fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hellas Verona – Monza Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

Wstęp

Mecz Serie A pomiędzy Hellas Verona a Monzą obiecuje dostarczyć sporo emocji dla wszystkich fanów piłki nożnej. Obie drużyny będą zmierzały do zdobycia cennych punktów w tej kolejce rozgrywek. Przyjrzyjmy się bliżej analizie obu drużyn, ich statystykom oraz typom bukmacherskim, które można znaleźć na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Hellas Verona

Hellas Verona w tej chwili zajmuje 16. miejsce w tabeli Serie A. Zespół ten rozegrał dotychczas 10 meczów, z których wygrał 2, przegrał 2 i zremisował 6. Ich największym strzelcem jest Ngonge Cyril, który zdobył już 2 gole w 9 meczach. Z kolei Duda Ondrej jest liderem w liczbie asyst, zanotowując 2 asysty w 9 meczach. Mimo słabej formy w ostatnim spotkaniu, w którym przegrali 2:0 z Bologną, Hellas Verona ma szansę odwrócić sytuację i zdobyć cenne punkty w nadchodzącym spotkaniu.

Monza

Monza natomiast znajduje się na 10. miejscu w tabeli Serie A. Zespół ten ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 4 porażki i 3 remisy w 10 meczach. Ich najlepszym strzelcem jest Colpani Andrea, który zdobył 5 goli w 10 meczach. Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Monza to Ciurria Patrick, który zanotował 2 asysty w 9 meczach. Monza prezentuje stabilną formę, a ostatnie spotkanie z Udinese zakończyło się remisem 1:1. Mają oni wszelkie szanse na zdobycie kolejnych punktów w starciu z Hellas Veroną.

Statystyki

Przeanalizujmy teraz niektóre kluczowe statystyki obu drużyn, które mogą wpłynąć na wynik meczu.
– Hellas Verona ma na swoim koncie 6 strzelonych goli, podczas gdy Monza ma 9. Jest to średnia liczba goli zdobytych przez obie drużyny.
– Jeśli chodzi o ilość goli straconych, Hellas Verona ma na swoim koncie 12, a Monza 9. Jest to znacznie lepszy wynik dla drużyny Monza, co sugeruje, że ich obrona jest w lepszej formie.
– W kategorii celnych strzałów, Monza wyróżnia się liczbą 5.0, podczas gdy Hellas Verona ma tylko 2.8 celnych strzałów na mecz.
– Jeśli chodzi o posiadanie piłki, Monza ma przewagę z wynikiem 53.2%, podczas gdy Hellas Verona ma 44.6%.
– W kategorii żółtych kartek, obie drużyny mają podobne wyniki. Hellas Verona ma na swoim koncie 2.4 żółtej kartki, a Monza 2.3.

Typy Bukmacherskie

Teraz przejdźmy do typów bukmacherskich na platformie ETOTO. Oto kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji.

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk oraz formy obu drużyn, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Oba zespoły pokazują różne aspekty gry, co może doprowadzić do ciekawej rywalizacji na boisku.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Według kursów bukmacherskich na ETOTO, jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.31 dla Hellas Verony.
– Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę drużyny Monza. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.27 na ETOTO.
– Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.6 na ETOTO.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli zastanawiasz się, jak grać i jakie strategie zastosować, oto kilka sugestii:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz obstawić zwycięstwo Hellas Verony lub Monzy. Kurs na to zdarzenie wynosi odpowiednio 1.64 na 1X, 1.34 na 12 i 1.35 na X2 na ETOTO.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawić, że Luca Caldirola strzeli co najmniej jednego gola w meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi 5.75 na 1+ strzelonego gola przez Caldirolę na ETOTO.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić, że Monza wygra mecz z przewagą 0.5 bramki. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.35 na ETOTO.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Hellas Verona a Monzą zapowiada się bardzo interesująco. Oba zespoły będą dążyły do zdobycia cennych punktów w tej kolejce Serie A. Na platformie ETOTO znajdziesz wiele promocji, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Wykorzystaj informacje o betting odds, aby zdecydować się na najlepsze typy bukmacherskie. Pamiętaj, żeby grać odpowiedzialnie i cieszyć się emocjami, jakie przynosi piłka nożna.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.