fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gibraltar – Irlandia Typy, Kursy, Zakłady 16.10.2023

Dziś przyjrzymy się nadchodzącemu meczowi pomiędzy reprezentacjami Gibraltaru i Irlandii. Obie drużyny będą rywalizować w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Wynik tego widowiska będzie miał znaczący wpływ na ich szanse na awans do turnieju. Przyjrzymy się analizie obydwu zespołów, statystykom, a także przedstawimy nasze typy bukmacherskie, korzystając z kursów dostępnych na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Gibraltar

Reprezentacja Gibraltaru jest zespołem, który ma trudności z odnoszeniem sukcesów na międzynarodowej arenie. W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy mają na swoim koncie zaledwie jeden remis i cztery porażki. W ostatnim spotkaniu przegrali wysoko z Walią 0:4. Mimo że mają trudności w zdobywaniu goli, ich strategia opiera się na solidnej obronie. Należy jednak zauważyć, że w pięciu dotychczasowych meczach nie zdołali jeszcze pokonać bramkarza przeciwnika. Ich największym problemem jest defensywa, która nie potrafi powstrzymać rywali, co widać po aż 17 straconych golach w pięciu meczach.

Irlandia

Irlandia również boryka się z problemami w trakcie tych eliminacji. Zaledwie jeden remis i cztery porażki w pięciu meczach to rezultat, który nie spełnia oczekiwań kibiców. Ich ostatnie spotkanie przegrali 0:2 z Grecją. Na plus można jednak zaliczyć fakt, że mają w swoim składzie skutecznego strzelca, Adama Idaha, który zdobył już 2 gole w tych eliminacjach. W defensywie muszą jednak poprawić skuteczność, skoro stracili już 9 bramek w pięciu meczach.

Statystyki

Podsumowując dotychczasowe wyniki drużyn:
– W dotychczasowych meczach, Gibraltar nie zdobył jeszcze ani jednego gola, natomiast Irlandia ma na koncie 5 bramek.
– Gibraltar stracił aż 17 goli, podczas gdy Irlandia pozwoliła na 9 trafień przeciwników.
– Jeśli chodzi o celność strzałów, reprezentacja Irlandii oddaje aż 4,5 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Gibraltar zaledwie 0,4.
– Również jeśli chodzi o rzuty rożne, Irlandia dominuje, wykonując ich średnio 7 na mecz, podczas gdy Gibraltar tylko 0,8.
– Posiadanie piłki również przemawia na korzyść Irlandii, która utrzymuje piłkę w 48,6% przypadków, podczas gdy Gibraltar tylko w 30,8%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na dotychczasowe wyniki obu drużyn, można przewidzieć, że Irlandia będzie dominować w tym spotkaniu. Mają lepszy bilans bramek, skuteczniejszych strzelców i kontrolują grę na boisku. Przewidujemy, że to oni będą mieli większość posiadania piłki i będą dążyć do zdobycia kolejnych bramek.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Gibraltar 0-2 Irlandia: Dlatego, że Irlandia jest silniejszym zespołem, który ma lepszych strzelców i kontroluje większość aspectów gry, przewidujemy, że wygrają to spotkanie zdobywając przynajmniej dwa gole.

Prognozy i Strategie Zakładów

Zakładając, że skuteczność Gibraltaru w zdobywaniu bramek jest bardzo niska, a Irlandia ma mocne atuty w ofensywie, warto rozważyć następujące strategie zakładów:
– Zakłady na zwycięstwo Irlandii: Wydaje się prawdopodobne, że Irlandia wygra to spotkanie, dlatego zakład na ich zwycięstwo jest sensownym posunięciem. Kurs na zwycięstwo Irlandii na ETOTO wynosi 1.06.
– Handicap Azjatycki: Wybierając handicap azjatycki na korzyść Irlandii, możemy zwiększyć nasze szanse na wygraną, szczególnie jeśli oczekujemy od nich pewnego zwycięstwa. Kurs na handicap Irlandii na ETOTO można sprawdzić przed dokonaniem zakładu.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich, poniżej znajdziesz kilka podstawowych strategii, które mogą ci pomóc:
– Podwójna szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, możesz postawić na podwójną szansę (1X, 12, X2), co znacznie zwiększy twoje szanse na wygraną.
– Zakłady na strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto rozważyć zakłady na strzelców bramek. Na przykład, Adam Idah z Irlandii jest jednym z ich najskuteczniejszych strzelców w tych eliminacjach.
– Handicap azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie lepsza od drugiej, warto rozważyć zakład z handicapem azjatyckim, aby zwiększyć kursy bukmacherskie.

Podsumowanie

W nadchodzącym meczu pomiędzy Gibraltarem a Irlandią, przewidujemy dominację Irlandii ze względu na ich lepsze wyniki w poprzednich spotkaniach. Jednakże, wszystko może się zdarzyć w futbolu, dlatego zakłady bukmacherskie zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem. Pamiętaj, że powinieneś obstawiać z rozwagą, biorąc pod uwagę kursy dostępne na platformie ETOTO i analizując dostępne informacje.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.