fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gdzie oglądać Lech – Djurgarden 09.03.2023

Mecz pomiędzy Lechem Poznań a Djurgården w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy odbędzie się 9 marca 2023 roku. Wszyscy kibice, którzy chcieliby śledzić to spotkanie, zastanawiają się, gdzie będą mogli to zrobić. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące transmisji meczu Lech Poznań – Djurgarden:

Lech – Djurgarden Gdzie Oglądać?

Mecz Lech Poznań – Djurgarden będzie transmitowany na żywo w telewizji TVP Sport [1]. Wystarczy włączyć ten kanał o godzinie 21:00 w dniu meczu, aby obejrzeć transmisję z tego spotkania. Ponadto mecz będzie dostępny w platformie streamingowej Viaplay [3].

Mecze Ligi Konferencji Europy to ciekawa propozycja dla kibiców piłki nożnej, a ten konkretny pojedynek zapowiada się szczególnie interesująco. Lech ma spore szanse na awans do ćwierćfinału. Z pewnością wielu kibiców nie może doczekać się tego spotkania i chce śledzić je na żywo.

Podsumowując, mecz Lech Poznań – Djurgarden będzie transmitowany na żywo w telewizji TVP Sport oraz w platformie streamingowej Viaplay. Start meczu o godzinie 21:00 w dniu 9 marca 2023 roku. Wszyscy kibice będą mogli zobaczyć to spotkanie, więc trzeba tylko wybrać dogodną dla siebie formę oglądania i cieszyć się emocjami towarzyszącymi temu meczowi.

POLECANE

Banner