fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fiorentina – Bologna Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

W niedzielę, 12.11, w ramach kolejki 12 włoskiej Serie A, Fiorentina zmierzy się z drużyną Bologna na Stadio Artemio Franchi we Florencji. Obie drużyny będą walczyć o cenne punkty, a z pewnością na boisku zobaczymy wiele emocji. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom, ich statystykom, formie oraz typom bukmacherskim zaproponowanym przez ETOTO.

Analiza drużyn

Fiorentina

Fiorentina zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Serie A. Zanotowali pięć zwycięstw, cztery remisy i dwie porażki w 11 meczach. Ich forma jest dobra, ostatnio przegrali tylko jedno spotkanie. Najlepszym strzelcem w drużynie Fiorentiny jest Nicolas Gonzalez, który ma na koncie 5 goli w 10 meczach. Warto również zwrócić uwagę na Alfreda Duncana, który zanotował 3 asysty w 9 meczach.

Bologna

Bologna zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Serie A. Zanotowali cztery zwycięstwa, jeden remis i sześć porażek w 11 meczach. Ich forma jest słaba, ostatnio wygrali tylko jedno spotkanie. Najlepszym strzelcem w drużynie Bologna jest Riccardo Orsolini, który ma na koncie 4 gole w 11 meczach. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Joshua Zirkzee, który również zaliczył 3 asysty w 11 meczach.

Statystyki Przedmeczowe Fiorentina – Bologna

Gdy spojrzymy na statystyki obu drużyn, możemy zauważyć kilka istotnych informacji. Fiorentina zdobyła dotychczas 18 goli, z czego 5 strzelił Nicolas Gonzalez. Zespół ten przepustkę do bramki rywali zazwyczaj znajduje 4.7 razy na mecz, co jest dobre w porównaniu do przeciwnika. Jednak ich obrona nie jest najlepsza, ponieważ pozwolili na 15 goli. Statystyki Bologny wyglądają nieco gorzej pod względem strzelonych goli, mając na koncie 12 trafień. Riccardo Orsolini jest najlepszym strzelcem Bologny z 4 golami. Zawodnicy Bologny mają również mniejszą skuteczność w przepustkach do bramki rywali, zaledwie 4.3 razy na mecz. Jednak ich obrona jest dość solidna, tracąc tylko 8 goli.

Fiorentina – Bologna: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, przewiduję emocjonujący mecz, w którym obie strony będą miały okazje do strzelenia goli. Fiorentina ma dobrą formę, zwyciężając w pięciu z ostatnich sześciu spotkań, jednak Bologna jest zdesperowana i będzie chciała odbić się po ostatniej porażce.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Według ETOTO, najbardziej prawdopodobny wynik to zwycięstwo Fiorentiny (remis zwracany) lub zwycięstwo Bologny z dodatkowym handicappem +0.50. Jeśli chodzi o liczbę goli, przewiduję mecz z kilkoma bramkami, więc powyżej 2.5 gola to również atrakcyjna opcja.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć grę podwójnej szansy (1X, 12, X2), aby zabezpieczyć swoje zakłady. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładami na strzelców bramki, np. Nicolas Gonzalez z Fiorentiny lub Riccardo Orsolini z Bologny. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Spotkanie Fiorentina – Bologna zapowiada się emocjonująco. Obydwie drużyny będą dążyć do zdobycia trzech punktów, aby poprawić swoją pozycję w tabeli Serie A. Fiorentina ma przewagę pod względem formy, ale Bologna z pewnością będzie chciała przerwać swoją serię porażek. Zaletą ETOTO jest szeroka oferta zakładów na ten mecz, a także różne promocje dla graczy, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Niezależnie od tego, jaki wynik ostatecznie osiągną obie drużyny, niezapomniane emocje są gwarantowane.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.