fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Freiburg – Backa Topola Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Dzisiaj przyjrzymy się meczowi pomiędzy Freiburg a Backa Topola, który odbędzie się 9 listopada w ramach rozgrywek UEFA Liga Europy, Grupa A. Freiburg znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, podczas gdy Backa Topola zajmuje czwartą pozycję. Obie drużyny zdobyły już pewną liczbę zwycięstw i remisów, więc ta konfrontacja zapowiada się interesująco. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki oraz nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Freiburg

Freiburg to aktualnie zespół znajdujący się w znakomitej formie. W poprzednim meczu zremisowali 3:3 z B. M´gladbach, ale wcześniej dwukrotnie odnieśli zwycięstwo. Ich atak jest niezwykle skuteczny, a najlepszym strzelcem w drużynie jest Grifo Vincenzo, który zdobył już 4 gole. W obronie mają jeszcze trochę do poprawy, ponieważ puścili 5 bramek, ale ogólnie prezentują się bardzo dobrze. Freiburg ma dużą przewagę pod względem posiadania piłki, kontrolując aż 53.3% czasu gry. Ich styl ofensywny może przysporzyć problemów Backa Topola.

Backa Topola

Backa Topola również jest w dobrej formie, ale nieco gorszej od Freiburga. W ich ostatnim meczu pokonali 2:0 Cukaricki. W drużynie brakuje strzelca bramki, ponieważ najlepszym strzelcem jest Petrović Nemanja, który ma na swoim koncie tylko 1 gola. Jeśli chodzi o asysty, liderem zespołu jest Jovanovic Sasa, który zanotował 2 asysty. Backa Topola ma największą słabość w obronie, ponieważ puścili aż 8 bramek.

Statystyki Przed Meczem Freiburg – Backa Topola

Statystyki obu drużyn wskazują na zdecydowaną przewagę Freiburga. Zdobyli oni już 7 goli, podczas gdy Backa Topola tylko 4. Freiburg również ma lepszy bilans bramek straconych – 5 w porównaniu do 8 Backa Topola. Jeśli chodzi o dokładność strzałów na bramkę, Freiburg ma średnio 5.3 celne strzały na mecz, podczas gdy Backa Topola ma 4.0. Freiburg również dominuje pod względem rzutów rożnych, wykonując ich średnio 4.3 na mecz, w porównaniu do 2.0 Backa Topola. Freiburg utrzymuje większą kontrolę nad piłką, mając 53.3% posiadania w porównaniu do 41.7% Backa Topola.

Freiburg – Backa Topola: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz statystyki, można oczekiwać, że Freiburg będzie prowadzić grę. Mają oni lepszą zdolność do tworzenia akcji ofensywnych oraz kontroli nad piłką. Backa Topola może nie być w stanie utrzymać równości sił z Freiburgiem przez całe spotkanie.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Nasz najbardziej prawdopodobny scenariusz to zwycięstwo Freiburga lub remis. Freiburg jest faworytem tego meczu i mają duże szanse na zdobycie kolejnych trzech punktów. Jednakże, remis również jest możliwy ze względu na umiejętności defensywne Backa Topola.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, zalecamy rozważenie następujących opcji:

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien rezultatu, zakład podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje to większe bezpieczeństwo niż tradycyjny zakład na zwycięzcę.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Gracze tacy jak Grifo Vincenzo z Freiburga lub Petrović Nemanja z Backa Topola mogą być dobrymi kandydatami.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawiać na większą przewagę jednej drużyny, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Kursy na mecz Freiburg – Backa Topola:

  • Wygra Freiburg: 1.16
  • Remis: 8.27
  • Wygra Backa Topola: 17.06

Podsumowanie

W meczu pomiędzy Freiburg a Backa Topola oczekujemy dobrze zbalansowanego widowiska, ale z przewagą Freiburga. Freiburg znajduje się w znakomitej formie i ma lepsze statystyki pod względem zdobytych i straconych bramek. Nasze typy bukmacherskie sugerują zwycięstwo Freiburga lub remis. Jak zawsze, pamiętaj, aby obstawiać odpowiedzialnie i zawsze zgodnie z własnymi przemyśleniami. Powodzenia!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.