fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fleetwood – Leyton Typy, Kursy, Zakłady 30.09.2023

W najbliższym czasie czeka nas fascynujące starcie pomiędzy drużynami Fleetwood i Leyton w ramach rozgrywek League One. Oba zespoły zaprezentowały się w tej edycji ligi całkiem solidnie, ale kto w końcu wyjdzie zwycięsko? Sprawdzimy to razem. Przedstawimy również statystyki obu drużyn oraz nasze typy bukmacherskie, oparte na kursach udostępnionych przez ETOTO, renomowanego bukmachera online. Czy jesteście gotowi na emocje?

Analiza drużyn

Fleetwood

Drużyna Fleetwood, plasująca się na 23. pozycji w tabeli, do tej pory zgromadziła dwa porażki i aż sześć remisów. Braki w skuteczności spowodowały, że do tej pory nie zanotowali jeszcze zwycięstwa w tej edycji rozgrywek. Ich najlepszym strzelcem jest Jayden Stockley, który zdobył jednego gola w pięciu meczach. Jeśli chodzi o asysty, to Josh Earl zanotował jedną asystę w jednym występie. Warto jednak zaznaczyć, że drużyna ma sporo pracy przed sobą, zwłaszcza jeśli chodzi o ilość goli strzelonych oraz puconych. Zanotowali tylko cztery bramki, ale potrafili pozwolić sobie na aż 14 trafień rywali.

Leyton

Drużyna Leyton, zajmująca 15. miejsce w tabeli, może pochwalić się trzema zwycięstwami, dwoma porażkami i czterema remisami. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Ruel Sotiriou, który zdobył cztery bramki w dziewięciu meczach. Jeśli chodzi o asysty, Daniel Happe zanotował jedną asystę w jednym meczu. Drużyna prezentuje stabilną formę i ma na swoim koncie więcej zwycięstw niż porażek, co może wskazywać na pewną równowagę w ich grze. Do tej pory strzelili osiem goli, ale też pozwolili sobie na trzynaście trafień rywali.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, można stwierdzić, że obie mają swoje mocne i słabe strony. Fleetwood musi popracować nad skutecznym wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych oraz zwiększeniem liczby trafień, aby osiągnąć sukces. Dokładność strzałów celnych wynosi 2.4, ale zbyt wiele prób jest niecelnych lub zostaje zablokowanych przez przeciwnika. Mają również problem z utrzymaniem piłki, co ilustruje posiadanie tylko 53% w porównaniu do przeciwnika.

Leyton z kolei musi skupić się na poprawie defensywy, ponieważ do tej pory puścili aż trzynaście bramek. Ich atak jest jednak bardziej skuteczny, co widać w liczbie ośmiu zdobytych goli. Mają również nieco większą kontrolę nad piłką, dzięki posiadaniu 55.1% w porównaniu do rywali.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując dotychczasowe wyniki i formę obu drużyn, możemy się spodziewać wyrównanego pojedynku. Obie drużyny mają pewne braki w obronie, a ich ataki są zdolne do strzelenia goli. Przewidujemy, że mecz będzie niezwykle zacięty i obie drużyny zdobędą bramki.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

1. Fleetwood 1-1 Leyton – Remis może być bardzo realnym wynikiem w tym starciu, biorąc pod uwagę formę obu zespołów.

2. Fleetwood 0-1 Leyton – Leyton może pokonać rywali minimalną różnicą bramkową, wykorzystując słabości obronne Fleetwood.

3. Fleetwood 1-2 Leyton – Leyton ma na tyle silny atak, że może zdobyć dwie bramki i odnieść zwycięstwo w tym meczu.

Prognozy i Strategie Zakładów

Bukmacher ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Jeśli zarejestrujesz się teraz, możesz skorzystać z bonusu powitalnego, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, możesz skorzystać z opcji podwójnej szansy. Na przykład, obstawiając 1X, stawiasz, że Fleetwood wygra lub mecz zakończy się remisem. Dzięki temu masz większe szanse na wygraną.

Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakład na strzelca bramki. W przypadku FleetwoodJayden Stockley jest najbardziej obiecującym strzelcem, podczas gdy w drużynie Leyton to Ruel Sotiriou może być Twoim typem.

Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, można skorzystać z handicapu azjatyckiego. Ta opcja pozwala na zakład na wynik meczu po uwzględnieniu punktów startowych. Na przykład, jeśli obstawisz Fleetwood -1, to drużyna musiałaby wygrać co najmniej dwoma bramkami różnicy, abyś wygrał zakład.

Podsumowanie

Starcie pomiędzy Fleetwood a Leyton zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny mają swoje mocne i słabe strony, co czyni ten mecz nieprzewidywalnym. Jedno jest pewne – obie drużyny będą dążyć do zdobycia trzech punktów, co gwarantuje nam emocje do samego końca.

Jeżeli jesteś fanem zakładów bukmacherskich, z pełnym przekonaniem polecamy Ci bukmachera ETOTO, który oferuje różnorodne kursy na to spotkanie. Pamiętaj, aby zawsze obstawiać odpowiedzialnie i mieć kontrolę nad swoimi zakładami. Powodzenia i cieszmy się razem zmaganiem się obu

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.