fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

FC Porto – Antwerp Typy, Kursy, Zakłady 07.11.2023

W najbliższych dniach czeka nas pasjonujące starcie w ramach UEFA Ligi Mistrzów. Do boju staną dwie drużyny: FC Porto i Antwerp. Obie ekipy z pewnością będą miały na uwadze ważność tego meczu oraz wpływ, jaki może mieć na dalsze losy rozgrywek. Przeanalizujmy obie drużyny, przyjrzeć się ich statystykom i zaprezentować najbardziej interesujące typy bukmacherskie dla tego pojedynku. A to wszystko w perspektywie jednego z najlepszych bukmacherów, jakim jest ETOTO.

Analiza drużyn

FC Porto

Drużyna FC Porto, prowadzona przez trenera Sergio Conceicao, aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy H. Z zaledwie jednym remisem na koncie, ekipa portugalska odniosła dwa zwycięstwa. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 0:1 z Estorilem. Nie ulega jednak wątpliwości, że FC Porto będzie chciało odzyskać swoją formę w starciu z Antwerpią.

Warto zwrócić uwagę na Evanilsona, który jest najlepszym strzelcem zespołu. W 2 meczach zdołał wpisać się na listę strzelców aż trzy razy. Dużym wsparciem dla zespołu jest również Taremi Mehdi, który zanotował dwie asysty.

Antwerp

Antwerp, prowadzony przez trenera Brian Priske, zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy H. Dotychczas drużyna ta nie odniosła ani jednego zwycięstwa, ale zebrała już trzy remisy. W ostatnim meczu Antwerp pokonało Genk 3:2, co może dodać im pewności siebie przed nadchodzącym starciem z Porto.

Muja Arbnor jest najlepszym strzelcem Antwerpii, zdobywającym jedną bramkę w trzech meczach. Warto również wspomnieć o Vermeeren Arturze, który zanotował dwie asysty.

FC Porto – Antwerp: statystyki

Przeanalizujmy teraz niektóre statystyki, które mogą mieć wpływ na to spotkanie. Porto zdobyło łącznie 7 goli, podczas gdy Antwerp zaledwie 3. Jeśli chodzi o gole stracone, Porto wpuściło 3 bramki, a Antwerp aż 12. Statystyki sugerują, że mamy do czynienia z drużyną ze znacznie lepszą zdolnością strzelecką, ale jednocześnie słabszą w obronie.

Ważne są również dane dotyczące celnych strzałów. Porto miało 7,3 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Antwerp zaledwie 3,3. Porto nieco lepiej radzi sobie również ze strzałami niecelnymi (2,7), w porównaniu do Antwerpii (3,7).

Typy bukmacherskie na mecz FC Porto – Antwerp

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki i formę obu drużyn, można przypuszczać, że Porto będzie dominować w tym meczu. Drużyna zdecydowanie ma lepsze wyniki, zarówno jeśli chodzi o liczbę zdobytych goli, jak i celność strzałów. Przewaga ta może przekładać się na korzyść Porto w postaci kolejnych bramek.

Natomiast Antwerp będzie próbował odeprzeć ataki Porto i spróbować skorzystać ze swoich okazji podczas kontrataków.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie naszej analizy, najbardziej prawdopodobne wydaje się, że:

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Antwerpii.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, ETOTO oferuje różne promocje dla nowych i stałych graczy. Warto skorzystać z bonusów powitalnych oraz śledzić promocje sezonowe, które mogą zwiększyć twoje szanse na wygraną.

Podwójna Szansa to opcja, która może być interesująca, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Wybierając 1X, 12 lub X2, masz większą szansę na trafienie zakładu.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.