fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ETOTOMANIA – zbieraj punkty i zgarniaj codzienne bonusy!

We wszystkich promocjach trzeba spełnić określone warunki, żeby z nich skorzystać. W ETOTO jest inaczej i zdecydowanie łatwiej. W tym poradniku krótko streścimy Ci jak dzięki Twojej aktywności możesz zgarnąć codzienne bonusy, freebety albo środki bonusowe w legalnych zakładach bukmacherskich ETOTO.

Co to jest ETOTOMANIA?

ETOTOTMANIA to kompletna nowość na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Zasady tej promocji są proste – im większa aktywność, tym większe i częstsze bonusy możesz otrzymać. Grając zdobywasz punkty, od których zależy Twój poziom gracza.

Jak zbierać punkty?

W ETOTO przyznajemy punkty za postawione i rozliczone zakłady. Im wyższy kurs, tym więcej punktów możesz otrzymać. Wysokość punktów zależna jest również od stawki kuponu. Do punktów nie wliczają się tylko zakłady postawione za Freebety, ale za to wliczają się kupony postawione za środki bonusowe. Jeżeli postawiłeś jeden zakład w ciągu miesiąca to już otrzymujesz status brązowy. Po uzyskaniu 350 punktów awansujesz na poziom srebrny, a po uzbieraniu 1700 punktów masz już najlepszy, złoty status, dzięki któremu otrzymujesz codzienne bonusy. Status zmieniany jest zawsze pierwszego dnia każdego miesiąca.

Gdzie mogę sprawdzić ilość zgromadzonych punktów?

Ilość punktów i listę aktualnych bonusów możesz sprawdzić na stronie ETOTO w zakładce ETOTOMANIA. Wskaźnik wskaże Ci również ile punktów brakuje Ci, żeby uzyskać wyższy poziom. Punkty w tej promocji przyznawane są na bieżąco po rozliczeniu kuponu.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Jesteśmy jedynym legalnie działającym miejscem przyjmowania zakładów wzajemnych, w którym nagradzamy aktywność w tak przejrzysty sposób. To ty decydujesz na jakim poziomie chcesz być i z jakich promocji chcesz korzystać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w mniej niż 5 minut i skorzystaj z oferty powitalnej, w której zamieniamy 100 zł na 300 zł.