fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grecja – Francja Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się jednemu z najciekawszych meczów zespołów Grecja i Francja, które zmierzą się w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa B. Obie drużyny mają swoje mocne strony i przejawiają dobrą formę, co zapowiada bardzo interesujące widowisko na OPAP Arenie w Atenach. Z punktu widzenia zakładów bukmacherskich, analizując kursy na mecz Grecja – Francja na platformie ETOTO, można zauważyć pewne ciekawe propozycje, które przybliżymy w dalszej części artykułu.

Analiza drużyn

Grecja – reprezentacja w piłce nożnej

Reprezentacja Grecji zaprezentowała się bardzo stabilnie w tej rundzie eliminacji. Ich forma jest bardzo dobra, co potwierdzają wyniki ostatnich spotkań. W ostatnim meczu, który odbył się 17 listopada, Grecja pewnie pokonała Nową Zelandię 2:0. W drużynie warto zwrócić uwagę na Giorgosa Masourasa, który jest najlepszym strzelcem zespołu, notując 5 goli w 7 meczach. Grecy również dobrze radzą sobie w defensywie, tracąc tylko 6 goli w całej rundzie.

Reprezentacja Francji

Francja, aktualny mistrz świata, prezentuje się bardzo silnie w tych eliminacjach. Ich forma jest znakomita, a ostatni mecz to dowód na to, jak mocny jest ten zespół. 18 listopada Francja rozgromiła Gibraltarem aż 14:0. Młody Kylian Mbappe jest liderem drużyny, zdobywając 9 goli w 7 meczach, co czyni go najlepszym strzelcem Francji. Żadna inna drużyna nie wytrzymuje tempa Francuzów, którzy zdobyli dotychczas aż 27 goli, przy zaledwie 1 straconym.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn, można zauważyć różnice między nimi. Grecja nie jest tak skuteczna w ataku jak Francja, zdobywając 12 goli w porównaniu do 27 goli Francji. Jednak w defensywie Grecy prezentują się lepiej, tracąc tylko 6 goli w porównaniu do 1 gola straconego przez Francję. Statystyki dotyczące strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych, rzutów rożnych, posiadania piłki oraz kartek również wskazują na przewagę Francji w większości kategorii.

Grecja – Francja: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Zwycięstwo Francji wydaje się tutaj najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Ich ogromna siła ofensywna i świetna forma graczy, szczególnie Mbappe, stawia Francję w roli faworyta tego meczu. Jednak warto zauważyć, że Grecja prezentuje się stabilnie i może zaskoczyć swym wytrwałym i zorganizowanym stylem gry.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich dostępnych na platformie ETOTO, warto wziąć pod uwagę kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Club Brugge.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że można spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

W przypadku zakładów na ten mecz proponowane są pewne strategie, które warto rozważyć:

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Grecją a Francją zapowiada się niezwykle interesująco. Oba zespoły mają swoje mocne strony, ale Francja wyróżnia się swoją zdolnością strzelecką i dominacją w wielu statystykach. Mając na uwadze analizę drużyn, statystyki oraz typy bukmacherskie przedstawione na platformie ETOTO, można śmiało stwierdzić, że Francja ma największe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Niemniej jednak Grecja jest drużyną, która może sprawić niespodziankę i zachwiać pozycją faworyta. Jedno jest pewne – ten mecz zapowiada się na widowisko pełne emocji i goli.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.