fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ghana – Madagaskar Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W najbliższym czasie odbędzie się bardzo interesujące spotkanie piłkarskie pomiędzy drużynami Ghany i Madagaskaru. Obie reprezentacje narodowe będą rywalizować ze sobą w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA. Przedstawiamy kompleksową analizę drużyn, statystyki ich dotychczasowych występów, a także typy bukmacherskie na ten mecz. Będziemy korzystać z informacji dostępnych w jednym z najlepszych internetowych zakładów bukmacherskich, czyli ETOTO.

Analiza drużyn

Ghana – reprezentacja

Reprezentacja Ghany w ostatnim czasie prezentuje stabilną formę, co potwierdzają także wyniki ich ostatnich meczów. W październiku tego roku Ghana rozegrała spotkanie z zespołem USA, które zakończyło się porażką 4:0. Jednak taki wynik nie powinien zniechęcać drużyny, ponieważ w poprzednich meczach zdołali odnieść kilka zwycięstw. Ich ataki są skuteczne, a obrona również dobrze radzi sobie na boisku. W kwalifikacjach Ghany do Mistrzostw Świata napotkamy na przeciwnika, który nie zdobył jeszcze żadnej bramki w rozgrywkach.

Madagaskar – reprezentacja

Reprezentacja Madagaskaru ma za sobą nieco słabsze wyniki w ostatnich meczach. W ich ostatnim starciu z Beninem przegrali 2:1. Mimo to, warto zwrócić uwagę na fakt, że Madagaskar potrafił strzelać gole w tych meczach, co może stanowić pewne zagrożenie dla Ghany. Jednakże ich obrona potrzebuje poprawy, ponieważ w ostatnim spotkaniu także stracili bramkę. Madagaskar ma trudniejsze zadanie w tych kwalifikacjach, ze względu na mocniejsze drużyny, z którymi będą rywalizować.

Statystyki przedmeczowe

Rozpatrując statystyki dotyczące bramek zdobytych i straconych, widzimy że w pierwszej połowie meczu Ghana ma przewagę nad Madagaskarem. Ghana w pierwszej połowie meczy zdobywa średnio 0,2 bramki na mecz, podczas gdy Madagaskar zdobywa średnio 0,5 bramki. Jeśli weźmiemy pod uwagę drugą połowę, to obie drużyny prezentują się równie dobrze. Ghana zdobywa średnio 0,8 bramki, natomiast Madagaskar 0,5 bramki. Warto też zwrócić uwagę na różnicę między golami zdobytymi a straconymi, która wynosi -0,5 dla Ghany i -0,1 dla Madagaskaru. To oznacza, że Ghana ma mniejszą różnicę bramek od przeciwnika, co może wskazywać na ich lepszą skuteczność w ataku.

Ghana – Madagaskar: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki oraz dotychczasowe występy drużyn, można postawić na to, że będzie to wyrównane spotkanie, prawdopodobnie z niewielką przewagą Ghany. Oba zespoły zdobywają gole, więc należy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Pierwszym najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest zwycięstwo Ghany (zwracam uwagę, że remis jest zwracany), ze względu na ich stabilną formę. Kolejnym typem, który zdobywa popularność, jest zakład na Madagaskar ze stratą 0,5 bramki (AH), ponieważ jest to zespół, który zdobywa więcej goli niż przeciwnik.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, polecamy zastosowanie opcji podwójnej szansy (1X, 12, X2), która zwiększa twoje szanse na wygraną. Innym interesującym zakładem jest wybór strzelca bramki, szczególnie jeśli masz informacje na temat formy poszczególnych graczy. Jeśli uważasz, że jedna drużyna jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Ghana – Madagaskar?

Podwójna Szansa

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Podwójna szansa pozwala na obstawienie dwóch wyników jednocześnie, co zwiększa twoje szanse na wygraną.

Zakłady na Strzelców

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Tego rodzaju zakład pozwala przewidzieć, który z piłkarzy zdobędzie gola w danym meczu.

Handicap Azjatycki

Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Ten rodzaj zakładu pozwala na wymierzenie przewagi punktowej jednej drużynie przed rozpoczęciem meczu, co może wpłynąć na kursy bukmacherskie.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Ghaną a Madagaskarem obiecuje być interesujący i pełen emocji. Choć Ghana posiada stabilną formę i być może ma niewielką przewagę nad Madagaskarem, nie można zapominać o potencjale tej drugiej drużyny. Przeciwnicy z pewnością dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć cenne punkty kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata. Dlatego warto zwrócić uwagę na typy bukmacherskie, które wskazują na potencjalne scenariusze wyniku meczu. Niezależnie od wyniku, życzmy obiema drużynom udanej gry i emocjonującego widowiska dla kibiców!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.