fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Francja – Dania (26.11) MŚ 2022 – Typy bukmacherskie

Francja Dania Typy

Sobotnie spotkanie w grupie D pomiędzy Francją a Danią zapowiada się bardzo interesująco. Dania stanie przed szansą pokonania Francji już trzeci raz w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Sprawdź kursy oraz typy bukmacherów na to spotkanie.

Francja – Dania Kursy bukmacherskie

 

Francja - Dania Kursy bukmacherskie
Data i godzina spotkania 26.11 17:00
Kurs na Francję 1.78
Remis 3.70
Kurs na Danię 4.80

Francja – Dania Typy bukmacherskie

  • Dania strzelała w 18 z 21 ostatnich meczów.
  • Francja strzelała gola w sześciu z siedmiu ostatnich meczów.
  • Dania jest niepokonana w trzech spotkaniach z Francją i pokonała ich dwukrotnie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
  • Francja w meczu z Australią wygrała, ale w sobotnim spotkaniu z Danią czeka ich dużo trudniejszy test.

Les Bleus zostali zaskoczeni bramką Australii zaledwie w dziewiątej minucie meczu, ale wrócili w dobrym stylu do gry i wygrali 4-1, chociaż jakość australijskiej obrony pozostawiała wiele do życzenia,to w spotkaniu z Danią zderzą się z dużo mocniejszym przeciwnikiem. Strata kolejnego gracza pierwszej drużyny w postaci Lucasa Hernandeza będzie dodatkowym zmartwieniem dla Didiera Deschampsa.

NASZ TYP: WYGRANA DANII 2-1

Francja – Dania Analiza

Dania, po dobrym występie na Euro 2020 miała status faworyta w pierwszym meczu. Eriksen i spółka mieli problemy z przebiciem się przez silną obronę Tunezji, ale przeciwko atakującej Francji powinni znaleźć więcej miejsca do rozgrywania szybkich ataków. Drużyna Kaspera Hjulmanda przegrała tylko dwa z ostatnich ośmiu meczów – oba z Chorwacją – i w ciągu ostatnich sześciu miesięcy dwukrotnie pokonali mistrzów świata, Francję.

Spodziewamy się bramek na stadionie 974. Bezbramkowy remis Danii z Tunezją był dopiero trzecim przypadkiem, kiedy nie udało im się strzelić gola od czasu meczu otwarcia Euro 2020. W meczu z Francją, która zdobyła bramkę w sześciu z ostatnich siedmiu meczów, zatrzymanie Kyliana Mbappe i Oliviera Giroud może okazać się trudne. Naszym zdaniem obydwie drużyny strzelą gola.

Najważniejsza statysyka przed tym spotkaniem mówi nam, że Francja nie zdołała wygrać swoich ostatnich trzech meczów z Danią, a we wtorek była momentami trapiona przez Australię. Myślę, że Duńczycy mogą w sobotę odnieść szokujące zwycięstwo, a powtórka z wygranej 2-1 w Paryżu na początku tego roku jest blisko.

 

 

 

POLECANE

Banner