fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Francja U17 – Senegal U17 Typy, Kursy, Zakłady 22.11.2023

W najbliższych dniach kibice piłki nożnej będą mieli okazję zobaczyć spotkanie między reprezentacją Francji U17 a Senegalem U17. To będzie niezwykle ważne starcie w ramach U17 Mistrzostw Świata, w fazie pucharowej. Oba zespoły mają wysokie ambicje i pragną zdobyć kolejne zwycięstwo. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz statystyki, możemy spodziewać się emocjonującego widowiska na boisku. Istnieje wiele interesujących typów bukmacherskich, które mogą zainteresować graczy. Przeanalizujmy więc dokładnie obie drużyny oraz dostępne zakłady na stronie bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Francja U17

Reprezentacja Francji U17 znajduje się w doskonałej formie. Drużyna nie przegrała żadnego z ostatnich 23 meczów u siebie, co świadczy o jej ogromnej sile. Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata U17 Francja wywalczyła 3 zwycięstwa i awansowała do fazy pucharowej z pełnym dorobkiem punktowym. Ich atak był niezwykle skuteczny, strzelając łącznie 7 goli. Jednym z najważniejszych zawodników w zespole jest Tincres Joan, który zdobył 3 bramki w tych rozgrywkach. Warto zwrócić uwagę na to, że Francja U17 nie przegrała także ostatnich 5 spotkań. Biorąc pod uwagę te statystyki, możemy oczekiwać, że drużyna będzie walczyć na najwyższym poziomie.

Senegal U17

Senegal U17 również zakwalifikował się do fazy pucharowej tych Mistrzostw Świata. Niemniej jednak, forma zespołu jest trochę gorsza niż ich dzisiejszego rywala. W ostatnim spotkaniu przegrali z Japonią 0:2, co jest dowodem na to, że potrzebują poprawy. Mimo to, Senegal pokazał swoją determinację w poprzednich meczach, zdobywając 3 zwycięstwa. Ich atak był równie skuteczny jak Francji, z 6 golami na koncie. Gueye Idrissa był najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając 3 bramki. Warto jednak zauważyć, że Senegal U17 stracił 4 gole, co może być ich słabszym punktem. Czy Senegal zdoła zaprezentować lepszą formę w nadchodzącym starciu?

Statystyki przedmeczowe

Statystyki obu drużyn mogą nam dostarczyć przydatnych informacji na temat ich stylu gry oraz umiejętności. W przypadku Francji U17 możemy zauważyć, że posiadają oni średnią piłkę przez 52.5% czasu gry, co dowodzi dużej kontroli nad meczami. Z kolei Senegal U17 odnotował więcej rzutów rożnych, co świadczy o ich ofensywnym podejściu do gry. warto również zauważyć, że Francja ma niecelne strzały na bramkę na poziomie 3.3, podczas gdy Senegal posiada wartość 5.7, co może być ich słabszym punktem.

Francja U17 – Senegal U17: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę statystyki, forma obu drużyn oraz ich styl gry, możemy przewidzieć wyrównane starcie. Francja U17 jest uważana za zespół lepszy, ale Senegal U17 ma potencjał, aby zaskoczyć. Oczekujemy, że spotkanie będzie obfitowało w akcje ofensywne i bramki. Oba zespoły mają się czym pochwalić pod względem skuteczności strzałów na bramkę, więc możemy spodziewać się emocjonującego widowiska.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy statystyk oraz dostępnych zakładów bukmacherskich na stronie ETOTO, możemy zarekomendować kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Senegal U17.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych opcji oferowanych przez bukmachera ETOTO:

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Francja U17 – Senegal U17?

Jeśli jesteś początkującym graczem lub szukasz nowych strategii zakładowych, ETOTO oferuje wiele opcji. Warto zapoznać się z dostępnymi zakładami i promocjami na ich stronie internetowej. Jeśli chcesz brać udział w zakładach na mecz Francja U17 – Senegal U17, pamiętaj o sprawdzeniu kursów dostępnych na ETOTO, które mogą się zmieniać w zależności od tego, jakie są prognozy i strategie graczy.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Francją U17 a Senegalem U17 obiecuje być emocjonującym widowiskiem. Oba zespoły mają swoje mocne strony i będą walczyć o zwycięstwo w fazie pucharowej Mistrzostw Świata U17. Francja U17 wydaje się mieć przewagę ze względu na swoją imponującą formę i skuteczność w ataku, ale Senegal U17 z pewnością nie odpuszcza i może zaskoczyć swoim determinowanym podejściem. Kluczowe będzie wykorzystanie szans przez obie drużyny oraz skuteczność w obronie, zwłaszcza w przypadku Senegalu, który musi poprawić swoją defensywę po ostatnich stratach bramek. Bukmacherzy oferują różne opcje zakładów, a strategia obstawiania powinna uwzględniać aktualną formę, statystyki oraz indywidualne umiejętności zawodników. Warto obserwować zmiany kursów i analizować dostępne informacje, aby dokonać przemyślanych zakładów na ten emocjonujący mecz.