fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hiszpania – Gruzja Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

Witajcie miłośnicy futbolu! Dzisiaj mamy dla Was analizę i typy bukmacherskie na nadchodzący mecz między Hiszpanią a Gruzją. Obie drużyny spotkają się na stadionie Jose Zorrilla w Valladolid, Hiszpania, w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacji, Grupy A. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, dlatego warto przyjrzeć się bliżej obu drużynom, ich formie, statystykom oraz oczywiście kursom bukmacherskim oferowanym przez ETOTO!

Analiza drużyn

Reprezentacja Hiszpanii

Hiszpania, prowadzona przez doświadczonego selekcjonera, jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w historii piłki nożnej. W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy prezentowali się świetnie, odnosząc dwie wygrane, bez porażki. Zespół może pochwalić się dobrze zorganizowaną grą w środku pola, wysoką skutecznością w ataku oraz solidną linią obrony. Ich najlepszym strzelcem jest Joselu, który zdobył cztery gole w siedmiu meczach.

Reprezentacja Gruzji

Gruzja, choć nie należy do czołowych drużyn Europy, prezentuje stabilną formę. W kwalifikacjach odnieśli dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Kvaratskhelia Khvicha, który zdobył trzy gole w siedmiu meczach. Mimo że reprezentacja Gruzji nie jest typowanym faworytem, warto zwrócić uwagę na ich solidną grę w defensywie.

Statystyki przedmeczowe

Wśród najważniejszych statystyk warto zwrócić uwagę na to, że Hiszpania zdobyła aż 22 gole w dotychczasowych meczach, jednocześnie tylko cztery gole zostały stracone. Natomiast Gruzja miała nieco trudniej, zdobywając 11 goli i tracąc 15. Hiszpanie mają również znaczną przewagę pod względem statystyk strzałów precyzyjnych, rzutów rożnych oraz posiadania piłki. Drużyny mają na swoim koncie porównywalną liczbę żółtych kartek.

Hiszpania – Gruzja: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Spodziewamy się, że Hiszpania będzie dominować w tym meczu, kontrolując grę i stwarzając wiele szans bramkowych. Gruzja natomiast będzie skupiała się na obronie i kontratakach.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Na podstawie analizy formy obu drużyn, typujemy najbardziej prawdopodobny wynik to zwycięstwo Hiszpanii (remis zwracany). Kurs na to zdarzenie wynosi 1.12.
  • Drugim typem, który zyskuje na popularności, jest zakład na zwycięstwo Hiszpanii z handicapem azjatyckim +0.50. Daje nam to większe bezpieczeństwo w przypadku remisu, a kurs dla tego zdarzenia wynosi 1.07.
  • Ostatnim typem jest zakład na powyżej 2,5 gola w meczu. Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy oczekiwać meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.36.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Zakłady na strzelców bramek są również atrakcyjnym wyborem, jeśli masz wiedzę na temat formy poszczególnych zawodników. Handicap azjatycki może być także dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Podsumowanie

Mecz między Hiszpanią a Gruzją zapowiada się jako starcie dwóch różnych światów. Mimo że Gruzja ma swoje mocne strony, Hiszpania jest pewnym faworytem tego spotkania. Drużyna posiada znacznie większą siłę ofensywną oraz efektywność w defensywie. Nasze typy bukmacherskie opierają się na kursach ETOTO, które oferują różne zakłady na ten mecz. Bukmacher umożliwia nam obstawianie zarówno wyników, jak i różnych zdarzeń w trakcie spotkania. Pamiętaj o odpowiedzialnym podejściu do zakładów i nie przekraczaj swoich możliwości finansowych. Życzymy udanej i emocjonującej rozrywki!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.