fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hiszpania U21 – Węgry U21 Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Jednym z fascynujących spotkań dzisiejszego dnia będzie starcie między reprezentacjami Hiszpanii U21 i Węgier U21. W ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U21, obie drużyny będą rywalizować o cenne punkty. Hiszpania jest uznawana za jedną z najlepszych drużyn młodzieżowych na świecie, podczas gdy Węgry szukają swojej szansy na międzynarodowej arenie. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom i dokonajmy analizy przed tym unikalnym starciem.

Analiza drużyn

Reprezentacja Hiszpanii U21

Reprezentacja Hiszpanii U21 ma długą historię sukcesów na arenie młodzieżowej. Ich dynamiczny i piękny styl gry sprawia, że są jednym z najbardziej utalentowanych zespołów na świecie. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli eliminacji do Mistrzostw Europy U21, co świadczy o ich potencjale. W ostatnim meczu pokonali Kazachstan aż 4:0, co tylko podkreśla ich dominację. Ich forma jest stabilna, a to z pewnością robi wrażenie na przeciwnikach.

Reprezentacja Węgier U21

Drużyna młodzieżowa Węgier ma trudne zadanie przed sobą, aby konkurować z jednym z najlepszych zespołów w Europie. Niestety, ich forma jest słaba, a ostatnia porażka 0:1 z Belgią tylko to potwierdza. Mimo to, Węgrzy mają duży potencjał i z pewnością będą chcieli udowodnić swoją wartość na boisku. Czy zdołają stawić czoła Hiszpanii?

Statystyki przedmeczowe

Przed przewidywaniem przebiegu tego meczu, warto przyjrzeć się niektórym istotnym statystykom. Statystyki mogą nam dostarczyć cennych wskazówek i pomóc w dokonaniu trafnych typów bukmacherskich.

Hiszpania U21:

 • Ilość meczów: Wygrane 2, Porażki 0, Remisy 2
 • Ilość goli w 1. połowie: Zdobyte 0.7, Dopuszczone 0.3, Różnica goli +0.4
 • \Ilość goli w 2. połowie: Zdobyte 1.6, Dopuszczone 0.2

Węgry U21:

 • Ilość meczów: Wygrane 2, Porażki 0, Remisy 2
 • Ilość goli w 1. połowie: Zdobyte 0.5, Dopuszczone 0.5, Różnica goli 0.0
 • Ilość goli w 2. połowie: Zdobyte 1.2, Dopuszczone 0.2

Analizując te statystyki, możemy zauważyć, że Hiszpania ma przewagę, jeśli chodzi o zdobyte i dopuszczone gole. Są bardziej efektywni zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu. Węgrzy muszą poprawić swoją obronę, jeśli mają nadzieję na dobry wynik przeciwko drużynie Hiszpanii.

Hiszpania U21 – Węgry U21: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Kiedy przyglądamy się temu spotkaniu, należy oczekiwać dynamicznego, ofensywnego futbolu. Zarówno Hiszpania, jak i Węgry mają doświadczenie w ataku i lubią grać ofensywnie. Możemy się spodziewać wielu okazji bramkowych i emocjonującego widowiska.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Hiszpania wygra ten mecz. Ich forma i jakość kadry pozwala sądzić, że są faworytem tego starcia.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Biorąc pod uwagę słabą formę Węgier, warto zwrócić uwagę na taką opcję zakładu. Jeśli Węgry zdobędą przynajmniej jedną bramkę lub zremisują mecz, zakład ten zostanie oznaczony jako wygrany.
  Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z wieloma bramkami. Zarówno Hiszpania, jak i Węgry często zdobywają gole, a to może przekładać się na wynik tego spotkania.

Prognozy i Strategie Zakładów

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, to opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być bezpiecznym zakładem.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli masz dobrą wiedzę na temat indywidualnych umiejętności zawodników, warto zastanowić się nad obstawieniem konkretnego strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że Hiszpania jest znacznie lepsza od Węgier, handicap azjatycki może być dobrym wyborem, aby zwiększyć wartość swojego zakładu.

Jak typować mecz Hiszpania U21 – Węgry U21?

Jeśli chcesz postawić zakłady na ten mecz za pośrednictwem ETOTO, oto kilka kroków, które warto przestrzegać:

 • Załóż konto na stronie ETOTO, jeśli jeszcze go nie masz.
 • Znajdź mecz Hiszpania U21 – Węgry U21.
 • Sprawdź ofertę zakładów i wybierz interesujące cię kursy.
 • Wybierz rodzaj zakładu (np. wygraną, remis) i postaw swoją stawkę.
 • Odczekaj na wynik meczu i miej nadzieję na wygraną!

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Hiszpanią U21 a Węgrami U21 zapowiada się jako pasjonujące starcie dwóch utalentowanych zespołów. Hiszpania może być uważana za faworyta, ale Węgrzy na pewno nie zamierzają się poddawać. Ostateczny wynik jest trudny do przewidzenia, ale biorąc pod uwagę statystyki, formę zespołów i oferowane przez ETOTO kursy, możemy zawrzeć kilka trafnych typów bukmacherskich. Niezależnie od wyniku, ten mecz z pewnością dostarczy wielu emocji i widowiskowej piłki nożnej.

Kursy bukmacherskie na mecz Hiszpania U21 – Węgry U21:
1X2: Hiszpania U21: 1.11, X: 8.50, Węgry U21: 16.00
Podwójna szansa: 1X: 1.02, 12: 1.06, X2: 5.40
Remis = zwrot: Hiszpania U21: 1.02, Węgry U21: 8.80
1. połowa – suma goli: 0: 4.30, 1: 2.80,