fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Finlandia – Irlandia Północna Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Finlandia – Irlandia Północna: Przewidywania przed meczem

W najbliższą środę Finlandia podejmie Irlandię Północną w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy. Obie drużyny są blisko awansu i cenne punkty są potrzebne, aby zbliżyć się do tego celu. Jakie są szanse obu drużyn? Sprawdźmy to.

Analiza drużyn

Finlandia

Finlandia to drużyna, która w ostatnim czasie nie prezentuje najlepszej formy. Ich ostatni mecz z Kazachstanem zakończył się porażką 1:2. Mimo to, odnosili sukcesy wcześniej w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy, plasując się na drugim miejscu w swojej grupie. Ich napastnik, Oliver Antman, jest najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 3 gole w 5 meczach. Finlandia ma znaczące wsparcie kibiców, którzy chcą zobaczyć swoją drużynę na wielkim turnieju.

Irlandia Północna

Irlandia Północna, podobnie jak Finlandia, ma ostatnio problemy z formą. W ich ostatnim meczu przegrali 0:1 z Słowenią. Mimo tego, drużyna zajmuje ósme miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 2 zwycięstwa i zaledwie 2 porażki. Charles Dion jest głównym strzelcem Irlandii Północnej, zdobywając 2 gole w 7 meczach. Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie to Paddy McNair, który zanotował 3 asysty. Irlandia Północna ma wiernych fanów, którzy będą dopingować ich w starciu z Finlandią.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć pewne tendencje. Finlandia zdobyła dotychczas 12 bramek, podczas gdy Irlandia Północna ma na swoim koncie 7 trafień. Jednak obie drużyny również oddały przeciwnikom wiele okazji do zdobycia bramek, oba zespoły mają na swoim koncie po 9 wykorzystanych szans. W przypadku rzutów rożnych, Irlandia Północna ma przewagę nad Finlandią, wykonując ich średnio o 0.8 więcej na mecz. Przy posiadaniu piłki obie drużyny są wyrównane, choć Finlandia ma niewielką przewagę z wynikiem 55.8%. Warto również zauważyć, że Irlandia Północna otrzymuje więcej żółtych kartek niż Finlandia.

Finlandia – Irlandia Północna: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Mecz między Finlandią a Irlandią Północną zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny zbliżają się do awansu do Mistrzostw Europy i potrzebują punktów. Finlandia ma przewagę gospodarza, ale słaba forma może wpływać na ich występ. Z drugiej strony, Irlandia Północna ma dobrze zorganizowaną obronę, która może sprawić problemy Finom. Biorąc pod uwagę także ich ostatnie wyniki, można się spodziewać dość wyrównanego meczu.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy formy i statystyk można wyróżnić kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego starcia. Oto trzy typy, które mogą być ciekawe:

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Finlandia, jako gospodarz, może skorzystać z przewagi własnego boiska i zdobyć cenne trzy punkty.
  2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Irlandii Północnej. Ta opcja daje nam możliwość obstawienia remisu lub zwycięstwa Irlandii Północnej, a w przypadku remisu otrzymamy zwrot stawki.
  3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Obie drużyny mają dobre wsparcie ofensywne i trzy bramki w meczu nie wydają się być nierealne.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Podwójna szansa może być atrakcyjną opcją, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Możemy postawić na Finlandię lub remis (1X) lub na Irlandię Północną lub remis (X2), co daje nam większe szanse na wygraną.

Zakłady na strzelców również mogą być ciekawą strategią. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawieniem strzelca bramki. W tym meczu Antman Oliver z Finlandii i Charles Dion z Irlandii Północnej są obiecującymi kandydatami.

Kolejną interesującą opcją może być handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, możesz obstawić odpowiednią przewagę punktową dla słabszej drużyny. W tym przypadku Finlandia jest faworytem, ale Irlandia Północna może zaskoczyć.

Podsumowanie

Mecz między Finlandią a Irlandią Północną zapowiada się emocjonująco. Zarówno Finlandia, jak i Irlandia Północna mają szansę na awans do Mistrzostw Europy, dlatego obie drużyny będą starały się zdobyć cenne punkty. Przy analizie statystyk i formy można wytypować kilka najbardziej prawdopodobnych wyników. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany), Klub 2 +0.50 (AH) oraz Powyżej 2.5 Gola wydają się być atrakcyjnymi opcjami. Warto również rozważyć strategie zakładów, takie jak podwójna szansa, zakłady

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.