fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Empoli – Atalanta Typy, Kursy, Zakłady 30.10.2023

W nadchodzącym meczu Serie A, Empoli zmierzy się z Atalantą na stadionie Carlo Castellani w Empoli. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, ale dla różnych powodów – Empoli będzie chciało odskoczyć od strefy spadkowej, podczas gdy Atalanta będzie dążyć do utrzymania się w czołówce tabeli. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie i wszystko, co musisz wiedzieć przed tym ważnym spotkaniem.

Analiza drużyn

Empoli

Empoli zajmuje aktualnie 17. miejsce w tabeli Serie A. W ich dziewięciu rozegranych meczach zdobyli 2 zwycięstwa, 1 porażkę i 6 remisów. Jednak liczba goli strzelonych przez Empoli pozostawia wiele do życzenia, ponieważ wynosi tylko 3. Kapitan drużyny, Caputo Francesco, jest głównym strzelcem zespołu, zdobywając jednego gola w dotychczasowych siedmiu meczach. Empoli ma także problem z defensywą, tracąc aż 16 goli. Ich najbliższe spotkanie jest doskonałą okazją do poprawy formy, zwłaszcza że będą grać u siebie.

Atalanta

Atalanta jest dobrze znaną drużyną w Serie A, z sześcioma zwycięstwami, jedną porażką i trzema remisami w dziewięciu meczach. Zespół zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli i celuje w kolejne zwycięstwo, aby awansować w górę rankingu. W dotychczasowych spotkaniach Atalanta zdobyła aż 15 goli, z czego trzy były autorstwa Lookmana Ademoli. Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie to de Roon Marten, który zanotował 3 asysty. Atalanta ma również dobrą obronę, tracąc jedynie 8 goli.

Statystyki

Mając na uwadze statystyki obu drużyn, można zauważyć kilka istotnych różnic. Empoli ma problemy ze zdobywaniem bramek oraz utrzymaniem obrony. Ich średnia strzałów celnych wynosi 3.8, podczas gdy Atalanta osiąga wynik 4.6. Empoli traci średnio 1.7 bramki na mecz, podczas gdy Atalanta tylko 0.9. Jednak Empoli ma przewagę w posiadaniu piłki, osiągając 45.4%, podczas gdy Atalanta 51.8%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Po analizie statystyk, można przewidzieć, że Atalanta będzie zdecydowanym faworytem tego meczu. Zespół ma lepszą formę, więcej zwycięstw i zdobytych goli. Empoli natomiast będzie musiało poprawić swoją skuteczność w ataku i defensywę, aby mieć szansę na pozytywny wynik.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Patrząc na kursy bukmacherskie od ETOTO, widzimy, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów jest wygrana Atalanty. Kurs na zwycięstwo Atalanty wynosi 1.66, podczas gdy kurs na zwycięstwo Empoli wynosi 5.08. Istnieje również opcja remisu, którego kurs wynosi 4.13.

Prognozy i Strategie Zakładów

Biorąc pod uwagę wysoki kurs na zwycięstwo Empoli, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X), co oznacza, że zakład jest wygrany, jeśli Empoli wygra lub zremisuje. Można również zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Caputo Francesco z Empoli zdobył już jednego gola i jest ważnym zawodnikiem w ataku swojego zespołu. Kurs na to, że zdobędzie co najmniej jednego gola wynosi 5.75.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem na ETOTO, możesz skorzystać z różnych bonusów powitalnych i promocji sezonowych, które podnoszą szanse na wygraną. Dla tych, którzy nie są pewni wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być odpowiednia. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki oferuje atrakcyjne kursy.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Empoli a Atalantą przyniesie wielkie emocje i zostanie rozegrany na stadionie Carlo Castellani w Empoli. Zespoły będą dążyć do zdobycia cennych punktów, aby poprawić swoje pozycje w tabeli Serie A. Atalanta jest faworytem tego meczu, ze względu na swoją dobrą formę i skuteczność w ataku. Jednak Empoli będzie walczyć, aby udowodnić, że są w stanie konkurować z najlepszymi. Niezależnie od wyniku, przewiduje się, że będzie to zacięte spotkanie. Pamiętaj, aby korzystać z kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO i śledzić statystyki oraz strategie zakładów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Powodzenia!