fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Freiburg – West Ham Typy, Kursy, Zakłady 05.10.2023

W najbliższą środę czeka nas emocjonujące starcie w ramach UEFA Ligi Europy, Grupa A, pomiędzy drużynami Freiburg a West Ham. Zarówno gospodarze, jak i goście przygotowują się do tego spotkania ze zdobytym impetem po ostatnich zwycięstwach. Wykorzystując dostępne dane, przeprowadzimy analizę obu drużyn, przyjrzymy się statystykom oraz przedstawimy prognozy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Freiburg

Freiburg to niemiecki klub piłkarski, który znajduje się w doskonałej formie. Zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli, co świadczy o ich sukcesach na boisku. W poprzednim meczu z Augsburgiem, Freiburg odniosło pewne zwycięstwo 2:0, co dodatkowo podniosło morale zespołu. Ich doświadczony napastnik, Maximilan Philipp, jest liderem strzelców drużyny, zdobywając jedno trafienie w dotychczasowej kampanii. Oprócz tego, mają jednego z najlepszych asystentów w postaci Jamesa Ward-Prowse’a, który zanotował aż 2 asysty w jednym meczu.

West Ham

West Ham również prezentuje się bardzo solidnie w tym sezonie. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli, będąc niepokonanym z wynikiem 1 zwycięstwa i 0 remisów. W ostatnim spotkaniu pokonali Sheffield 2:0, co świadczy o ich dobrej dyspozycji. Ich najlepszym strzelcem jest Souček Tomáš, który również zdobył jedno trafienie w tym sezonie. Warto zwrócić uwagę na pomocnika Lucasa Holera, który mimo braku asyst, jest ważnym ogniwem w drużynie.

Statystyki

Ważnym elementem analizy przed meczem są statystyki. Przyjrzyjmy się dokładniej danym dotyczącym obu drużyn:

– Freiburg:
– Ilość meczy: 1
– Pozycja w tabeli: 2
– Zwycięstwa: 1
– Porażki: 0
– Remisy: 0
– Najlepszy strzelec: Maximilan Philipp (1 gol)
– Zawodnik z największą liczbą asyst: James Ward-Prowse (2 asysty)
– Łączna liczba goli: 3
– Łączna liczba goli straconych: 2

– West Ham:
– Ilość meczy: 1
– Pozycja w tabeli: 1
– Zwycięstwa: 1
– Porażki: 0
– Remisy: 0
– Najlepszy strzelec: Souček Tomáš (1 gol)
– Zawodnik z największą liczbą asyst: Holer Lucas (1 asysta)
– Łączna liczba goli: 3
– Łączna liczba goli straconych: 1

Statystyki pokazują, że obie drużyny mają równą wartość w kontekście bilansu bramkowego. Oba zespoły prezentują dobrą skuteczność w ataku, zdobywając po 3 bramki. Warto zwrócić uwagę, że West Ham ma minimalną przewagę w posiadaniu piłki (63%) i rzutach rożnych (12), jednak Freiburg nie ustępuje im pod tym względem.

Typy Bukmacherskie

Na podstawie dostępnych informacji o kursach bukmacherskich na stronie ETOTO, możemy przedstawić prognozy na ten mecz:

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu zespołów, można się spodziewać wyrównanego i zaciętego spotkania. Oba zespoły mają wysoką skuteczność w ataku, dlatego można oczekiwać bramek z obu stron. Tempo gry będzie szybkie, a zawodnicy obu drużyn będą rywalizować o każdą piłkę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Freiburg 2:1 West Ham – kurs: 11.07
– Freiburg 1:1 West Ham – kurs: 6.99
– Freiburg 2:2 West Ham – kurs: 10.36

Prognozy i Strategie Zakładów

– Podwójna Szansa: Przy niepewności odnośnie wyniku, warto zastanowić się nad obstawieniem opcji podwójnej szansy. Kurs na 1X wynosi 1.50, na 12 – 1.30, a na X2 – 1.51.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto rozważyć obstawienie zakładu na strzelca bramki. W tym przypadku, warto zwrócić uwagę na Maximilana Eggesteina, który ma szansę na zdobycie gola. Kurs na jego trafienie oraz remis wynosi 43.11, a na gol w meczu z West Ham – 51.30.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że Freiburg jest znacznie silniejszy od rywali, dobrym wyborem może być zakład z handicapem azjatyckim. Freiburg +1 ma kurs 1.13, a West Ham -1 kurs 5.45.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Freiburg a West Ham zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę, mając na koncie zwycięstwa w poprzednich spotkaniach. Statystyki pokazują, że oba zespoły mają równą wartość, dlatego można się spodziewać wyrównanej rywalizacji na boisku. Proponowane typy bukmacherskie, uwzględniające kursy dostępne na ETOTO, mają na celu dostarczenie dodatkowych emocji podczas tego spotkania. Ostateczne wyniki mogą zaskoczyć, ale jedno jest pewne – emocje gwarantowane!

Betting odds:

– 1X2: Freiburg: 2.61, X: 3.64, West Ham: 2.62
– Podwójna szansa: 1X: 1.50, 12: 1.30, X2: 1.51
– Remis = zwrot: Freiburg: 1.89, West Ham: 1.90
– Strzelec gola i 1X2: Eggestein, Maximilian & Freiburg: 15.65, Eggestein, Maximilian & X: 43.11, Eggestein, Maximilian & West Ham: 51.30, other: 1.01
– 2. połowa – handicap +1 / -1: Freiburg +1: 1.13, West Ham -1: 5.45