fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Holandia – Irlandia Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

W nadchodzącym meczu między Holandią a Irlandią, na pewno można się spodziewać niesamowitego widowiska. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, aby zdobyć cenne punkty w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa B. Obydwie reprezentacje mają swoje mocne strony i znakomitych zawodników, co czyni to spotkanie jeszcze bardziej interesującym. Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom, ich statystykom oraz typom bukmacherskim na ten mecz.

Analiza drużyn

Reprezentacja Holandii

Reprezentacja Holandii znana jest z efektownej i ofensywnej gry. Ich styl piłkarski opiera się na szybkich akcjach, precyzyjnych podaniach i skutecznych strzałach na bramkę przeciwnika. Jeżeli spojrzymy na statystyki, to Holandia strzeliła już 10 goli w tych eliminacjach do Mistrzostw Europy, co jest doskonałym wynikiem. Ich najlepszym strzelcem jest Ake Nathan, który zdobył 2 gole w 6 meczach. Warto zwrócić uwagę także na Geertruida Lutsharela, który ma 2 asysty na swoim koncie. Holandia jest również drużyną, która utrzymuje większość posiadania piłki, osiągając imponujący wynik 56.3%.

Reprezentacja Irlandii

Irlandia nie prezentuje się tak dobrze jak Holandia w tych kwalifikacjach. Ich statystyki są nieco gorsze, jednak nie można ich lekceważyć. Drużyna ta ma na koncie 9 strzelonych goli, a najlepszym strzelcem jest Johnston Mikey, który również strzelił 2 gole jak Nathan. Irlandia jednak ma problem w defensywie, tracąc na ten moment 9 bramek. W ostatnim meczu pokonali Giblartar 4:0, co pokazuje, że drużyna jest w stanie zdobywać bramki, nawet jeśli nie jest w najlepszej formie.

Statystyki przedmeczowe

Oglądając te liczby można zaobserwować kilka ciekawych faktów. Holandia ma mniejszą ilość strzałów celnych (6,5) w porównaniu do Irlandii (5,4). Jednak Holandia ma więcej rzutów rożnych (7,3) niż Irlandia (7,6), co sugeruje, że są bardziej skuteczni w atakach stałych. Obie drużyny mają podobne wyniki possession, ale nadal Holandia ma przewagę z wynikiem 56.3% w porównaniu do 51.7% Irlandii. W kwestii kar kartki żółte, Holandia ma na swoim koncie 1,8, podczas gdy Irlandia ma 1,9. Jednak żadna z drużyn nie otrzymała jeszcze czerwonej kartki w tych rozgrywkach.

Holandia – Irlandia: typy bukmacherskie

Teraz przejdźmy do typów bukmacherskich na ten mecz. Na platformie ETOTO mamy kilka ciekawych opcji, które warto wziąć pod uwagę.

Prognozowany przebieg meczu

Zaczynając od prognozy na przebieg meczu, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Holandia jest klarownym faworytem tego spotkania, a kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.19. Jeśli jesteś jednak nieco mniej pewny co do rezultatu, warto rozważyć zakład podwójnej szansy (1X), gdzie kurs wynosi 1.03.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Jeśli chodzi o najbardziej prawdopodobne wyniki, to w tym przypadku można wyróżnić kilka opcji. Pierwszą z nich jest wygrana Holandii (Remis zwracany), gdzie kurs to 1.04. Drugą opcją, która zyskuje na popularności, jest obstawienie klubu Irlandia z handicapem +0.50. Kurs na to wydarzenie wynosi 9.20.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o proste proponowane strategie zakładów, warto zwrócić uwagę na opcję zakładu na strzelca bramki. Zawodnikami wartymi uwagi są Ake Nathan z Holandii oraz Johnston Mikey z Irlandii, którzy są najlepszymi strzelcami swoich drużyn w tych eliminacjach.

Jak typować mecz Holandia – Irlandia?

Podwójna szansa (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem dla osób, które nie są pewne wyniku tego meczu. Jeśli jednak wiesz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W przypadku tego konkretnego meczu, warto również zwrócić uwagę na zakład „Holandia wygra lub poniżej 2.5 gola”, gdzie kurs wynosi 1.02.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Holandią a Irlandią będzie jednym z najbardziej emocjonujących starć tych eliminacji. Obie drużyny mają swoje mocne strony i świetnych zawodników, co czyni to spotkanie jeszcze bardziej interesującym dla fanów piłki nożnej. Holandia jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak Irlandia na pewno nie będzie się łatwo poddawać. Kursy bukmacherskie  ETOTO dają wiele możliwości, aby obstawić ten mecz.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.