fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Estonia – Austria Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

RKolejna, niezwykle emocjonująca rywalizacja na boisku szykuje się dla fanów piłki nożnej. 16 listopada 2023 roku drużyny Estonii i Austrii zmierzą się ze sobą w ramach rozgrywek Mistrzostw Europy. Na jakie wyniki możemy liczyć i jakie są przewidywania bukmacherskie? Sprawdźmy.

Analiza drużyn

Reprezentacja Estonii

Estonia nie znajduje się aktualnie w najlepszej formie, co potwierdzają statystyki drużyny: zero zwycięstw, jedna porażka i pięć remisów. Forma zespołu mogłaby wskazywać na to, że rywalizacja z Austrią będzie dla nich wyzwaniem, ale to piłka nożna – tu nigdy nic nie wiadomo na pewno.

Reprezentacja Austrii

Z drugiej strony, mamy Austrię, która w obecnych rozgrywkach zdobyła dla siebie szóste miejsce. Ich forma określana jest jako stabilna, a ostatni mecz z Azerbejdżanem zakończył się ich zwycięstwem. Wygląda na to, że drużyna jest dobrze przygotowana do zbliżającego się meczu.

Statystyki przedmeczowe

Zastanawiające są statystyki dotyczące ilości strzałów celnych. Estonia notuje średnio 2.3 takie strzały, podczas gdy Austria aż 7.7. Podobna sytuacja dotyczy strzałów niecelnych – Estonia ma ich średnio 3.3, a Austria 6.1. Statystyki zdradzają, że Austria ma większą posiadanie piłki, bo aż 51.7%, podczas gdy Estonia przypadający 39%. Co więcej, Austria strzeliła więcej goli (15), podczas gdy Estonia zaledwie dwa. Austria także lepiej radzi sobie w obronie, tracąc jedynie 7 goli, w porównaniu do 18, które straciła Estonia.

Estonia – Austria: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i statystyki, szanse Estonii mogą wydawać się nieco mniejsze. Austria z pewnością jest faworytem tego meczu, co potwierdzają też kursy na ETOTO, które wynoszą 1.28 na zwycięstwo Austrii i aż 10.82 na zwycięstwo Estonii.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Faworytem spotkania jest zdecydowanie Austria, co potwierdzają kursy na ETOTO. Oto najbardziej prawdopodobne wyniki według naszej redakcji:

  1. Austria Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  2. Podwójna szansa (X2) – Uwzględniając formę obu drużyn, ta opcja wydaje się być atrakcyjna.

Prognozy i strategie zakładów

W zakładach na strzelców warto zauważyć, że ETOTO oferuje atrakcyjne kursy. W Estonii należy zwrócić uwagę na formę Rauno Sappinena, który strzelił dwa gole w trzech meczach. Z kolei w Austrii warto zauważyć Marcela Sabitzera, który ma na swoim koncie cztery gole w sześciu meczach.

Kursy bukmacherskie na mecz Estonia – Austria:

  • Wygra reprezentacja Estonii: 11.23
  • Remis: 5.47
  • Wygra reprezentacja Austrii: 1.27

Jak typować mecz Estonia – Austria?

Pamiętaj, że obstawianie piłki nożnej jest formą rozrywki i nie zawsze musi skończyć się wygraną. Dlatego kluczowe jest śledzenie statystyk, formy drużyn, ale również słuchanie własnej intuicji.

Podsumowanie

Mimo że Austria wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania, to piłka nożna zawsze potrafi zaskoczyć. Czy Estonia pokona wyniki bukmacherów? Odpowiedź poznamy 16 listopada. Pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa.