fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Genoa – Hellas Verona Typy, Kursy, Zakłady 10.11.2023

Dzisiejszym tematem naszej analizy będzie starcie dwóch drużyn Serie A – Genoi i Hellas Verony. Obie drużyny prezentują słabą formę, ale czy w tym meczu zobaczymy więcej goli niż myślimy? Sprawdźmy to wszystko w naszym artykule. Przeanalizujemy statystyki obu drużyn, przedstawimy najlepsze typy bukmacherskie oraz omówimy ofertę promocyjną bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Genoa

Genoa, zajmująca 14. miejsce w tabeli, walczy o poprawę swojej pozycji. Dotychczas osiągnęła 3 zwycięstwa, 2 porażki oraz 6 remisów w 11 meczach ligowych. Najlepszym strzelcem drużyny jest Albert Gudmundsson, który zdobył 5 goli w tej kampanii. Natomiast Kevin Strootman przoduje w asystach, z 2 na koncie. W statystykach drużyny widzimy, że Genoa zdobyła łącznie 12 goli, ale pozwoliła strzelić 16 bramek. W ataku mają średnio 2.6 celnych strzałów na mecz, podczas gdy w obronie przeciwników zamykają 1.3 strzału na bloku. Ich posiadanie piłki wynosi średnio 41.9%, a żółte kartki ukarane przez sędziów wynoszą 2.6 na mecz.

Hellas Verona

W tabeli Serie A Hellas Verona plasuje się na 18. pozycji. Dotychczas zanotowała 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz 7 remisów w 11 spotkaniach ligowych. Ngonge Cyril, z 2 golami, jest najlepszym strzelcem Hellas Verony. Z kolei Duda Ondrej gromadzi najwięcej asyst w zespole, również mając na swoim koncie 2 asysty. Hellas Verona zdobyła łącznie 7 goli, ale pozwoliła rywalom strzelić 15 bramek. W ataku zawodnicy oddają średnio 3.0 celnych strzałów na mecz, natomiast w obronie blokują przeciwnikom 1.4 strzału. Ich posiadanie piłki wynosi średnio 44.7%, a żółte kartki ukarane przez sędziów wynoszą 2.3 na mecz.

Statystyki Przedmeczowe Genoa – Hellas Verona

Patrząc na statystyki, obie drużyny prezentują słabą formę. Zarówno Genoa, jak i Hellas Verona miały tylko 2 zwycięstwa w tym sezonie. Genoa zdobyła łącznie 12 goli, podczas gdy Hellas Verona tylko 7. Obydwie drużyny mają również wysoką liczbę bramek straconych, z Genoą tracącą 16 bramek, a Hellas Verona 15.

Genoa – Hellas Verona: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na obecną formę obu drużyn, można spodziewać się wyrównanej walki. Oczywiście, mecz ten może zakończyć się remisem, ale nie powinniśmy zapominać o możliwości zwycięstwa Genoi. W przeszłości mieli lepsze wyniki i mogą znaleźć motywację do poprawy swojej sytuacji w tabeli.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest wygrana Genoi. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, że osiągną oni pełne zwycięstwo, istnieje opcja remisu, który jest zwracany. Co więcej, patrząc na słabą formę Hellasu Verony, możemy również rozważyć obstawienie handicapu +0.50 dla Genoi.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, warto rozważyć opcję podwójnej szansy. Możesz postawić na zwycięstwo Genoi lub remis, co może dać ci większe bezpieczeństwo. Inną strategią zakładów może być obstawienie na strzelcę bramki. W przypadku Genoi, Albert Gudmundsson jest ich najlepszym strzelcem, więc warto rozważyć obstawienie jego trafienia.

Kursy bukmacherskie na mecz Genoa – Hellas Verona:

  • Wygra Genoa: 1.99
  • Remis: 3.31
  • Wygra Hellas Verona: 4.25

Jak Typować Mecz Genoa – Hellas Verona?

Jeśli jesteś nowy w zakładach bukmacherskich lub chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto zwrócić uwagę na promocje na ETOTO. Ta renomowana firma bukmacherska oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Możesz skorzystać z bonusów powitalnych lub promocji sezonowych, które zwiększą Twoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Genoa a Hellas Veroną zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny prezentują słabą formę, ale mają okazję zmazać plamę na swoim rekordzie. Dla Genoi jest to okazja do poprawy swojej pozycji w tabeli, podczas gdy Hellas Verona będzie chciała udowodnić swoją siłę. Uniknięcie przegranej będzie kluczowe dla obu drużyn. Jednak na podstawie statystyk i analizy, możemy obstawiać wygraną Genoi lub remis zwracany. Jeśli chcesz obstawić ten mecz, sprawdź dostępne kursy na ETOTO, które mogą dać ci większe szanse na wygraną.