fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hiszpania – Kostaryka (23.11) MŚ 2022 – Kursy, zakłady i typy bukmacherskie

Jak na mistrzostwach świata zaprezentuje się odmieniona reprezentacja Hiszpanii? Czy brak Sergio Ramosa wpłynie na dyspozycję obrony? Czego możemy spodziewać się po reprezentacji Kostaryki? Typy oraz kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

Hiszpania – Kostaryka Kursy bukmacherskie

Hiszpania - Kostaryka Kursy Bukmacherskie
Data i godzina spotkania 23.11 17:00
Wygrana Hiszpanii 1.16
Remis 7.75
Wygrana Kostaryki 21.00

 Hiszpania – Kostaryka Typy bukmacherskie

NASZ TYP: KOSTARYKA HANDICAP +3

  • Kostaryka zachowała czyste konto w sześciu z ostatnich siedmiu meczów kwalifikacyjnych.
  • Drużyna z Ameryki Północnej nie przegrała więcej niż dwoma bramkami na żadnym z dwóch poprzednich mundiali.
  • Hiszpania zdobyła mniej niż trzy bramki w sześciu z ośmiu meczów kwalifikacyjnych i wszystkich sześciu meczach Ligi Narodów

Kolejna bramka Hiszpanii na Mistrzostwach Świata FIFA będzie ich setną w turnieju. Pierwszego gola zdobyli w 1934 roku, ale na setnego mogą jeszcze trochę poczekać. Hiszpanie przywiozą do Kataru mnóstwo jakości, ale bardzo brakuje im jej w linii ataku.

Hiszpania przystępuje do turnieju po świetnej passie na arenie międzynarodowej. Podczas Euro 2020 doszli do półfinału, a kilka miesięcy później dotarli do finału Ligi Narodów. Mają już zapewnione miejsce w następnej rundzie półfinałów Ligi Narodów.

Hiszpania – Kostaryka Analiza

Spodziewajmy się, że Hiszpanie będą kontynuować swój styl oparty na posiadaniu piłki, ale przeciwko niewłaściwemu przeciwnikowi może to stać się problemem. Hiszpanie mają problemy z przełamaniem głębokiej obrony, co może doprowadzić do frustracji w pierwszym meczu.

Kostaryka staje się coraz częstszym gościem na turnieju MŚ – w XXI wieku wystąpiła we wszystkich edycjach poza jedną. Jednak z tych czterech występów tylko raz udało im się przejść przez grupę, a losowanie w Katarze nie wskazuje na to, że mogliby drugi raz osiągnąć fazę pucharową.

Na plus należy zaliczyć Kostaryce solidną defensywę. Zakończyli kwalifikacje z pięcioma czystymi kontami w sześciu meczach i zapewnili sobie miejsce w play-offach, pokonując Nową Zelandię 1-0. Oczywiście tym razem poprzeczka jest dla nich wyższa, ale ich defensywa będzie czymś, na czym będą mogli się oprzeć.

Hiszpania strzeliła gola więcej niż raz w zaledwie dwóch z sześciu swoich meczów Ligi Narodów. Hiszpanie strzelili mniej niż trzy gole w sześciu z ośmiu meczów kwalifikacyjnych, więc trudno wyobrazić sobie, że w pierwszym spotkaniu pokonają Kostarykę więcej niż dwoma bramkami.

Człowiek, na którym Hiszpania będzie polegać, aby dokonać przełomu, to prawdopodobnie Ferran Torres z Barcelony. Były skrzydłowy Man City zdobył cztery bramki w kwalifikacjach, dwa razy więcej niż ktokolwiek inny w składzie. Oddał również więcej strzałów niż którykolwiek z jego kolegów z drużyny, oddając 19 strzałów na bramkę. Po zdobyciu dwóch bramek na ostatnich Mistrzostwach Świata to właśnie on powinien trafić do siatki w pierwszym meczu Hiszpanii.