fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GRAND SLAM OF DART, typy, kursy, transmisja (17-18.11.2023)

Przed nami decydująca rozgrywka w tegorocznym Grand Slam of Darts. Coroczny turniej najlepszych w danym roku darterów budzi ogromne zainteresowanie, a w tym roku jest wyjątkowo ciekawy. W 1/8 z turnieju odpadł co prawda najlepszy polski darter w historii przegrywając w legach 10-5 z Joshem Rockiem, ale również dla polskich kibiców turniej nadal powinien być bardzo interesujący.

Grand Slam of Dart 2023

W tegorocznym turnieju sensacja goni sensację, a najbardziej znani zawodnicy odpadli już z turnieju. Wśród tych, którzy zostali na etapie ćwierćfinałów, najwyżej sklasyfikowany w rankingu światowym jest Humphries, zajmujący w nim 4 miejsce, kolejni to dziesiąty Cross, trzynasty Heta i czternasty Wade. Nie ma już więc prawie nikogo ze ścisłej czołówki, ale to sprawia, że rywalizacja może być jeszcze ciekawsza, ponieważ dla każdego zawodnika, który pozostał w turnieju, zwycięstwo w nim będzie największym sukcesem w karierze.

Grand Slam of Dart: kursy bukmacherskie

W ćwierćfinałach turnieju czekają nas następujące pary:

  • James Wade – Josh Rock
  • Luke Humphries – Gary Anderson
  • Stowe Buntz – Stephen Bunting
  • Damon Heta – Rob Cross
  • James Wade – Josh Rock

Kurs na zwycięstwo Wade’a wynosi 2,12, na triumf jego przeciwnika 1,67. W walce o ćwierćfinał faworyzowany Rock bez większych problemów pokonał Polaka, natomiast Wade po ciężkim starciu pokonał Cobey’a 10-8. Co ciekawe już na etapie ćwierćfinałów w stawce nie ma nikogo spośród finalistów z ostatnich dwóch edycji, a jedynym finalistą sprzed trzech lat w tym gronie jest właśnie Wade.

Luke Humphries – Gary Anderson

Kurs na Humphriesa wynosi 1,60, podczas gdy na Andersona 2,25. W poprzedniej rundzie Humphries pokonał 10-7 Searle’a, Anderson niespodziewanie wygrał 10-6 z Pricem. Faworytem jest oczywiście Humphries, ale rozpędzony Anderson może w tym meczu wysoko postawić poprzeczkę.

Stowe Buntz – Stephen Bunting

Zwycięstwo Buntza w ćwierćfinale byłoby największą niespodzianką na tym etapie rozgrywek. Kurs na niego wynosi aż 4,10, podczas gdy na jego rywala zaledwie 1,21. Nierozstawiony Buntz w 1/8 finału niespodziewanie pokonał dziewiętnastego na światowych listach Gildinga 10-5, podczas gdy Bunting wygrał aż 10-4 z faworyzowanym Noppertem.

Damon Heta – Rob Cross

Kurs na Damona Heta wynosi 2,32, a na Roba Crossa 1,57. Heta w poprzedniej rundzie pokonał słynnego van Gerwena 10-7, natomiast Cross wygrał z faworyzowanym Aspinallem 10-8.

Grand Slam of Dart: typy bukmacherskie

  • James Wade – Josh Rock – zwycięstwo Rocka (1,67);
  • Luke Humphries – Gary Anderson – zwycięstwo Humphriesa (2,25);
  • Stowe Buntz – Stephen Bunting – zwycięstwo Buntinga (1,21);
  • Damon Heta – Rob Cross – zwycięstwo Crossa (1,57).

Poza zwycięstwami można również obstawiać między innymi ilość legów w meczu, najwyższy checkout i to, kto zdobędzie więcej 180tek przy jednym podejściu.

Wszystkie kursy bukmacherskie na Grand Slam of Dart znajdziesz w ETOTO.

Grand Slam of Dart – gdzie oglądać?

Turniej można oglądać na Viaplay. W piątek i sobotę od godz. 20:00 rozgrywane będą półfinały, w niedzielę o 14 półfinały, a wielki finał zaplanowany jest na godzinę 20:00, również w niedzielę.