fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Harrogate – Wimbledon Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

# Wstęp

Dzisiejszy artykuł skupi się na zbliżającym się meczu pomiędzy drużynami Harrogate i Wimbledon. Będziemy analizować dotychczasowe wyniki obu zespołów, przeglądać statystyki oraz przedstawiać typy bukmacherskie dla tego spotkania. Jeśli jesteś fanem zakładów sportowych, z pewnością docenisz informacje o promocjach oferowanych przez ETOTO, który jest naszym wyborem na dzisiejsze kursy bukmacherskie.

# Analiza drużyn

## Harrogate

Harrogate to zespół, który aktualnie zajmuje 16. miejsce w tabeli rozgrywek League Two. W dziesięciu rozegranych meczach zgromadzili oni cztery zwycięstwa, jedną porażkę i pięć remisów. Mocną stroną drużyny jest ich zdolność do zdobywania goli, choć do tej pory strzelili ich tylko 9. Liderem pod względem bramek w zespole Harrogate jest Thomson George, który wystąpił w siedmiu meczach i zdobył już 2 gole. Ważną informacją jest fakt, że w tym sezonie zdobyli oni łącznie 11 goli, ale pozwolili sobie stracić tyle samo.

## Wimbledon

Przeciwnikiem dla Harrogate będzie zespół Wimbledon, który obecnie plasuje się na szóstej pozycji w tabeli. W dziesięciu rozegranych meczach zgromadzili oni cztery zwycięstwa, pięć porażek i jeden remis. Ich celem będzie z pewnością poprawa wyników w tym spotkaniu, aby awansować w tabeli. Na czele listy strzelców w drużynie Wimbledon znajduje się Tilley James, który w dziewięciu spotkaniach zdobył już imponującą liczbę siedmiu goli. Zespół Wimbledon ma na swoim koncie aż 19 zdobytych bramek, co jest znacznie większą liczbą niż u ich dzisiejszego rywala. Co więcej, pozwolili sobie stracić tylko 10 bramek, co świadczy o ich solidnej obronie.

# Statystyki

Przedstawiając statystyki dotyczące tych drużyn, musimy pamiętać, że odnoszą się one do rozgrywek League Two, w których obie drużyny biorą udział. Oto kilka ciekawych liczb:

– Harrogate rozegrało 10 meczów, z czego wygrało 4, przegrało 1 i zremisowało 5.
– Wimbledon także rozegrał 10 meczów, ale zanotował 4 zwycięstwa, 5 porażek i 1 remis.
– Harrogate strzeliło łącznie 9 goli, podczas gdy Wimbledon zdobyło aż 19 bramek, co wskazuje na większą skuteczność drużyny gości w ataku.
– Jeśli chodzi o obronę, Harrogate pozwoliło sobie stracić 11 bramek, podczas gdy Wimbledon straciło tylko 10.
– Kontrola piłki w posiadaniu obu drużyn również różni się. Harrogate utrzymuje przewagę, mając 52,7% posiadania piłki, podczas gdy Wimbledon ma 43,3%.

Oczywiście, liczby te mogą się różnić w zależności od formy obu drużyn w konkretnym meczu.

# Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do typów bukmacherskich dla tego konkretnego spotkania. Oto kilka interesujących propozycji, które warto wziąć pod uwagę:

## Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki i formę obu drużyn, można oczekiwać, że spotkanie będzie dynamiczne i dostarczy wiele emocji. Obie drużyny mają dobrą zdolność do zdobywania bramek, więc możemy się spodziewać, że obie drużyny wpiszą się na listę strzelców.

## Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie wnikliwej analizy, najbardziej prawdopodobne wyniki tego spotkania to:
– Harrogate 1-2 Wimbledon: kurs 8.00
– Harrogate 1-1 Wimbledon: kurs 6.50
– Harrogate 2-3 Wimbledon: kurs 12.00

Dokładność typów bukmacherskich zależy od indywidualnych preferencji i analizy przeprowadzonej przez gracza.

## Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o prognozy i strategie zakładów, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na kursy bukmacherskie oferowane przez ETOTO. Oto kilka informacji na temat kursów dla tego spotkania:

– 1X2: Harrogate – 3.10, Remis – 3.30, Wimbledon – 2.20
– Podwójna szansa: 1X – 1.63, 12 – 1.31, X2 – 1.34
– Remis = zwrot: Harrogate – 2.23, Wimbledon – 1.58
– Handicap alternatywny +1.5 / -1.5: Harrogate +1.5 – 1.21, Wimbledon -1.5 – 4.10
– Nieparzysta/parzysta suma goli: Nieparzysta – 1.89, Parzysta – 1.78
– Wimbledon – przedział goli: Brak gola – 3.75, 1-2 – 1.66, 1-3 – 1.38, 2-3 – 2.60, 4+ – 15.00

Biorąc pod uwagę te kursy, można rozważyć różne strategie zakładów, takie jak obstawianie zwycięstwa jednej z drużyn lub remisu. Handicap azjatycki również może być ciekawą opcją, zwłaszcza jeśli uważasz, że Wimbledon jest znacznie silniejszy od Harrogate.

## Jak Grać?

Jeżeli chodzi o same zakłady bukmacherskie, warto zwrócić uwagę na kilka rodzajów zakładów, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Oto kilka przykładów:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie masz pewności co do wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje ona możliwość obstawienia dwóch możliwych wyników, co zwiększa Twoje szanse na wygraną.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W przypadku tego meczu, Thomson George z Harrogate oraz Tilley James z Wimbledon są czołowymi strzelcami w swoich drużynach, więc mogą mieć duże szanse na wpisanie się na listę strzelców.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dla Ciebie. Pozwala on na ustalenie fikcyjnego wyniku przed rozpoczęciem meczu i obstawienie na podstawie tego wyniku. W przypadku tego meczu, można rozważyć obstawienie na Wimbledon z handicapem -1.5, co oznacza, że muszą wygrać z przynajmniej dwoma bramkami przewagi.

# Podsumowanie

Już nie możemy się doczekać dzisiejszego meczu pomiędzy Harrogate a Wimbledon. Obydwa zespoły mają swoje mocne str