fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Famalicao – Vitoria SC Guimaraes Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

Wstęp

Dzisiejszym tematem naszego artykułu są rozgrywki ligowe w Portugalii, a konkretnie mecz pomiędzy Famalicao a Vitorią SC Guimaraes. To spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ obie drużyny prezentują dobrą formę. Przyjrzyjmy się bliżej analizie obu zespołów, statystykom, a także typom bukmacherskim, które mogą być cennymi wskazówkami dla wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich.

Analiza drużyn

Famalicao:

Zaczynamy od drużyny Famalicao. Obecnie zajmują oni siódmą pozycję w tabeli, zdobywając 7 punktów w 7 meczach. Ich bilans to 3 zwycięstwa, 3 porażki i 1 remis. Famalicao ma na koncie 7 strzelonych goli i 5 straconych. Przodujący wśród najlepszych strzelców jest Cadiz Jhonder, który do tej pory zdobył 3 bramki. Jeśli chodzi o liczby asyst, wyróżnia się Francisco Moura, który zanotował 2 asysty. W ostatnim meczu zremisowali oni 2:2 z Boavistą. Famalicao utrzymuje średnią 45% posiadania piłki, a dokładność ich strzałów wynosi 3.1 celnych na mecz.

Vitoria SC Guimaraes:

Przejdźmy teraz do drużyny Vitorii SC Guimaraes. Aktualnie zajmują oni szóstą pozycję w tabeli, zdobywając 10 punktów w 7 meczach. Mają na swoim koncie 4 zwycięstwa, 1 porażkę i 2 remisy. Zespół ten strzelił 9 goli i stracił 9. W drużynie V. Guimaraes najlepszym strzelcem jest Joao Mendes, który zdobył 2 bramki. Liczbą asyst na równi z nim może pochwalić się Tiago Silva. Ich ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 3:2 nad Estorilem. V. Guimaraes utrzymuje średnią 50.7% posiadania piłki, a ich dokładność strzałów wynosi 3.1 celnych na mecz.

Statystyki

Przechodząc do statystyk, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych wskaźników. Famalicao zdobył 7 goli w 7 meczach, podczas gdy V. Guimaraes strzeliło ich 9. Jeśli chodzi o gole stracone, Famalicao ma na koncie 5, a V. Guimaraes 9. Famalicao oddaje średnio 4.9 nieskutecznych strzałów na mecz, podczas gdy V. Guimaraes ma ich 5.3. Dodatkowo, drużyna V. Guimaraes częściej otrzymuje rzuty rożne, co świadczy o ich aktywnej grze ofensywnej. Statystyki te mogą wpływać na nasze typy bukmacherskie i pomóc nam w podjęciu decyzji.

Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do typów bukmacherskich, które mogą okazać się wartościowe dla naszych zakładów. Na platformie ETOTO dostępne są różne kursy na ten mecz. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Prognozowany przebieg meczu:

– Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:
– Zwycięstwo Famalicao: kurs 2.55
– Remis: kurs 3.22
– Zwycięstwo Vitorii SC Guimaraes: kurs 2.79

Prognozy i Strategie Zakładów:

– Podwójna szansa:
– Famalicao lub remis: kurs 1.43
– Remis lub Vitoria SC Guimaraes: kurs 1.50

– Zakłady na Strzelców:
– Zakład na strzelca bramki z drużyny Famalicao: kurs dostępny na ETOTO
– Zakład na strzelca bramki z drużyny Vitoria SC Guimaraes: kurs dostępny na ETOTO

– Handicap Azjatycki:
– Handicap Azjatycki na stronę Famalicao: kurs dostępny na ETOTO

Jak Grać?:

Jeśli nie jesteśmy pewni wyniku meczu, możemy skorzystać z opcji podwójnej szansy (1X, 12, X2), co daje nam większe szanse na wygraną. Jeśli znamy formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakład na strzelca bramki. W przypadku, gdy jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, dobrą opcją może być handicap azjatycki.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Famalicao a Vitorią SC Guimaraes zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę, jednak V. Guimaraes wydaje się być lekko faworytem. Według kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, jesteśmy świadkami wyrównanej walki. Warto zwrócić uwagę na statystyki, takie jak gole strzelone i stracone, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Przy dokładnym zapoznaniu się z dostępnymi typami bukmacherskimi, każdy miłośnik zakładów bukmacherskich może podjąć świadomą decyzję i postawić na swojego faworyta. Może to być świetna okazja, aby skorzystać z bonusów powitalnych i promocji sezonowych oferowanych przez ETOTO. Niezależnie od wyniku, mecz ten zapowiada się niezwykle pasjonująco i z pewnością dostarczy nam wielu emocji. Czekamy na to widowisko z niecierpliwością!

Promocje na ETOTO:
Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Przykładowe typy bukmacherskie:
Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:
– Zwycięstwo Famalicao: kurs 2.55
– Remis: kurs 3.22
– Zwycięstwo Vitorii SC Guimaraes: kurs 2.79

Promocje na ETOTO:
Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Jak Grać?:
Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bram