fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grecja U21 – Portugalia U21 Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

Dzisiejszego wieczoru młode reprezentacje Grecji i Portugali zmierzą się w meczu eliminacji U21 EURO. To starcie dwóch utalentowanych drużyn, które mają wiele do udowodnienia na arenie międzynarodowej. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Sprawdźmy to!

Analiza drużyn

Reprezentacja Grecji U21

Młodzi Grecy przystępują do tego meczu po imponującym zwycięstwie 3:0 nad Wyspami Owcze. Ich forma jest stabilna, a łącznie w rozgrywkach kwalifikacyjnych zdobyli pięć punktów. Grecja do tej pory strzeliła 7 goli, co świadczy o ich skuteczności w ataku. Jednak ich defensywa nie jest tak solidna, ponieważ pozwolili na strzelenie 5 bramek.

Reprezentacja Portugalii U21

Portugalska drużyna U21 również zaprezentowała się bardzo dobrze w tych eliminacjach. Ich ostatnie zwycięstwo nad Grecją 2:0 dowodzi ich wysokiej formy. Portugalia ma już na swoim koncie 16 goli, najwięcej ze wszystkich drużyn w grupie. Ich defensywa jest nie do przejścia, ponieważ pozwolili na strzelenie zaledwie 1 bramki.

Statystyki przedmeczowe

Gdy analizujemy statystyki obu drużyn, widzimy, że Portugalia ma przewagę. Strzelili aż 16 goli, podczas gdy Grecja tylko 7. Również w kwestii bramek straconych, Portugalia ma znakomite statystyki – jedynie 1 gol stracony. Grecja natomiast pozwoliła na strzelenie 5 bramek przez przeciwnika. Statystyki są więc jednoznaczne – Portugalia ma zdecydowanie lepszą bilans bramkowy.

Grecja U21 – Portugalia U21: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Po analizie danych i informacji o obu drużynach, możemy przewidzieć emocjonujące i wyrównane starcie. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale przewaga w kluczowych obszarach leży po stronie Portugalii. Ich ofensywa jest niezwykle skuteczna, co może przynieść im przewagę nad Grecją.

Kursy bukmacherskie

W oparciu o „betting odds” na bukmacherce ETOTO, najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu to wygrana Portugali (zwracany remis), co jest wyceniane na 1.60. Portugalczycy są faworytem, a liczba 16 goli przez nich strzelonych do tej pory sugeruje, że są w stanie zdobyć więcej bramek niż Grecja.

Kolejnym typem wartym rozważenia jest obstawienie powyżej 2,5 gola w meczu. Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Jest to opcja wyceniana na atrakcyjne 2.35.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewny wyniku tego meczu, warto rozważyć opcję podwójnej szansy, czyli 1X, 12 lub X2. Ta opcja pozwala na założenie, że jedna z drużyn wygra lub mecz zakończy się remisem. Warto także zwrócić uwagę na zakłady na strzelców bramki. Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, możesz spróbować obstawić, kto zdobędzie gola.

Jak typować mecz Grecja U21 – Portugalia U21?

Jeśli jesteś początkującym graczem, dobrze jest zacząć od prostych zakładów, takich jak podwójna szansa. Jeśli jednak jesteś bardziej zaawansowany, możesz rozważyć handicap azjatycki, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy młodymi reprezentacjami Grecji i Portugalii zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale statystyki wskazują na przewagę Portugalii. Ich skuteczna ofensywa może przeważyć szalę zwycięstwa na ich korzyść. Jednakże, w przypadku zakładów na ten mecz, zawsze należy pamiętać o możliwych niespodziankach.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.