fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Granada – Villarreal Typy, Kursy, Zakłady 30.10.2023

Granada kontra Villarreal: Kto wyjdzie zwycięsko?

Jeszcze jeden niezwykle interesujący mecz czeka na nas w hiszpańskiej LaLiga! Tym razem Granada zmierzy się z Villarrealem w wyjątkowym starciu drużyn znajdujących się w dolnej połowie tabeli. Czy będziemy świadkami emocjonującego widowiska, czy może otrzymamy raczej pokaz walki o utrzymanie? Sprawdzamy statystyki, typy bukmacherskie i analizę formy obu zespołów, aby zapewnić Ci najważniejsze informacje przed tym spotkaniem!

Analiza drużyn

Granada

Zespół Granady nie ma łatwego czasu w LaLiga, znajdując się na 19. miejscu w tabeli. Dotychczasowa kampania była wyzwaniem dla ekipy z Granady, która zanotowała tylko jedno zwycięstwo, trzy porażki i sześć remisów. W ostatnim meczu przegrali 0:2 z Osasuną, co tylko pogorszyło ich sytuację. W ataku mają jednak zarówno skutecznego strzelca, jak i gracza, który dostarcza mnóstwo asyst. Zaragoza Martinez Bryan zdobył pięć goli, a Puertas Antonio zanotował dwie asysty w zaledwie dziewięciu meczach. Z pewnością będą oni kluczowymi zawodnikami w starciu z Villarrealem.

Villarreal

Villarreal również nie prezentuje się najlepiej w tym sezonie. Zajmują 15. miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami, trzema porażkami i pięcioma remisami. Ich ostatni mecz zakończył się remisem 1:1 z Alaves. Drużyna ta jest jednak znana z utalentowanego napastnika Moreno Gerarda, który zdobył cztery gole w osiem meczów. Baena Alex jest liderem drużyny w asystach, mając na swoim koncie cztery asysty w ośmiu występach. Villarreal liczy na ich wkład w ofensywie, aby zdobyć cenne punkty w tym meczu.

Statystyki

Przyjrzyjmy się teraz kilku kluczowym statystykom obu drużyn:

 • Ilość spotkań – Granada: 10; Villarreal: 10
 • Pozycja w tabeli – Granada: 19; Villarreal: 15
 • Zwycięstwa – Granada: 1; Villarreal: 2
 • Porażki – Granada: 3; Villarreal: 3
 • Remisy – Granada: 6; Villarreal: 5
 • Najlepszy strzelec Granady: Zaragoza Martinez Bryan (5 goli)
 • Najlepszy strzelec Villarreala: Moreno Gerard (4 gole)
 • Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Granady: Puertas Antonio (2 asysty)
 • Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Villarreala: Baena Alex (4 asysty)

Granada zdobyła łącznie 15 goli, podczas gdy Villarreal ma na swoim koncie 12 trafień. Muszą jednak uważać na swoją linię defensywną, ponieważ Granada wpuściła do swojej bramki 25 goli, podczas gdy Villarreal 16.

Typy Bukmacherskie

Zapoznajmy się teraz z kilkoma rekomendowanymi typami bukmacherskimi na to starcie:

Prognozowany przebieg meczu

Kiedy analizujemy obie drużyny, można spodziewać się wyrównanej walki na boisku. Obie ekipy znajdują się w podobnej sytuacji w tabeli, a forma i statystyki nie różnią się znacząco. Możemy się spodziewać, że obie drużyny będą miały swoje okazje, ale brak stabilności w defensywie może skutkować dużą liczbą bramek.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich na ETOTO, najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu to:

 • Granada: 2.97
 • Remis: 3.58
 • Villarreal: 2.36

Można zauważyć, że kursy na Villarreal są nieznacznie niższe niż na Granadę, co sugeruje, że bukmacherzy uważają ich za faworyta w tym pojedynku. Jednak żadne zespoły nie zostaną spisane na straty i ta konfrontacja może zakończyć się remisem.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jak grać w tym meczu? Oto kilka przydatnych strategii zakładów:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Spotkanie między Granadą a Villarrealem zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obie drużyny desperacko potrzebują trzech punktów, aby polepszyć swoją sytuację w tabeli. Zarówno Granada, jak i Villarreal mają swoje mocne strony, które mogą wykorzystać w tym meczu. Wyjątkowe kursy bukmacherskie na ETOTO sprawiają, że warto zastanowić się nad obstawieniem tego spotkania. Czy Granada zwycięży, czy też Villarreal okaże się silniejszy? Odpowiedź poznamy już wkrótce na Estadio Nuevo Los Carmenes w Granadzie!