywalizacji mogą sugerować nieco inną historię. Przeanalizujmy dokładnie obie drużyny, sprawdźmy statystyki, a także zaprezentujemy typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Elche

Drużyna Elche znajduje się na 12. miejscu w tabeli. Dotychczas rozegrali 12 spotkań, z których wygrali 4, przegrali 4 i zremisowali 4. Ich najlepszym strzelcem jest Milla Pere, który zdobył 3 gole w 11 meczach. Castro Nicolas Federico przyczynił się do sukcesu drużyny jako lider w liczbie asyst – zanotował 1 asystę w 11 meczach. Jeśli chodzi o statystyki bramkowe, Elche strzeliło łącznie 9 goli, ale także pozwoliło przeciwnikom zdobyć 13 bramek. Warto wspomnieć o ich zdolności do kontrolowania posiadania piłki – mają 56% w meczach.

Tenerife

Drużyna Tenerife prezentuje się nieco lepiej w porównaniu do Elche, zajmując 4. miejsce w tabeli. Rozegrali taką samą liczbę meczów jak ich przeciwnik, czyli 12, z czego wygrali 7, przegrali 2 i zremisowali 3. Gallego Enric jest liderem strzelców drużyny, mając na swoim koncie 4 gole w 12 meczach. Marin Waldo Rubio jest najlepszym asystentem z 3 asystami w 12 meczach. Tenerife strzeliło łącznie 13 bramek, a ich defensywa pozwoliła na tylko 8 goli. Ich procent posiadania piłki wynosi 47,8%.

Statystyki

Statystyki mówią wiele o drużynach i ich stylu gry. Oto kilka interesujących punktów dotyczących Elche i Tenerife:

– Elche strzela średnio 0.75 gola na mecz, a Tenerife 1.08 gola na mecz.
– Elche traci średnio 1.08 gola na mecz, a Tenerife tylko 0.67 gola na mecz.
– Elche wykonuje średnio 3.6 celnych strzałów na mecz, a Tenerife 3.7 celnych strzałów na mecz.
– Elche ma 56% kontrolę nad piłką, podczas gdy Tenerife ma 47.8%.
– Elche otrzymuje średnio 1.5 żółtych kartek na mecz, podczas gdy Tenerife otrzymuje 3.0 żółtych kartek na mecz.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki i statystyki obu drużyn, możemy oczekiwać wyrównanego spotkania. Obie drużyny mają podobną liczbę zwycięstw i remisów, a także sposób strzelania bramek i kontrolowanie gry. Jednak Tenerife ma lepszą defensywę, która pozwoliła na mniej goli. Możemy się spodziewać dobrze zorganizowanego meczu z ograniczoną liczbą bramek.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy wyników i statystyk przewidujemy, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania będzie remis 1-1. Obie drużyny mają podobny styl gry i skuteczność w strzelaniu bramek, co może prowadzić do równego wyniku.

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę „betting odds” dostępne na ETOTO, zauważamy, że Elche ma lepszy kurs na zwycięstwo (2.25) w porównaniu do wyniku remisu (3.07) i zwycięstwa Tenerife (3.46). Jeśli jesteś pewny, że Elche będzie w stanie pokonać Tenerife, obstawienie ich zwycięstwa może przynieść zysk.

Jak Grać?

Podwójna Szansa (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Możesz obstawić, że Elche albo wygra albo zremisuje, co daje większą szansę na powodzenie zakładu. Jeśli masz pewność co do formy poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Handicap Azjatycki może być także interesującą strategią zakładów, jeśli wiesz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Elche a Tenerife odbędzie się 28 października na Estadio Martínez Valero w Elche, Hiszpania. Obie drużyny prezentują stabilną formę, choć Tenerife jest nieco wyżej w tabeli. Na podstawie dotychczasowych wyników i statystyk możemy oczekiwać wyrównanego spotkania, z niewielką liczbą bramek. Zgodnie z naszymi typami bukmacherskimi, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1-1. Jednak kursy bukmacherskie na ETOTO sugerują, że Elche ma większą szansę na zwycięstwo. Pamiętaj, aby upewnić się przed zakładem, korzystając z najnowszych informacji i analizy.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.