Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HASBULLA MAGOMEDOV – WAGA, WZROST, CHOROBA – KIM JEST?

Hasbulla Magomedov to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd TikToka na świecie. Jednak wiele osób zastanawia się, kim jest ta niezwykła postać i jakie są jej parametry fizyczne. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, które nurtują fanów Hasbulli.

Kto to jest Hasbulla Magomedov?

Hasbulla Magomedov to rosyjski influencer i celebryta z Dagestanu. Urodził się 5 lipca 2003 roku, co oznacza, że ma obecnie 19 lat. Jego popularność na TikToku wynika przede wszystkim z charakterystycznych filmików, na których prezentuje swoje talenty aktorskie i wokalne.

Waga i wzrost Hasbuli Magomedova

Hasbulla Magomedov ma 112 cm wzrostu, co oznacza, że jest osobą bardzo niskorosłą. Jego waga nie jest dokładnie znana, ale oceniane jest, że waży około 19 kg. 

Choroba Hasbulli Magomedova

Hasbulla Magomedov cierpi na achondroplazję, czyli chorobę genetyczną powodującą karłowatość. Jest to schorzenie, które objawia się nie tylko niskim wzrostem, ale również innymi zmianami anatomicznymi, takimi jak skrócenie kończyn, charakterystyczny wygląd twarzy, krzywizna kręgosłupa czy problemy ze słuchem.

 

Kto będzie rywalem Hasbulli w walce MMA?

Hasbulla Magomedov stał się światową sensacją, gdy ogłoszono, że weźmie udział w walce w formule MMA z Tadżyckim piosenkarzem o podobnym wzroście. Oboje wyglądają jak dzieci, co jeszcze bardziej przyciągnęło uwagę fanów. Ich konferencja prasowa stała się już wydarzeniem kultowym, a walka obu Panów ma się odbyć wkrótce, prawdopodobnie w usłudze PPV. Według niepotwierdzonych informacji, Dana White zaoferował Hasbulli 1,5 miliona dolarów za udział w tym pojedynku.

Rywalem Rosjanina będzie Abdu Rozik, najmniejszy piosenkarz świata, mający zaledwie 17 lat, ale bardzo popularny w swoim regionie. To będzie kolejna szansa dla Hasbulli, który zyskał już uznanie w świecie MMA. Jego sława zaczęła rosnąć podczas gali UFC 267 w Abu Zabi, gdy doszło do starcia z Rozikiem na trybunach. Wideo z tego zdarzenia szybko stało się hitem internetu.

 

Kariera Hasbulli Magomedova

Choć Hasbulla Magomedov jest jeszcze bardzo młody, to już zdążył zrobić wrażenie na internecie swoimi występami w mediach społecznościowych. Największą popularność zdobył dzięki serwisowi TikTok, gdzie jego filmiki ogląda miliony użytkowników. W sieci można znaleźć również nagrania z jego udziałem na innych platformach, takich jak Instagram czy YouTube.

FAQ

Hasbulla Magomedov jest Rosjaninem pochodzącym z Dagestanu.

Achondroplazja to choroba genetyczna powodująca karłowatość.

Największą popularność Hasbulla Magomedov zdobył na platformie TikTok, ale można go również znaleźć na Instagramie czy YouTube.