fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filipiny – Indonezja Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W nadchodzącym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata między Filipinami a Indonezją, loversie futbolu będą mieli okazję zobaczyć rywalizację dwóch drużyn, które pragną zakwalifikować się do tego prestiżowego turnieju. Obydwie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, a stawką jest nie tylko cenna wygrana, ale również możliwość zbliżenia się do marzenia o występie na Mistrzostwach Świata. W tym artykule przyjrzymy się bliżej drużynom oraz dostarczymy prognozy bukmacherskie na ten emocjonujący mecz.

Analiza drużyn

Filipiny

Filipiny w poprzednim meczu przegrały 0:2 przeciwko Wietnamowi. Wynik ten wskazuje na słabszą formę drużyny Filipin, która będzie musiała się wzmocnić, jeśli chce pokonać silnego rywala – Indonezję. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Filipiny zajmują drugą pozycję w grupie F, mając na koncie jeden remis. Gole strzelone do tej pory przez Filipiny wskazują, że drużyna jest w stanie zdobywać bramki, jednakże ich bramka jest również podatna na gole.

Indonezja

Indonezja również doznała porażki w swoim ostatnim meczu, przegrywając 1:5 z Irakiem. Pomimo tej przegranej, drużyna prezentuje stabilną formę i zajmuje pierwszą pozycję w grupie F, z jednym remisem na koncie. Indonezja ma także na swoim koncie gola strzelonego w poprzednich meczach, co sugeruje, że mają potencjał do zdobywania bramek. Jednak ich obrona musi być czujna, aby uniknąć strat.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk meczu Filipiny – Indonezja warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych danych. Obydwie drużyny mają na swoim koncie po jednym meczu, z remisem na koncie. Najlepszym strzelcem drużyny Indonezji jest Pattynama Shayne, który zdobył 1 gola w dotychczasowych rozgrywkach. Natomiast najskuteczniejszym zawodnikiem Filipin jest Rublico Colminas Santiago, który również zdobył 1 gola. W pierwszej połowie meczu można się spodziewać większej liczby goli po stronie Indonezji, natomiast w drugiej połowie zarówno Filipiny, jak i Indonezja mają zdolność do zdobywania bramek.

Filipiny – Indonezja: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk, formy drużyn oraz przewidywanego przebiegu meczu, można przewidzieć, że będzie to wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają zdolność do zdobywania bramek, ale również są podatne na straty. Mecz może się również zakończyć remisem, ze względu na bliskie wartości kursów na remis.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu może być zwycięstwo Indonezji z remisem zwracanym, ponieważ drużyna ta prezentuje stabilniejszą formę. Kurs na zwycięstwo Indonezji jest również niższy niż kurs na zwycięstwo Filipin. Innym możliwym scenariuszem jest wynik remisowy lub zwycięstwo Filipin.

Prognozy i strategie zakładów

Wielu typerów zaleca wykorzystanie podwójnej szansy, czyli stawiania na remis lub zwycięstwo jednej z drużyn. Biorąc pod uwagę bliską wartość kursów na remis, 1X może być dobrą opcją dla bardziej niepewnych typerów. Jeśli jednak jesteś przekonany co do formy drużyn, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Pattynama Shayne z Indonezji oraz Rublico Colminas Santiago z Filipin mają na koncie już gole i mogą być potencjalnie skutecznymi strzelcami w tym meczu.

Jak typować mecz Filipiny – Indonezja?

Jeśli masz pewność co do silniejszej drużyny, handicap azjatycki może być ciekawą opcją. Jeśli Indonezja jest Twoim faworytem, handicap azjatycki może pomóc zwiększyć wartość kursu na ich zwycięstwo. Dla bardziej rozważnych typerów, zakład na sumę goli może być interesujący. Statystyki sugerują, że obie drużyny mają zdolność do zdobywania bramek, więc przewidzenie, czy liczba goli będzie poniżej czy powyżej 0.5, może być atrakcyjnym zakładem.

Podsumowanie

Mecz Filipiny – Indonezja zapowiada się jako emocjonujące starcie dwóch drużyn dążących do kwalifikacji na Mistrzostwa Świata. Obydwie drużyny mają swoje atuty i z pewnością zagrają ambitnie. Według analizy statystyk i formy drużyn, Indonezja wydaje się być faworytem tego pojedynku, jednakże Filipiny również mają potencjał do przewrotu sytuacji. Niezależnie od wyniku, zapowiada się wyrównany mecz, który dostarczy emocji i piłkarskich widowisk.